Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Herkese Merhaba ;

Ben Ender Beden Eğitimi öğretmeni,Sporcu ve Eğitmenim.Trabzonda ikamet etmekteyim. Kahramanmaraş/Andırın ilçesindenim. 35 Yaşındayım. 4 yaşında bir Kızım var. sporu ve spora dair herşeyi severim... Golf mü? Onun Yeri Çok ayrı :) o Yaşanan bir Metal, yürüyen bir Aşktır.

hoşbulduk Teşk. Eder.

Keşan lı Arkadaşım var  İsmi Caner  ben gibi Beden Eğt. öğrt. tanırmısın. babası kasaptır.

Caner ENGİN. babası Hüseyin  Engin restoran Kılıçköy lü

@Ender

Tanımıyormuşum :D

Ben Keşan merkezdeyim, mezbahaya falan çok gidiyorum işle alakalı ama Kılıçköy 12-13 km falan buraya o yüzden tanımıyorum büyük ihtimalle :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
drwhoo dedi:
Merhabalar değerli golf tutkunları. @silvershadow hocamın haberdar etmesi ile geç de olsa aranızdayım. İsmim Ahmet 32 yaşındayım, Kayseri de yaşıyorum. 3 buçuk yaşında bir oğlum var. 2014 şubat ayından bu yana 1.4 tsi comfortline dsg pasifik mavi aracımı büyük bir zevk ile kullanmaktayım.
Hoş geldiniz.

Gelmenin geçi erkeni olmaz, safa getirdiniz.

Dostlar arsında yerinizi almanız önemli olan..

Merhabalar. Adım Olcay. Kamuda mühendisim. 33 yaşındayım. 2,5 yaşında bir kızım var. Ben de Trabzon'dan katılıyorum aranıza. Golfle ilk tanışmam 2014 Kasımda 1,2 tsi comfortline manuel ile oldu. 2015 Ocakta ise şimdiki aracım 1,4 tsi Highline manueli aldım. Daha önce de yine vw gruptan 2013 Octavia tdi dsg aracım vardı. Bundan böyle de vw gruptan şaşmam, aranızdan da ayrılmam inşallah. Herkese iyi forumlar.

Olcay dedi:
Merhabalar. Adım Olcay. Kamuda mühendisim. 33 yaşındayım. 2,5 yaşında bir kızım var. Ben de Trabzon'dan katılıyorum aranıza. Golfle ilk tanışmam 2014 Kasımda 1,2 tsi comfortline manuel ile oldu. 2015 Ocakta ise şimdiki aracım 1,4 tsi Highline manueli aldım. Daha önce de yine vw gruptan 2013 Octavia tdi dsg aracım vardı. Bundan böyle de vw gruptan şaşmam, aranızdan da ayrılmam inşallah. Herkese iyi forumlar.
Değerli Olcay Hocam;

Aramıza hoş geldiniz.

Dostluğumuzun hep sürmesi dileğinize katılıyorum.

eray.demirtas dedi:
Merhaba herkese Izmirden Eray. 22 yasindayim aracim 1.2 tsi 110 bg comfortline pasifik mavi. Herkese iyi forumlar [emoji5]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Değerli Eray Hocam;

Dostlar arasına hoş geldiniz...

Geri
Üst Alt