Volkswagen'im Nerede? Sipariş sürecinin adımları, mesajları ve yaklaşık süreleri?

Arkadaşlar arabayı bugün teslim aldım cok heyecanlı bir durum Allah herkese nasip eder inşallah sevincimi sizinle paylaşayım dedim :)
Hayırlı olsun Erkan Hocam. Kazasız belasız sürüşler dilerim. Teslim Sürecini anlatır yazınızı bekliyoruz.

Saygılar...

@HaKhocam cok isterim guzel yazmayı ancak kompozisyonum hic yok. Burada sizin yazılarınızı hayranlıkla okuyorum ama arabayla biraz Zaman geçirince deneyeceğim iliskimizi burada anlatmayı 

@HaK Hocam siparişin vardı yanlış hatırlamıyosam sana verilen fiyatla zamdan sonra fark nekadar kendimle kıyaslamak baabında...

saygılar...

Ve gemi üzerinde; bundan sonra teslim alma kaç gün sürer arkadaşlar tahmini bayi Ankara.

11.jpg

@evrenbyşimdiden hayırlı olsun 

11 nisandı sizin sipariş doğrumu

araç 1.2 mi 1.4 mü hocam

saygılar...

@Semih aynen hocam 11 Nisan sipariş 10 Mayıs limana sevkti.

1.4 DSG

teşekkürler.

1 mayisda limana sevk, bugun itibariyle gemi uzerinde, ST 29 mayista Turkiye de olacagini soyledi arabanin. 

image.png

@HaK Hocam siparişin vardı yanlış hatırlamıyosam sana verilen fiyatla zamdan sonra fark nekadar kendimle kıyaslamak baabında...

saygılar...
700 TL Semih Hocam. Fiyat listesindeki fark ne ise o. Opsiyonlarda fiyat değişikliği yok çünkü.

Saygılar...

@HaKhocam bende bekleyenlerdenim hala üretim aşaması....

saygılar...

image.png

@Semih Hocam, Sizin sonradan opsiyon ilaveleriniz oldu mu? Siparişinizin sisteme giriş tarihinizi biliyor musunuz?

@HaK25 mart sisteme giriş 

evet 4 nisan olması lazım yanlış hatırlamıyosam ergo koltuk eklettim oyüzden bekliyorum heralde zaten

12 mayıstada st nin söylemesi arac dosyası hazırlanmış üretim ordered bitmiş yani ....

saygılar....

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba değerli arkadaşlar ve hocalarım. Aranıza yeni katıldım. 2 Mayıs 2016'da Adana Aykandan siparişini verdim çocukluk hayalim Golf'ün ? Ama malesef 20 gün geçmesine rağmen sipariş kodum çıkmadı. ST ile görüşüyorum biz siparişinizi ilettik diyor Doğuş'a onları arıyorum sistemde siparişiniz yok diyor. Acaba böyle bir durumla daha önce karşılaşan var mı beni aydınlatırsanız sevinirim.

Aracımı şu şekilde sipariş verdim.

2016 Golf 1.2 Tsi 110Hp Manuel

Renk:Beyaz 

Döşeme Rengi: Bej

Cam Tavan,Işık Paket, Hız Sabitleyici, 6.5 Ekran, Geri Görüş Kamerası, Led Stoplar, 17 Dijon Jant

@Mesut Alas hocam öncelikle hazır 1.4 highline araç aramanızı öneririm cam tavanlı. Bu kadar dolu 1.2 çok mantıklı değil. Hazır araç bulursanız fiyat daha düşük olur. 

Geri
Üst Alt