Volkswagen'im Nerede? Sipariş sürecinin adımları, mesajları ve yaklaşık süreleri?

@HaKhocam benim fiyat için ne diyorsunuz ? Daha sıkı pazarlık yapabilirmiydim sizce ? Bu arada bende alsancak vosmerden alıyorum aracı 

@Semihfiyat iyiymiş aslında. Benim arac teklifi resimde görüldüğü gibi yuksekmi sizce fiyat yoksa normalmi ne dersiniz ?/monthly_2016_05/image.thumb.jpeg.05931c4799dc183575c1a363756997e5.jpeg
78 e 1.4 dgs 2016 aldım ben bu fiyat çok sanki

@erkan163Bende Vosmer den bu st den fiyat almıştım.dostdrive ne ise onu yaparız daha da yapmayız demişti hanımefendi çevre illerdende fiyat alın şahsen ben öyle yapacağım Aydın manisa gibi

@tfk35manisada beyaz comfort vardı 75 son rakamdı. Allstar vardı beyaz dsg ama ben o donanımı sevemedim bir türlü ona da 80bin tl dediler. 

@erkan163

Hocam;

1.2 TSI BMT Comfortline Manuel

Sürüş Konfor paketi

Işık Paketi

Panoramik cam tavan

Tungsten Gri ( iç döşeme kum beji)

70.000 ye aldim, araci bekliyoruz ay sonu gelicek

@astheniahocam 2 hafta önce kayınvalideme beyaz 1.2 manuel comfort surus konfor paket 65.700 e almıştık vosmerden.  

Moderatör tarafında düzenlendi:
@erkan163

3100 cam tavan

1100 metalik 

hemen hemen o civarda oluyor iyi pazarlik demekki hocam :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Fiyat iyi gibi hocam. Bazı bayiiler kendi indirimlerini ekleyebiliyor biraz daha zorlayınca ama o da satış adet ve kotalarına göre değişiyor. denk gelirse oluyor diyebilirim. :)  

@HaKhocam benim fiyat için ne diyorsunuz ? Daha sıkı pazarlık yapabilirmiydim sizce ? Bu arada bende alsancak vosmerden alıyorum aracı 
İskonto %3,7 yapılmış Erkan Hocam. En az %4 olması beklenir aslında.

Fakat bugünkü (dünkü) görüşmemde farkettim ki, ST'ler özellikle düşük oranda indirim yapıp, yarınki (bugünkü)  zammı da müşterinin kazancıymış gibi gösterme eğilimindeler, yarın (bugün) zam gelecek diye indirim oranını düşürmüşler. Yani açıkçası zammı bir gün önceden işleme koyarak, müşteriyi zam öncesi araç almaya geldiklerine pişman ediyorlar.  8|

Saygılar...

@HaKewet hocam doğru 

ama daha öncede böyle oluyomuydu bilemedim mesela 1.2 comf manuelde 1.09 yansımış

pahalı arabaya az ucuza fazla veya şöylede diyebiliriz yüzde değilde seyyanen 700-750 zam gelmiş

68300 den 69000 olmuş

saygılar....

Geri
Üst Alt