Far ve Yağmur Sensörü Montajı-Bol Resimli(Kotası Olanlar Dikkat)

Herkese Merhaba,

Çok şükür montaj işlemlerini bitirdim, far sensörünü de aktif ettim. Bu konuya emeği geçenlere çok teşekkrür ediyorum.

Kodlamayla ilgili birkaç sorum olacak.

CH / LH kodlamasını nasıl yaparım, ayrıca yağmur sensörüyle ilgili ne gibi kodlamalar yapılabilir yardımcı olursanız sevinirim.

İyi günler...

Mrb ,aliekspers den sipariş vercem fakat rain closing li olan sensor hangisi bulamadım? Link varmı? Varsa birde anahtar linki ?

Ilk sayfadaki çalışmıyor tşk

Far anahtari ve kablo geldi sensorde pazartesi geliyor.Ilk sayfadaki anlatımda 2 fotoğraf silinmis tekrar yüklemeniz mümkünü. Kendim mont aji deniyecem bakalim inşallah bi yerleri kirmam Anlatım için teşekkürler.

Arkadaşlar Kodlamayi Yaptım Fakat Acil Yardıma ihtiyacım var Sis farları far anahtarından çalışmıyor Sellektor Atildiginda yaniyor virajda yanıyor ama far anahtrindqn yanmıyor aracım 2016 model skoda rapid

montajı yaptım basit aslında ama ilk kez yaptığım için uğraştırdı. Ayrıca benim far anahtarını satıcı yanlış gondermis ama geçici olarak taktım.Şuan otomatik konuma alınca arıza veriyor kodlama yaptirmadigim için galiba .@fcsrn 

Montaj yapan arkadaşlar ilk montajdan sonra kodlama yapmadan önce sizdede ekranda ışık arizasi veriyormuydu?

Kodlamayida gizli özellikle açtırmak istiyorum .Aydında/kusadasinda yapan varmi

Geri
Üst Alt