Far ve Yağmur Sensörü Montajı-Bol Resimli(Kotası Olanlar Dikkat)

Arkadaşlar aramızda malatyadan vw golfüne bu uygulamayı yapacak olan var mı ? Birlikte yapmak iyi olur

Merhaba arkadaşlar AliExpress ten ürünü sipariş edip elime ulaştı ön camı değiştirip ürünü montaj ettim Lakin kablo pinlerinde takıldım İstanbul’da bana yardım edebilecek erkadaşlar varmı? 

Özür dilerim Forum kurallarını bilmiyorum Tlf yazıp yarın rahatsız edebilirmiyim 

Merhaba

Aracım 2017 model Tiguen.Far ve yağmur sensörü takabilirmiyim.
Takabilirsiniz hocam. Ben 2016 Yeni Kasa Tiguan Trendline'a geçen yıl bu zamanlar takmıştım. Yine bir kontrol edersiniz ama Tiguan'larda far anahtarına zaten 9 kablo geldiğinden kablo çekme işlemini yapmaya gerek kalmıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaşlar aramızda malatyadan vw golfüne bu uygulamayı yapacak olan var mı ? Birlikte yapmak iyi olur
Hocam ben de geçen yıl Malatya'da Tiguan aracımıza aynı işlemi gerçekleştirdim. Malatya'ya geldiğim zaman takmamış olursanız haberleşelim.  Bu arada sizin araç 2015 miydi ?

Merhaba arkadaşlar. Makyajlı comfortline aracımın far butonunu söktüm ve 8 kablo olduğunu gördüm.
cd2267fd91fc2dbca840b087e67d5665.jpg

Sent from my iPhone using GolfTutkusu mobile app powered by Tapatalk
Hocam 8 kablo olunca kablo çekme işlemini yapmanıza gerek kalmıyor. Far anahtarı ve sensörü takıp kodlama ile aktif edebilirsiniz.

DÜZELTME: Hocam kusura bakmayın yanlış bilgi vermişim. 8 Kablo olunca kablo çekme işlemini yapmanuz gerekiyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yanlış hatırlamıyorsam 9 kablo olması lazım. 8 olunca kablo çekilmesi gerek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yanlış hatırlamıyorsam 9 kablo olması lazım. 8 olunca kablo çekilmesi gerek.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Doğru dediniz hocam kusura bakmayın ben de yanlış bilgi vermişim. Hatırlatma için çok sağolun. Bu işlemi yapalı 1 sene olduğundan unutmuşum biraz. &:

@yer_ucagi_34 evet kardesim.2015 comfortline aracım.ben parçaları getirteyim o zaman
Hocam yalnız şöyle bir sıkıntı var benim araçta Far Anahtarına gelen kablo sayısı zaten 9 olduğundan kablo çekme işlemini yapmamıştım.

Bi ona da bakın derim öncelikle. Zira kablo çekme konusunu ben de pek bilmiyorum.

Hocam yalnız şöyle bir sıkıntı var benim araçta Far Anahtarına gelen kablo sayısı zaten 9 olduğundan kablo çekme işlemini yapmamıştım.

Bi ona da bakın derim öncelikle. Zira kablo çekme konusunu ben de pek bilmiyorum.
Sizde vag kablosu var mı ?

Geri
Üst Alt