1,4 125 dsg mi 1,4 150 act dsg mi

@yusuf hocam merhaba bende profilimdeki araci siparis verdim ancak bu act olayi kafami kurcalamaya basladi sizin anlattiklarinizdan sonra, fiyat olarak zaten sinirlarimi zorladigim icin birde act ye ceviremem araci ancak belki bikac opsiyon azaltabilirim. Bole yapip act mi alsam acaba cok karisti kafam? Diger yandan da 1.4 luk motorlari 1,5 e gecirecek vw haberleride takildi kafama en azindan en yenisi act olan belki onlar yeni kalir diye dusundum :)  @silvershadow Cok mu dusunuorum acaba oda ayri bi konu :)  hayirli bayramlar cumleten..

@yusuf hocam merhaba bende profilimdeki araci siparis verdim ancak bu act olayi kafami kurcalamaya basladi sizin anlattiklarinizdan sonra, fiyat olarak zaten sinirlarimi zorladigim icin birde act ye ceviremem araci ancak belki bikac opsiyon azaltabilirim. Bole yapip act mi alsam acaba cok karisti kafam? Diger yandan da 1.4 luk motorlari 1,5 e gecirecek vw haberleride takildi kafama en azindan en yenisi act olan belki onlar yeni kalir diye dusundum :)  @silvershadow Cok mu dusunuorum acaba oda ayri bi konu :)  hayirli bayramlar cumleten..
Hocam donanım çıkartmadan alabilirseniz ne ala... Bence alınabilir ama. Kredi çekerek alınacaksa zaten çok eklemez taksitlere. Yok yine de mümkün değilse o donanımların hiçbirini silemem ben :)

1.4'ün 1.5'e geçme hikayesi henüz ne zaman gerçekleşir belli değil. siz o gerçekleşene kadar hayallerinizi ertelemeyin derim. gerçekleşirse de ilk siz sipariş verirsiniz siparişiniz gelene kadar da satarsınızı aracı olur biter. size asla zarar ettirmez Golf, hatta ve hatta aldıktan bir ay sonra satmaya karar verseniz dahi.

Benim sizin listenize önemli önerilerim olacak:

Bana kalırsa kesinlikle ACT

Zaten 1.4 motordaki DSG farkını DSG vererek ödemişsiniz Bunun yanına ACT 3 bin lira daha ödemeniz yeterli.

Bana ACT aldırttığım dostlarım  her gün dua ediyor.  İmkan varsa Highline ACT ye 

Dikkatli kullanırsanız silindir kapama özelliği sayesinde dizellerden daha ekonomik çünkü benzinli makine daha kolay ısınır ve optimal çalışma sıcaklığına kolay erişir. Söz gelimi 5 km lik güzergaha sahip olan kişi başka bir seçenek düşünmemeli çünkü dizel makine ısınamadan varacağınız yere ulaştığınız için hem Dpf çabuk dolar hem DPF ile uğraşmak zorundasınız hem de daha çok tüketim yapar.

Buna spor süspansiyonu çıkartıp DCC (2650 TL) ekleyin. Sürüş profili seçimi zaten aldığınız için bu özellik de bedavaya gelecek. Bu özelliği Şuradan okuyun..

Kısacası spor yaydan fazlasına sahip olmakla kalmaz çoğul karakteri olan birden fazla aracın artılarını toplayan bir tek araç satın almış olursunuz.  Buna sonradan özel yay ekletip bir santim daha düşük profil elde etmek ve sertleştirmek de mümkün. 18 jantlarla 16 inch jantların sahip olduğu konforu ancak DCC ile yaşarsınız.

Durban çok iyi gerçekten hakkını vermeli ...

Fakat her yanda replikası dolu ve neredeyse herkeste var.. size 18 inch lik kimselerde olmayan orijinal bir jant öneririm. Özellikle bunu....

Ama bunlar da olur..(önceden markalara veya almanyaya özel modellerdi ama artık her donanımla sipariş verilebiliyor)

Keyless güzel.

Dinamik light assist harika.

Apple carplay için geri görüş kamerası ekletmelisiniz.

Kurşun gri tutkunuz yoksa beyaz hatta metalik beyaz yani sedefli beyaz renk olan oryx beyazı öneririm. Ben 20 ay kullandım. Koyu renk aracın kışın ısınma sıkıntısı az oluyor ama sıcak bir iklimde yaşadığımdan eksileri çok. Siz de aynı şekilde sıcaklardan daha az etkilenirsiniz, ısıtma ve soğutma enerjisi düştüğü için yakıt tüketimine de her 100 km de 0.5 ile 1 litre fark eder.

