5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

Selamlar. Kadikoy'de Alpine bayisi var. Car glass'ın hemen 2-3 dukkan yaninda. Oradaki arkadaslara taktirdim. Sanirim 100 lira filan alirlar en fazla. Bizim farkli bir durum vardi o yuzden para / fiyat vs ne olur bilmiyorum ama iyi insanlar kolaylik saglarlar. 

Yol bilgisayarini da cozmek lazim ama bakamadim tam. Bir de turkceye cevirme olsa tadindan yenmez. 

Ekran kalitesi vs cok iyi bu arada. Resmen farkediyorsunuz aradaki farklari. Dokunmatigi, bluetooth calismasi vs de ayni sekilde cok basarili. 

Bu arada bize bu imkanı sağlayan arkadaşlara da bir kez daha saygılarımı sunarım. Gerçekten çok faydalı bir başlık oldu. İlk sipariş edip takma cesaretiniz ve sonrasında hepimize duyurmanız gerçekten bu forumun ne kadar da güzel bir yer olduğunu bir kez daha bize gösterdi. 

:'( :'(  @Orhan Okay @Salih Sayın

@skysoblue85 benim MFA ekranında da telefon bilgisi gözükmüyor. Yeni dikkat ettim ben de. Sanırım benim kodlamam da eksik yapılmış. 

@Cersahin  müzik bilgisi de aynı şekilde. Ünitenin MFA ekran bilgisi kodlamada yapılmadı diye düşünüyorum. Kodlama yapabilen arkadaşların yardımını bekliyoruz. 

@Orhan Okay ben bizim satıcı patrick'e sordum. Şu an biraz yoğunum ama size kodlamasıyla ilgili dönüş yapacağım dedi. Adamı watsaptan ekledim darlayıp duruyorum :)  

Demek ki çözümü var ki öyle dedi. Belki de şu an araştırıyordur kodu vs.

Bence bu konu satıcıyada danışılabilir. şu an ürünüm gelmediğinden sormuyorum, 10günü geçerse sert bir mesaj yazıcam çünkü[emoji3]

Sent from my iPhone using Tapatalk

Satıcıya hem aliexpress'ten, hem de whatsapp üzerinden yazdım  cevap vermesini bekliyorum.

Patrick  Golf 7 Audio: Hi .
Patrick  Golf 7 Audio: Change radio plug Canbus wire to
Patrick  Golf 7 Audio: Can + --- gateway no.20
Patrick  Golf 7 Audio: Can - gateway no.10
Patrick  Golf 7 Audio: Will working

Ben bunlardan bisey anlamadim. Kodlama bilgim yok ama kodlama bilgisi olanlar bakabilirvyada ne olduklarini aciklayabilirse ben denerim aracta. Zenecte calisirsa bunda  calisir diye dusunuyorum.

Patrick  Golf 7 Audio: Hi .
Patrick  Golf 7 Audio: Change radio plug Canbus wire to
Patrick  Golf 7 Audio: Can + --- gateway no.20
Patrick  Golf 7 Audio: Can - gateway no.10
Patrick  Golf 7 Audio: Will working

Geri
Üst Alt