5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

ben polo aracım için kablosuz almıstım goruntu neredeyse hıc bozulmuyordu döseme kaldırmana gerek kalmaz

@yavuzbattal valla ben sizin yerinizde olsam sipariş veririm, gelen ürünü taktırır sonra da 6,5 inch olanı satardım. Madem bluetooth çalışmıyor, 6,5inch ekran olması da çok büyük katkı sağlamaz sanıırm. 

Ürünü alıp taktırdıktan sonra kamera da taktırmaya karar veren ve mantıklı-uygun fiyatlı bir ürün bulan olursa bilgi verirse süper olur :)
Ben de aslında taktırsam mı diyorum ama satıcının ürünleri beğenmedim aynı şekilde. 

Ürünü alıp taktırdıktan sonra kamera da taktırmaya karar veren ve mantıklı-uygun fiyatlı bir ürün bulan olursa bilgi verirse süper olur :)
Ben de aslında taktırsam mı diyorum ama satıcının ürünleri beğenmedim aynı şekilde. 
Kamera icin cihazda giris yeri yok arkadaslar.eski yani aracinizdaki mevcut unite ne ise gelen cihazda o. Cihazla beraber gelen ekstra kablo vb bir sey yok. Yani su haliyle gelecek cihaza kamera baglanmiyo. Kamera icin ekstra ara kutu ve kablo ile beraber kamera almalisiniz. Bunlarin maliyeti de cihazdan pahali oluyo. Hele ki orjinal amblem kamera baglarsaniz maliyet 2.000 tl yi bulabilir. 

@Salih Sayın Aman daha iyi ek masraftan kurtulduk :)

Gerçi adam tanıtımda koymuş geri kamera ama herhalde kablo çekme vs. olayıyla takılmış o. 

Arkadaşlar kısa bi video çekmeye çalıştım

Telfonla görüşme yapamadım çünkü telefon ederken video çekemiyorum. Bir de parmağım sürekli telefonun mikrofonunu kapatmış. :mad:  Sesi boğmuşum. Pek ses gelmiyor ama umarım merakınızı giderir. 

Selamlar 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Orhan OkayHocam elinize sağlık. Dokunmatik ekran gerçekten çok hızlı geldi , artık heyecanla bekliyorum radyomu. Dubai aktarım merkezine geldi görünüyor kargo takipten, artık haftaya elimde olur cihaz. 

Arkadaşlar az önce sipariş verdiğim ürün şirkete teslim edildi. Satıcı üzerine 50 dolar yazdığı için gümrüğe de takılmamış yazdığı gibi tam 1 haftada geldi. Süper hızlı oldu bence. Kargo parası pahalı ama Aramex olduğu için bence ucuz bile geldi bu kadar kısa sürede. 

Gelen ürünün fotolarını çektim. Budur alet :)

Ekli dosyayı görüntüle 3338

Ekli dosyayı görüntüle 3339

@CersahinHocam hayırlı olsun, siparişi ne zaman verdiniz ? Bir de nerede taktırmayı düşünüyorsunuz ? Adrese bakınca bana yakın olduğunuzu gördüm, ben de Gayrettepe tarafında çalışıyorum.  

@Cersahin

Hadi hayırlı olsun hocam darısı biz bekleyenlerin başına :)

Orhan Okay hocam teşekkürler, yeni alan arkadaşlarıma hayırlı olsun.

6.5 cihazda bluetooth var hocam. Nasil calismaz. Sizde mikrofon falan yok ama mikrofon taktirdiniz mi ? Araca gore kodlama yapildi mi ? Calismasi lazim bunlar yapildiktan sonra.
Orjinal medialardaki bluetooth özelliği maalesef midline ve Comfortline araçlarda çalışmıyor. Çözüm olacaktır mutlaka ama, sabretmek gerekli. Şimdi de şeytan dürtüyor ama, daha çok yeni aldım. Tüm kodlamalar yapıldı. Medianın içindeki bir koruma durumuymuş. Alan arkadaşlara hayırlı olsun inşallah. Çok yerinde ve güzel bir alışveriş. İçerisindeki proğram 6.5" ile birebir aynı. Sadece radyo logoları ve albüm kapakları çıkmıyor sanırım.

Çağatay kardeşim, kodlamayı kendin mi yapacaksın?

Geri
Üst Alt