Hangi Bayii

Kendi nedenlerim

1 aracı act sunroofa değiştirme istegimi engellediler

2 benden sonra sipariş veren ler daha erken teslim ettiler

3 passatlar önce teslim edilir deyip sanki çöp kamyonu aldığımı hisettirdiler

4 araç alırken nazar boncuğu istediğimde anahtar veriyoruz ya efendim ek olarak yine bekleriz diye alaycı cevap

5 garantiden değişecek sokulecek kapı sütunu işini ,parçayı benim söktürmeden Zonguldak'ta yaptırmam

6 nefret ettim elimden geldiğince bu yaptıklarını dillendireceğim en azından böyle bir soru sorulduğunda hemen Cankaya doğuş cevabım hazır

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bak 4 aygecmis sinirden bir suru imla hatası olmuş hala yazarken elim titriyor [emoji856]

Bak 4 aygecmis sinirden bir suru imla hatası olmuş hala yazarken elim titriyor [emoji856]Sent from my iPhone using Tapatalk
Hocam talihsizlik olmus size. Bazi araclar uretildikten sonra bekleyebiliyor bu şans isi.

Ben en kisa surede aldim mesela.

Arac uretimden cikinca ne fabrika otoparkinda ne limanda bekledi.

Hızlı ve guzelce teslim ettiler.

Ayrica anahtarlik hem demir hem deri ne kadar istersen diye sordular ruhsatta oyle hatta yeni ruhsat kabi bastirmislar gecen ziyaret ettigimde yenisi çıktı diye tekrar hediye ettiler.

ST ile aranizi iyi tutmaniz yeterli.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

St benimle arasını iyi tutmak zorunda :)

Zonguldak bayisinden ben memnun kaldım araç almadım ama bir daha alırsam oradan alırım birde muhalefet olarak algılamayın verdikleri hediye kendi mali değil verirken milleti dillendirmeleri hoş değil ben sadece istedim onun bana asla kimseye vermiyoruz anahtarlık neyine yetmez tavrı itici Allah'a şükür dilenmedim kutudan çıkan anahtarligi ona uzattım al benim hediyem olsun diye ne onun boyu uzadı ne benim adamsa ne dediğimi anlamıştır değilse yapacak birşey yok

Sonuçta 100 kişi memnun 10 kişi değilse sonuç pozitiftirdir bu bana yapılan sizi memnun ettilerse ne Mutlu ben yeni araç hazzı alamadan bayiden sinirle cikanlardanim ha 3 kuruş verdim diye ayak masajı beklentim yoktur onlarda insan bende bende emekçiyim onlarda demek arada hatirlatmak gerekiyormuş oda bana duştu :) genel olarak doğuştan şikayet bence çok bu haftalık toplantılarında Saadet zinciri oluşturup heyyyy diye bağırıp ayin düzenlediklerine inananlardanım

Arkadaşlar bu gün İstanbul içi 4_5 tane bayi aradım 1.4 highline için, hiç birinde araç yok en erken Temmuz sonu diyorlar neden acaba. Sadece general de bir tane araç var oda şubat ayında gelmiş ve hala satılmamis 75 binlira fiyat verdi opsiyonsuz highline manuel, metalik renk, sizce nasıl? 

benim deneyimlerime göre bayilerin satış performansı:

1- tamaş,

2- altur

3- avek

4- uzay

kötü bayiler:

1- erel, açıkara en kötü bayii istanbul'da. servisi bile yetersiz. Allah düşürmesin.

2- çankaya doğuş

3- izmir vosmer, koca izmir'de başka bayi nasıl olmaz anlamak mümkün değil. adamlar resmen tiranlık yapıyor.

bununla birlikte:

eğer tercihinizi net olarak söylerseniz birçok bayi (yukarıdakiler hariç) çok iyi ilgileniyor. bana araba lazım sizde ne var derseniz pek bir şey beklemeyin.

2011'den bu yana dördüncü 0 km VW'sini almış ve alırken memur zihniyetinin zorunluluğuyla ve hassasiyetiyle kılı kırk yarmış ve kırk kapıya gitmiş biri olarak naçizane görüşlerim şunlardır:

Çankaya DOĞUŞ diyen arkadaş az bile söylemiş...Aldığınız arabanın modeli ve dolayısıyla cebinizdeki para durumunuza göre karşılanır ve şişkinliğiniz ölçüsünde ağırlanırsınız...Ankara da Etimesgut DOĞUŞ'u tavsiye ederim. Malum semt olarak da kalantorlara hitap etmiyor.

İzmir VOSMER bu işin piri olmuş tam tüccarlar....DOĞUŞ'un resmi indirimine ek çok ama çok cüzzi bir indirim alırsınız ve ayrıca "almazsanız nasılsa müşteri var" havasını bariz bir şekilde iliklerinize kadar hissettirirler.

Kayseri önceden ÖZSA idi el değiştirdi AYKAN oldu ama gelen gideni aratır misali oldu.

ALTUR fiyat ve iletişim konusunda iyiydi. Umut Bey oldukça nazik biri...Golfü alırken diğer bayilere göre oldukça uygun vermişlerdi.

GENERAL ve tabii ki de Aydın Bey, oldukça ilgili biri hem iletişim hem de insanlık yönünden gayet memnun kaldım. Öyle ki aracı alıp Kırşehir'e dönerken arayıp "Aman hocam, dikkatli gidin, gerekirse uyuyun çünkü yorgun görünüyordunuz." diye ilgilenmişti sağ olsun.

2011'den bu yana dördüncü 0 km VW'sini almış ve alırken memur zihniyetinin zorunluluğuyla ve hassasiyetiyle kılı kırk yarmış ve kırk kapıya gitmiş biri olarak naçizane görüşlerim şunlardır:Çankaya DOĞUŞ diyen arkadaş az bile söylemiş...Aldığınız arabanın modeli ve dolayısıyla cebinizdeki para durumunuza göre karşılanır ve şişkinliğiniz ölçüsünde ağırlanırsınız...Ankara da Etimesgut DOĞUŞ'u tavsiye ederim. Malum semt olarak da kalantorlara hitap etmiyor.

İzmir VOSMER bu işin piri olmuş tam tüccarlar....DOĞUŞ'un resmi indirimine ek çok ama çok cüzzi bir indirim alırsınız ve ayrıca "almazsanız nasılsa müşteri var" havasını bariz bir şekilde iliklerinize kadar hissettirirler.

Kayseri önceden ÖZSA idi el değiştirdi AYKAN oldu ama gelen gideni aratır misali oldu.

ALTUR fiyat ve iletişim konusunda iyiydi. Umut Bey oldukça nazik biri...Golfü alırken diğer bayilere göre oldukça uygun vermişlerdi.

GENERAL ve tabii ki de Aydın Bey, oldukça ilgili biri hem iletişim hem de insanlık yönünden gayet memnun kaldım. Öyle ki aracı alıp Kırşehir'e dönerken arayıp "Aman hocam, dikkatli gidin, gerekirse uyuyun çünkü yorgun görünüyordunuz." diye ilgilenmişti sağ olsun.
Görüşleriniz benim hislerimin kağıda dökülmüş halidir [emoji106][emoji1531][emoji106][emoji1531]

Arkadaşlar bu gün İstanbul içi 4_5 tane bayi aradım 1.4 highline için, hiç birinde araç yok en erken Temmuz sonu diyorlar neden acaba. Sadece general de bir tane araç var oda şubat ayında gelmiş ve hala satılmamis 75 binlira fiyat verdi opsiyonsuz highline manuel, metalik renk, sizce nasıl? 
Zor ama sonradan ah demenek için sipariş verin 2 ay bekleyin istediğiniz aracı aşın derim zam geliyor koşuyor bunu alın vs... Kanmayın

Zor ama sonradan ah demenek için sipariş verin 2 ay bekleyin istediğiniz aracı aşın derim zam geliyor koşuyor bunu alın vs... Kanmayın

Teşekkür ederim tavsiye için arabamı aldım çok şükür istediğim gibi.

PHOTO_20160525_152317~01.jpg

Teşekkür ederim tavsiye için arabamı aldım çok şükür istediğim gibi./monthly_2016_05/5748198e17200_PHOTO_20160525_15231701.thumb.jpg.55eaf626de0657c87fa4297adf932517.jpg
Bize hayırlı olsun demek düşer :) iyi günlerde kullanın

General çok iyi fiyat vermiş.. Şuan 1.4 TSI Highline Man. gelen 3 adet zamla beraber 80.000TL. oldu +1.100TL. 'de metalik renk farkı var., General ise şubat ayınındaki Highline 78.400 den fiyat vermiş ve üstüne-üstlük birde %6 indirim yapmış bence daha iyisi olamazdı.. 75.000 çok iyi fiyat.. Hayırlı olsun

General çok iyi fiyat vermiş.. Şuan 1.4 TSI Highline Man. gelen 3 adet zamla beraber 80.000TL. oldu +1.100TL. 'de metalik renk farkı var., General ise şubat ayınındaki Highline 78.400 den fiyat vermiş ve üstüne-üstlük birde %6 indirim yapmış bence daha iyisi olamazdı.. 75.000 çok iyi fiyat.. Hayırlı olsun
Teşekkür ederim Kartal doğuş otodan 75.150 ye aldım çok şükür...ama çok zam gelmiş iyi Zaman'da almışım neyseki

Geri
Üst Alt