5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

@cglrglby hocam bütün tuşlar çalışıyor ama rehber mfa ekranında yok. Sadece medya ekranında var. @fcsrn hocamız bize detaylı bir video çekse ne güzel olurdu.

Ben de biraz önce patrickten 5" cihaz + kamera + çeviriciyi aldım. Fiyatı indirmesi bayağı iyi olmuş. Bakalım ne kadar sürede gelecek dhl ile.
İnanılmaz bir şey, akşamüstü geldi cihaz odama kadar :) cumartesi takılacak bakalım.

Sent from my iPhone using Tapatalk

@cglrglby hocam bütün tuşlar çalışıyor ama rehber mfa ekranında yok. Sadece medya ekranında var. @fcsrn hocamız bize detaylı bir video çekse ne güzel olurdu.
Haftaya ctesiden önce o video biraz zor. :)  

Ama nasıl bir video istediğinizi söyleyin, yani özellikle neleri istiyorsunuz felan. 10 kasımda eve gidince o haftasonu çekeyim. 

@fcsrn Tüm tuşların kullanıldığı bir video. Özellikle direksiyon üzerindeki tuşları kullanarak bir video çekerseniz süper olur.. Önceki videolarda multimedia üzerinde, ekran üzerinden videolar mevcuttu sanırım.

Size zahmet  :'(

Teşekkürler

@cglrglby siz  ne zaman sipariş verdiniz benimki yolda gözüküyor 2 kasımda kargoya verildi TNT ile geliyor pazartesi teslim gözüküyor internet sitelerinden takip ediyorum.

tnt.jpg

Bu arada patrick ile görüştüm 6,5 üniteyi alırsan ekstra çerçeveye gerek Yok dedi.@yusuf@fcsrn

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt