Volkswagen'im Nerede? Sipariş sürecinin adımları, mesajları ve yaklaşık süreleri?

@yusuf pazartesi ya da salı dönüş olmazsa bende aynen öyle yapacağım hocam. Dönüş yapmalarını bekliyorum. 

Bugün Sipariş kodumuzu aldık sisteme giriş yapılmış ve doğuş tarafından onaylanmış siparişimiz. Fakat sipariş koduyla sorgulama yaptığımda siparişiniz bulunmamaktadır yazısıyla karşılaştım. Bilgilerin sipariş takibe düşmesi zaman mı alıyor  ? 

@Mesut Alashocam bi canlı desteği arayıp teyitle ister ben sip no aldığım gün sorguladım üretim aşamasında yazıyordu...

saygılar...

@Semih Cumartesi günü zaten şikayette bulunmuştum bayinin 20 gün olmasına rağmen hala sipariş kodumu göndermediğine dair...Vw canlı destekle görüştüm biraz önce bizde sizi arayacaktık sipariş kodunu bildirmek için dedi. Sorguluyorum sipariş bulunamıyor uyarı veriyor dedim. Sistemsel bir problem olabileceğini inceleyip tekrardan dönüş yapacağını söyledi. Hayırlısı bakalım...

16 Mayıs ta siparişini verdiğim araç Volkswagenim de bugün Üretim Aşamasında durumu ile gözükmeye başladı. Üretim aşaması ort. ne kadar sürüyor bilgi var mıdır?  :)  

16 Mayıs ta siparişini verdiğim araç Volkswagenim de bugün Üretim Aşamasında durumu ile gözükmeye başladı. Üretim aşaması ort. ne kadar sürüyor bilgi var mıdır?  :)  
Ben tam 52 gün süreyle o mesajı gördüm Gürkan Bey, şu an limana doğru yolculuk yapıyor. Umarım Sizinki çok daha kısa sürer.

Bu mesaj, üretim tarihinin planlanmasını+planlanan tarihe kadar bekleme süresini+üretim hattında fiili montajını+trene yüklenmesini kapsıyor.

Saygılar...

@HaKhayırlı olsun hocam nezaman yazmaya başladı limana yolculuk....

saygılar tekrar gözün aydın olsun...

@HaK hocam biliyorum sabah bayideydim iş çıkışı zammın geri çekilme ihtimali varmış araç hala üretimde perşembe veya cumaya üretimden çıkabilir belki dedi st...

bekleyip göreceğiz ...

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt