Hangi Bayii

ZITIPAŞA

Katılımcı Üye

İsim
İbrahim
Iyi gunler arkadaslar kisa sure icinde siparis verecegiz insallah ama hangi bayiden vermemiz konusunda sizin tavsiyelerinize ihtiyac duydum. Konyada ikamet ediyoruz ve gecen gokmen otomotivle gorustum istedigim opsiyonlari vw konfigratorden hesaplayinca 95.000 e cok yakin bir fiyat cikiyor ve gokmenin verdigi rakam 92.000 idi yani %3 dost drive kampanyasinin ustune neredeyse indirim yapmadilar. İl farketmez babam emekli olacagi icin antalya mersin ankara istanbul falan farketmez bayilerden hangisi indirim yaparsa ondan verebiliriz . Tavsiyeleriniz icin simdiden tesekkur ederim

Değerli arkadaşım, birkaç hafta önce ikinci el bir golf aldım. Ama daha önce yaklaşık 2,3 ay boyunca (Ocak-Mart) ayları arasında nerdeyse Türkiye'deki bütün bayileri arayıp sıfır araç fiyatı aldım, en düşük fiyatı İstanbul General verdi. Hatta o kadar ki diğer bayiilere Generalin verdiği fiyatı söylediğimde bana inanmadılar. Araştırın siz yine ama en düşük fiyatı onların verdiğini Göreceksiniz:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

@Burak1907 cok tesekkur ederim ustadim tavsiyen icin en kisa surede arayacagim 

@ZITIPAŞA istanbuldaki tüm bayileri arayın hocam. Vw canlı destekten de araç sorabilirsiniz. Beğendiklerinizi ararsınız.

İstanbul Avek  :'(

@yusuftesekkur ederim ustadim arastiracagim en kisa surede

@Burak1907 hocam tavsiyeniz icin tesekkur ederim 95000tl olan.araca sadece internetten 90500tl teklif verdi general oto gercekten uygun diverlerine gore @Ender aveklede en.kisa surede iletisime gececegim hocam

Mail atabilirsiniz. Ben iki Golfü de mail ile buldum,  onlar aradılar.

@ZITIPAŞA hocam, rica ederim , dediğim gibi ben gece gündüz bayii aradım heryerle konuştum , en ucuz fiyatı onlar veriyor :)

@Burak1907 hocam tavsiyeniz icin tesekkur ederim 95000tl olan.araca sadece internetten 90500tl teklif verdi general oto gercekten uygun diverlerine gore @Ender aveklede en.kisa surede iletisime gececegim hocam
Avek için iletişime geçeceğin St Cihan Sahil Olsun. ayrıca benden selem soyleyin. :)  

@ZITIPAŞA hocam, rica ederim , dediğim gibi ben gece gündüz bayii aradım heryerle konuştum , en ucuz fiyatı onlar veriyor :)

Bende Generalden almıştım zamanında fiyat olarak iyiydi. St olarak Aydın BOLAT ilgilenmişti benimle sağolsun hala da görüşürüz.

Avek için iletişime geçeceğin St Cihan Sahil Olsun. ayrıca benden selem soyleyin. :)  
Tesekkur ederim hocam ilginiz icin @KabileReisi ben daha hic telefonla gorusmedim sadece e-mail.araciligi ile konustum ve ona ragmen cok iyi teklif verdiler general bu konuda bayagi iyi geldi

Çankaya doğuş hariç her yer derim

Geri
Üst Alt