Golf 8 R-line ses sistemi neden bu kadar kötü?tavsiye verebilir misiniz?

Merhaba, ses ayarlarını kurcalarken şöyle bir ayar buldum ve düşükteydi. Ayarı yüksek yapınca ses seviyesi baya iyileşti. Yüksek seste kapılardan titreme sesi gelebiliyor, bu durumda orta ayarda da kullanılabilir.
Bu ayların tam olarak neye hizmet ettiğini anlamadım, bnm araçta da var fakat o an ses seviyesini açınca yüksek çıkıyor ses, geri menüye dönünce kısılıyor.

O ayarı en yüksekte bıraksam bile yine normal ses seviyesinde kalıyor.

Son düzenleme:

Merhaba, ses ayarlarını kurcalarken şöyle bir ayar buldum ve düşükteydi. Ayarı yüksek yapınca ses seviyesi baya iyileşti. Yüksek seste kapılardan titreme sesi gelebiliyor, bu durumda orta ayarda da kullanılabilir.
Buna yoğunlaşılmalı

Arkadaşlar bu merkez hoparlörü alıp taktıran var mı sistem destekliyor mu ?

Servisle görüştüm bugün, arkadaşlara aracımın şase nosundan baktırdım, center için çıkan parça kodu 5H0035415A ve 764 tl fiyatı varmış :)
Valla şu volümü yükselttiğimizde belli bir yerden sonra basları falan kısmasa sesin sahnesini sağa kaydırmasa golf 7 den aşağı çalmadığını söyleyebilirim rahatlıkla herkese iyi forumlar.
@Savatage

Ekli dosyayı görüntüle 60220
Bu hoparlör impression da varmı ? Yada aktif mi?

Life ta orta hoparlör var, sizde bir bakın isterseniz.Telefonla flaşlı foto çekerek kontrol edebilirsiniz.

Orta hoparlör sos sisteminin. Tüm araçlarda var. Enterasan şekilde medya ünitesine de bağlı değil. Ama ses de verebiliyor.

merhaba golf 7 ve 7,5 araçlarını kullandıktan sonra ,bir süre önce 8 R-line aldım.Ses sisteminden hiç memnun değilim.Değiştirmek istesem sizce ne kadara mal olur?ankarada yaşıyorum sizce daha iyi bir ses sistemi nerde bulabilirim?
parça satanlardan dynoaudio sistem bulabilirsiniz.

Bende de oradan müzik sesi geliyor. Hissedilir ses ayrımı da var üstelik.

obd11 varsa ünite ayarlarından beats seçerseniz, ses biraz daha iyileşir.

Yalnız golf 8 de 6 değil 7 hoparlör var. torpido üzerinde birde center hoparlör var.
Hoparlörlerin nerede üretildiği değil mevzu aslında, yıllarca profesyonel olarak bu işlerle uğraşmış biri olarak şunu söyleyebilirim ki, ses sistemi değil aracın yazılımı sıkıntılı genel olarak. aynı şey müzik sisteminde de geçerli. belli bir volümden sonra sesde basların azalması ve sahnenin sağa kaymasının kalite ile bir alakası yok. Kullanıcıda kalitesiz olarak düşünmekte haklı tabi.. tamamen ana ünitenin yazılımı ile alakalı. umarım söyledikleri gibi büyük güncelleme ile müzik sistemine de el atmışlardır. bekliyoruz..
Bas azalması ve sesin sağa sola kayması sorunu 2023 Impression aracımda da var. Bi çözüm bulabildiniz mi? Beni çok ama çok rahatsız ediyor bu durum müzik dinleyemiyorum.

Geri
Üst Alt