Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Ben Osmaniyeden Oğuzhan TOPRAK.24 Yaşındayım.Can kardeşimizle bugün 18.10.2015 tarihinde Osmaniye buluşması yaptık ve Can kardeşimizin tavsiyesi üzerine kayıt oldum.@enpisagor a  sevgiler.Golf tutkusu üyelerine slmlar.

Ekli dosyayı görüntüle 747

Moderatör tarafında düzenlendi:

ydnbngl dedi:
Aydın Bingül. Ankara'da ikamet ediyorum. Elektrik ve elektronik mühendisiyim. 1.2 comfortline dsg ile aranıza katıldım.
Değerli Hocam,

Mühendisler arasında bu denli yaygın tercih edilmesi bu aracın detaylarda da başarılı olduğunun kanıtı.

Aramıza hoş geldiniz...

Merhaba ben kahramanmaraş merkezden Fethullah, @enpisagor can kardeşimin tavsiyesi ile uye oldum. Tüm golf tutkunlarına selamlar.

ardafeto dedi:
Merhaba ben kahramanmaraş merkezden Fethullah, @enpisagor can kardeşimin tavsiyesi ile uye oldum. Tüm golf tutkunlarına selamlar.
Orhan Bey çok tşkler etkinlikleri Can kardeşimizin sayesinde yapmaya devam ettik ve devam edeceğiz.Golf tutkusunda her türlü bilgi özellikle detaylı bilgi konusunda yardımcı olacağız inşallah

mandufla dedi:
Deniz.

Matematik öğretmeniyim.

37 yaşındayım.

9 yaşında bir kız babasıyım.

2010 jetta 1.4 tsi manuel comfortline aracımı sattiktan sonra yeni aracı

Çarşamba günü aldım.

1.6 tdi dsg Highline ile elimden geldiğince aktif olarak forumda yer almak, golf ile ilgili bilmediklerimi sizlerden öğrenmek için aranizdayim.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Değerli Hocam,

Konuları ayrılmış ve bu denli detayın bir arada olduğu bir başka forum bulmak Türkiye için imkansız

Golf tutkunu ve paylaşım sever dostlar arasında Doğru yerdesiniz.

Hoş geldiniz

rmzsrdr dedi:
Merhabalar, ben Ramiz. 28 yaşındayım. Sınıf öğretmeniyim.  2012 model 160 ps 4 motion Tiguan'ımı sattıktan sonra 1.4 tsi 122 ps  comfortline golf7 ile aranıza katıldım.
Değerli Hocam,

Dostlar arasına hoş geldiniz.

Exe7 dedi:
Ben Osmaniyeden Oğuzhan TOPRAK.24 Yaşındayım.Can kardeşimizle bugün 18.10.2015 tarihinde Osmaniye buluşması yaptık ve Can kardeşimizin tavsiyesi üzerine kayıt oldum.@enpisagor a  sevgiler.Golf tutkusu üyelerine slmlar.
Değerli Oğuzhan Hocam;

Aramıza hoş geldiniz.

ardafeto dedi:
Değerli Fethullah Hocam,

Hoş geldiniz.

Dilerim tüm aradıklarınızı bulabileceksiniz...

Merhaba sevgili arkadaşlar, ben Uğur, bir devlet üniversitesinde İngilizce öğretmeniyim. Forumdaki paylaşım ve içerikler harika! Hep birlikte daha güzel paylaşımlarda bulunmak temennisiyle...

silvershadow dedi:
Değerli Oğuzhan Hocam;

Aramıza hoş geldiniz.
Hoş bulduk;ilginiz için tşkler

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Orhan Hocam teşekkür ederim 1 aydır araştırıyordum Cuma günü teslim aldım. :)

@Uğur Hoca

Hocam hoş geldiniz. Güle güle kullanın aracınızı. Renginden dolayı emsali fazla olmayan bir Golf sahibi oldunuz. Fazlaca göz çekecektir diye düşünüyorum. Opsiyon listesinde bulunmayan nazar boncuğunu dikiz aynanıza asmayı unutmayın :) Ayrıca yine renginden dolayı boya koruma olayını erkenden halletmeniz yararınıza olacaktır  :)

Osman ;29 yaşındayım, Elektrik_Elektronik Müh'yim Bursa'da yaşıyorum Aslen Balıkesirliyim, evliyim, 2015 Hazirandan beri Golf7 sahibiyim,Site ye yaklaşık kurulumdan beri üyeyim ama fırsatım olup yazamadım, silwer hocamız baştacımız:) herkese sevgiler saygılar. Haa unutmadan Beşiktaşlıyım..

Selam Arkadaşlar;

Ben Ahmet,

Yaş 39,  Tokat'dan.

Aracım GOLF 1,4 TSI Comfortline Manuel Titanyum Gri

İyi forumlar dilerim.

Geri
Üst Alt