Hangi Bayii

Seat'ın servisinden nefret ettiğimden dolayı aracımı satışa çıkardım bir an önce satılırsa artık golf almak istiyorum arkadaşlar hangi bayiyi önerirsiniz en iyi indirimi hangi bayi yapar hazırda dolu 1.2 tsı dsg araç bulabilirmiyiz kafamda deli sorular :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Gökhan Bilgin bize hayırlı olsun demek düşer. Ne gibi sorunlar yaşadınız leon ile. Dolu hazır 1.2 bulmak biraz zor. Belki allstar bulunabilir güzel bir indirim ile. 

@Gökhan Bilgin bize hayırlı olsun demek düşer. Ne gibi sorunlar yaşadınız leon ile. Dolu hazır 1.2 bulmak biraz zor. Belki allstar bulunabilir güzel bir indirim ile. 
Hocam servisten memnun değilim ilgilenmiyorlar hoşuma gitmiyor böyle tavırlar bilgisiz insanlarla muhattap olmak istemiyorum başka bir sorunum yok :) Allstar koltukları falan beğenmedim ama 1.2'de dolu bulma şansım olmadığından dediğiniz gibi katlanır ayna far yağmur sensörü ekleyebiliyorsak alabilirim fikirlerede açığım 1.4 manuel highline'da olabilir kafam karışık önerilere açığım teşekkür ediyorum şimdidende :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

@ozan4050 çok iyi analiz yapmışsınız bndde sipariş vermek üzereyim ve yazdıklarınız birebir tutuyor çok iyi referans oldu benim için ya altur ya da generalden birinden sipariş verecem inş bu haftasonu

@golfcan Dördüncü 0 km VW alınca birçok bayinin vaziyetini tecrübe ettim :)  Opsiyonlu araç düşünmüyorsanız halihazırdaki araçlardan almanızı tavsiye edeceğim çünkü haziranın biri itibarıyla %0.5- %1 arası zam yapılacakmış.

@ozan4050 malesef opsiyonlu olcak:( zamlar moral bırakmıyor bende mayıs zamlarından sonra bir çöküş yaşadım ama direnmeye çalışıyorum.

Ben Doğuş Oto Maslak'tan almıştım ve indirim oranı Ankara'daki bayilere göre baya iyiydi. Çankaya Doğuşla 2000 TL nin üstünde fark vardı.

Geri
Üst Alt