MTV, yıl sonuna kadar tüm otomobillerden 2 katı olarak alınacak

bende cezayı faizi risk edip mtvleri ödemeyeceğim hatta ocak ve temmuz 2024 mtvlerinide ödemeyeceğim..muayane 2024 aralık ayında..o zamana kadar para pul oluyor ..ben rizke giricem bu gune kadar hep düzenli ödedim cezayı biz çektik..bakalım seneye allah kerim

anayasa mahkemesi ek mtv ye ok demiş...

Moderatör tarafında düzenlendi:
anayasa mahkemesi ek mtv ye ok demiş...
Çünkü %87 lik korkan kısım ödedi. Şöyle olur böyle olur dedi ödedi. %13 lük kesimi zaten mahkame bile kaaleye almaz. Ben ödemedim aracı satmayıda düşünmediğimden ödemeyeceğim faizi biriksin dursun. Her ay maaşdan vergi / her yıl 2 kere ev 2 kere araba vergisi, kira gelir vergisi ödüyoruz ama kasalarında 1tl para yok badem bıyıklıların. Deprem olur IBAN paylaşır Deprem olur mtv çıkartır. Allah başımızdan alsada şunları millet rahatlasa !

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çünkü %87 lik korkan kısım ödedi. Şöyle olur böyle olur dedi ödedi. %13 lük kesimi zaten mahkame bile kaaleye almaz. Ben ödemedim aracı satmayıda düşünmediğimden ödemeyeceğim faizi biriksin dursun. Her ay maaşdan vergi / her yıl 2 kere ev 2 kere araba vergisi, kira gelir vergisi ödüyoruz ama kasalarında 1tl para yok badem bıyıklıların. Deprem olur IBAN paylaşır Deprem olur mtv çıkartır. Allah başımızdan alsada şunları millet rahatlasa !

Bu yalan habere kim inanır?
%87 paşa paşa seve seve söke söke ............. ödemiş miş miş (ntv de dün gece dinledim)

%13 ödememiş

Ülkenin %70 i ödemedi kimi kandırıyorlar.

Hatta daha da abartıp

1200-1600 cc vergisini Gönüllü sekilde 3000 cc olarak ödeyen en az %52 lik bir vatansever kitlesi var deseler yiycezzz dimi??

Mahkeme ödeyen kişi sayısına göre karar vermez, isterse 100% ödesin çıkarılan kanun yasaya aykırıysa iptal edilmesi lazımdı. Bu kanunu çıkaranlar bir de anayasa yapacaklarmış önce mevcut yasalara uyun ondan sonra anayasa yazın. Kişiye göre kararlar dizi değil, boyu da aştı artık.

Son düzenleme:
Eğer deprem giderleri için ek ödenek lazımsa bunu tüm vatamdaştan talep etmeleri lazım değil mi ? (en iyi ihtimalle depremzede olan gayrı tutulabilir) . Niye arabası olandan istiyorlar onu anlamadım. Uçağı olan, yatı , teknesi olandan alsınlar öyleyse !!!

• Beğen
Tepkiler: SCC
Eğer deprem giderleri için ek ödenek lazımsa bunu tüm vatamdaştan talep etmeleri lazım değil mi ? (en iyi ihtimalle depremzede olan gayrı tutulabilir) . Niye arabası olandan istiyorlar onu anlamadım. Uçağı olan, yatı , teknesi olandan alsınlar öyleyse !!!
Onları dahil ederse göbekden bağlı olanlar ortalığı karıştırır.. Arabası olandan alır diğerlerine gıkı çıkmaz badem bıyıklıların.

Bu aşamadan sonra ne bekliyoruz.

Maliye bakanlıgından adresimize ilgili ek mtv nin 15 gün icinde ödenmesine dair tebligat yazısının gelmesini bekliycez....(hiç merak etmeyin gelecek)

Bunu da Tİ ye alıyoruz.

Bunu takip eden son aşama icra tebligatı
Bunda yasal süre 30 gün

Ama icra takibi icin 20 milyon kişiye bu tebligatı ulaştırmak en az 3-4 aylarını alır.. (onlara göre %13 ödememiş ??? Yalanınızı yesinler)

Toplam 5-6 ayda öyle yeriz.

Mtv ödenmeyince hiç böyle prosedürler olmazdı halbuki???

Yeni trend böyle artık

• Beğen

Maliye bakanlıgından adresimize ilgili ek mtv nin 15 gün icinde ödenmesine dair tebligat yazısının gelmesini bekliycez....(hiç merak etmeyin gelecek)

Bunu da Tİ ye alıyoruz.

Bunda yasal süre 30 gün

Ama icra takibi icin 20 milyon kişiye bu tebligatı ulaştırmak en az 3-4 aylarını alır.. (onlara göre %13 ödememiş ??? Yalanınızı yesinler)

Yeni trend böyle artık
Benimde dikkatimi çekti resmen zorla almak için her yolu deniyor çünkü haksız hukuksuz alındığını kendiside bal gibi biliyor ama 1 allahın kulu karşı çıkamıyor.

• Beğen

Bunu da Tİ ye alıyoruz.

Bunda yasal süre 30 gün

Yeni trend böyle artık
Söke söke alırız demeye getiriyorlar yani.
Haydi bu 2023 olanları kaçınılmaz bir şekilde zevk ala ala "ohhhhh ohhh" nidaları eşliğinde ödedik.
Ya bunu her sene geleneksel hale getirirlerse (yılda 4 defa).

• Beğen
Söke söke alırız demeye getiriyorlar yani.
Haydi bu 2023 olanları kaçınılmaz bir şekilde zevk ala ala "ohhhhh ohhh" nidaları eşliğinde ödedik.
Ya bunu her sene geleneksel hale getirirlerse (yılda 4 defa).
Ekonomi böyle giderse zaten o olacak. seçim sonrası dövizdeki artış %25 evet 4te1 kadar daha üstüne ekledi.

• Beğen

Geri
Üst Alt