5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

@enabeta sağlam gelmezse iade edebiliyorsunuz. Ali expres'te müşteri koruma var. Gümrüğe takılmadığı sürece sıkıntı olacağını sanmam ama tabi elektronik belli de olmaz.

@enabeta sağlam gelmezse iade edebiliyorsunuz. Ali expres'te müşteri koruma var. Gümrüğe takılmadığı sürece sıkıntı olacağını sanmam ama tabi elektronik belli de olmaz.
tabi bide o kısım var 75 euro ya kadar takılmadığını sayarsak benim şansımla bu ürün kesin takılır:))

@umitbt 100 dolara gelir ürün demişlerdi toplamda yukarıda 75 dolarda ortalama 85 dolar yapar (yada ben mı yanlıs hesaplıyorum) su an böyle yazıyor.

Awaiting Payment    Please make first payment, so we can process your order.

You need to pay 42.64 USD

ender elektronik çok hizmet verdi uzun süre ancak yoğunluktan dolayı basit şeylere işçilik olarak çok yüksek fiyat çekiyor. malzeme olarak da fiyatları biraz aşağı çekmeli.

@enabeta alibabada fiyatları yukarı çektiler benim sepetimde hala ürün duruyor toplam 150$ fazla vermeyin diye sormuştum, aracı site üzerinden alıyorsanız ucuza gelir sıkıntı yok ;)

7 saat önce, Cersahin yazdı:

Satıcı kardeşimiz Patrick'in yollamış olduğu videoyu düzeltip youtube'a ekledim. Kodlamadan anlayan arkadaşlar faydalanabilir:
Edit: Videoyu iyileştirdim.

Valla harika bir iş çıkmış. Nasıl pişman oldum şimdi. Bende daha yeni 6.5" cihaza geçtim. Onunda bluetooth çalışmıyor. Kısmete bak, şeytan diyor sat onu al bunu...

Daha önce paylaşıldı mı acaba tam hatırlayamadım. Direksiyondaki bluetooth tuşları çalışıyor mu birde kamera kesin bağlanabiliyor mu ?

@Onur bağlanıyor kamera. Tuşlar da çalışıyor benim kargo yola çıktı ,;)

O satıcının kameraları beğenmedim. Belki yurt içi alabilirim onu.
Özellikle kamera için istiyorum ben bunu abi. Amblem kameralar çindede çok pahalı muhtemelen şu plaka aydınlatmalarına takılanlardan olacak

Valla harika bir iş çıkmış. Nasıl pişman oldum şimdi. Bende daha yeni 6.5" cihaza geçtim. Onunda bluetooth çalışmıyor. Kısmete bak, şeytan diyor sat onu al bunu...
6.5 cihazda bluetooth var hocam. Nasil calismaz. Sizde mikrofon falan yok ama mikrofon taktirdiniz mi ? Araca gore kodlama yapildi mi ? Calismasi lazim bunlar yapildiktan sonra.

Paylaşım için çok teşekkürler.geri görüş kamerası montajı zor mudur.

Geri
Üst Alt