Volkswagen'im Nerede? Sipariş sürecinin adımları, mesajları ve yaklaşık süreleri?

@HaKhocam vallahi hizli gibi gozukuyor sizinkine gore, limana sevkedilmesinden gemi uzerinde olusu tam 20gun surdu. Kucucuk arabayi nasi bindiremediler anlayamadim 20 gunde  :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

@yusuf Bütçem ancak bu kadarına müsade ediyor hocam. İlk defa sıfır araç alacağım ve uzun bir süre kullanacağımı düşünerekten güzel olsun opsiyonları istedim. Golf olsunda ne olursa olsun mantığıyla hareket ettim. İkinci el piyasası yüzünden mi bu öneride bulundunuz acaba ?

@Mesut Alas hem 2. El hem de daha çok opsiyonu yakın fiyata almış olursunuz. 77 civarına cam tavanlı bulursunuz diye tahmin ediyorum ;)

@yusuf Gönül ister öyle olsun ama peşinatım anca bu kadarına yetiyor :)  teşekkür ediyorum hocam görüşleriniz için...

@yusuf @silvershadow Sipariş süreciyle ilgili  20 gün geçmesine rağmen hala sipariş kodunun belli olmaması konusunda bir tecrübeniz var mı acaba  ? 

@Mesut Alashocam 20 gün de hala sipariş no verilmemesi ile ilgili st ne dedi sisteme siparişi girmişmi girmişse sipariş no çıkmış olması lazım

size böyle bi kağıt vermedilermi orada sipariş no yazması lazım...

saygılar....image.jpeg

25 martta verilen sipariş 1 nisanda sip no fotoda görüldüğü üzere... @Mesut Alas 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Mesut Alas hocam doğuş merkezi arayıp şikayet edin. O bayiye mecbur değilsiniz. Hemen başka bayiden sipariş verebilirsiniz ;)

@Semih Ben askerlik dolayısıyla Adana'da olmadığım için sipariş işlemleriyle babam ilgilendi. St böyle bir mail attı sadece bana malesef sipariş kodu yok sizdeki gibi siparişi girdiklerini söylediler doğuş otomotivin onayını beklediğini söyledi.image.png

@yusufDoğuş merkezle bugün görüştüm durumu ve süreçle ilgili tereddütlerimi ilettim onların sisteminde siparişim görünmediğini söylediler. Satış temsilcisin ismini felan aldılar. Bayiyle görüşüp inceleme yapıp en kısa sürede dönüş yapacaklarmış.

@Semih Klasik 2.5 - 3 Ay içerisinde geleceğini söylediler hocam...

@yusufDoğuş merkezle bugün görüştüm durumu ve süreçle ilgili tereddütlerimi ilettim onların sisteminde siparişim görünmediğini söylediler. Satış temsilcisin ismini felan aldılar. Bayiyle görüşüp inceleme yapıp en kısa sürede dönüş yapacaklarmış.
Kesin bayi bekletiyor hocam. Opsiyonlu bir sipariş olduğu için. Ben sizin yerinizde olsam başka bayiden aynı aracı sipariş ederdim. Böyle bayilerden araç almamak lazım.

@erkan163hocamkazasiz belasiz kullanin insallah. Atlaniskm ben mesajinizi kusura bakmayin :)  

Geri
Üst Alt