@silvershadow @yusuf hocam cok tesekkurler ilginiz icin. Haftasonu st ile gorusucem en azindan 3 bin farkediyosa actye ceviriyim fakat 6 bin farkedio listede orayi tam cozemedin. Diger yandan rotary jantlari cok begeniodum fark olmayacaksa onlardan ekletiyim. Renk konusunda cok fazla beyaz araba kullandim ve esim bmw dende gordugu simli beyazi kesinlikle istemedigini soledi yoksa bende daha R lardan beri oryx beyazi takip ediyodum :)  oyuzden kursun gri en iyisi bizim icin. Ve dcc nasil bedavaya gelicek tam anlayamadim?

Moderatör tarafında düzenlendi:
@silvershadow @yusuf hocam cok tesekkurler ilginiz icin. Haftasonu st ile gorusucem en azindan 3 bin farkediyosa actye ceviriyim fakat 6 bin farkedio listede orayi tam cozemedin. Diger yandan rotary jantlari cok begeniodum fark olmayacaksa onlardan ekletiyim. Renk konusunda cok fazla beyaz araba kullandim ve esim bmw dende gordugu simli beyazi kesinlikle istemedigini soledi yoksa bende daha R lardan beri oryx beyazi takip ediyodum :)  oyuzden kursun gri en iyisi bizim icin. Ve dcc nasil bedavaya gelicek tam anlayamadim?
Değerli Hocam;

Sondan başlamalıyım.

Renk tamamen zevk meselesi.. saygı duyarım.

Rotary jantlar adet olarak alındı ve bugüne kadar aksesuar olarak değil de sipariş olarak hiç  verilmedi. Dolayısıyla oldukça pahalı olacaktır sonradan alınması halinde. Ama Durban'lara iki bin lira fark vermeye hazırken biraz daha verip standart dışı bir aracınız olabilir diyerek önerdim.

DCC değil, sürüş profili seçimi DCC alırsanız bedavaya gelecek dedim ama yanlış anlaşılmış olabilir.

DCC 2650 TL

bu fiyata 400 TL değerindeki sürüş profili seçimi ve 700 TL değerindeki spor yayları zaten alacağınız için fiyattan düşersek 1550 TL'ye gelecek; yani şimdiki hesabınıza göre 1550 TL fark ödemeniz halinde DCC ve sürüş profili seçimi bir arada gelecek, spor yaya da gerek kalmayacak.

Fiyat farkı konusunda hatamı düzelteyim. Haklısınız altı bin lira fark var.

Golf 1.4 TSI BMT 125 PS DSG Highline 90.200,00 TL

Golf 1.4 TSI ACT BMT 150 PS DSG Highline 96.200,00 TL 

@silvershadow hocam tekrar tesekkurler. Bu durumda act ve rotary hayal olur biraz benim icin, gerigorus var zaten listemde, dcc yi ekletmek icin lane assisti tekrar sorucam st ye, dla ile zorunlu hale gelmis deyip bayram yogunlugunda ekletti bana ama bosuna odicekmisim gibi...onu iptal ettirebilirsem onun yerine dcc ekletebilirim benim icinde mantikli olur baya.

Değerli Hocam;

Sondan başlamalıyım.

Renk tamamen zevk meselesi.. saygı duyarım.

Rotary jantlar adet olarak alındı ve bugüne kadar aksesuar olarak değil de sipariş olarak hiç  verilmedi. Dolayısıyla oldukça pahalı olacaktır sonradan alınması halinde. Ama Durban'lara iki bin lira fark vermeye hazırken biraz daha verip standart dışı bir aracınız olabilir diyerek önerdim.

DCC değil, sürüş profili seçimi DCC alırsanız bedavaya gelecek dedim ama yanlış anlaşılmış olabilir.

DCC 2650 TL

bu fiyata 400 TL değerindeki sürüş profili seçimi ve 700 TL değerindeki spor yayları zaten alacağınız için fiyattan düşersek 1550 TL'ye gelecek; yani şimdiki hesabınıza göre 1550 TL fark ödemeniz halinde DCC ve sürüş profili seçimi bir arada gelecek, spor yaya da gerek kalmayacak.

Fiyat farkı konusunda hatamı düzelteyim. Haklısınız altı bin lira fark var.

Golf 1.4 TSI BMT 125 PS DSG Highline 90.200,00 TL

Golf 1.4 TSI ACT BMT 150 PS DSG Highline 96.200,00 TL 
@silvershadow hocam bugun benim st tatilde diye sansa baska st ile gorustum siparis sayfasina girdi lane assisti iptal ettirdim :)  (benim st illa eklememiz lazim sistem izin vermio demisti) onun yerine dcc eklettim onay beklioruz fabrikadan onay gelince formu eklerim. Bu arada yeni jantlardan sordum 18' acilan varmi diye fabrikanin ekranindayim sadece durban gorunuyor dedi. Bilginize :)  

Geri
Üst Alt