Ben Kimim? / Tanışma Konusu

@MRT BSRN

hoş geldiniz umarım aradığınız sorulara cevaplar bulabileceğiniz ve gelmekten mutlu olacağınız bir forum bulursunuz (benim için öyle oldu da :) )

@yenerhoca hoş gördüm.

Kesinlikle aradığım sorular için çok faydalı bir forum. Özellikle vag com konusunda bu kadar bilgi paylaşımı yapılan başka foruma pek rastlamadım.

MRT BSRN dedi:
Selam Arkadaşlar;

Ben Murat Başaran,

Yaş 47,  İzmir'den.

Aracım GOLF 1,4 FSI Highline Pasific Mavi DSG

İyi forumlar dilerim.
Hoş geldiniz hocam. Faydalı olabildiysek ne mutlu bizlere ;)

Hoş geldin abi iyi zaman geçirirsin umarım.

MRT BSRN dedi:
Selam Arkadaşlar;

Ben Murat Başaran,

Yaş 47,  İzmir'den.

Aracım GOLF 1,4 FSI Highline Pasific Mavi DSG

İyi forumlar dilerim.
Değerli Mert Hocam;

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

DrMobile dedi:
@KabileReisi

22 plaka gözüme hoş geliyor , bende mi 22 yaptırsam plakayı :)

Zaten edirneliyim :)
Edirne merkezden mi yoksa ilçelerindenmisiniz ?

22 yaptırın tabi ama büyük şehirlerde falan sıkıntı oluyo bazen yabancı plakalar :D

KabileReisi dedi:
@KabileReisi

22 plaka gözüme hoş geliyor , bende mi 22 yaptırsam plakayı :)

Zaten edirneliyim :)
Edirne merkezden mi yoksa ilçelerindenmisiniz ?

22 yaptırın tabi ama büyük şehirlerde falan sıkıntı oluyo bazen yabancı plakalar :D
Edirne merkezdenim , büyük şehirlerde bilemiyorum da

golf ile tekirdağa gitti hanımlar tatile , boydan boya anahtarla çizdiler kumbağda.

İstanbulda dokunan yok.

Bence küçük illere gidince 34 plaka büyük sıkıntı. Kural tanımaz , sınır bilmez , eşkiya gözü ile bakıyorlar.

@DrMobile

Ben Golfu almadan önce 34 plaka Passat kullanıyorduk ki hala babamda araba on senedir bir sıkıntı yok buralarda  ama birazda şans işi herhalde çünkü ufak yer olunca birde bildiğimiz yerlere bırakınca sorun çıkmıyor. :( Bizde Keşana taşınınca kaldı 34 plaka yeni araç alıncada mecburen 22 oldu Golf ama İstanbula falan gittiğimizde yol vermiyorlar falan İstanbul trafiğinin acımasızlığımıdır nedir bilmem :D

Sizin aracın çizilmesinede üzüldüm gerçekten insanlar gerçekten umursamazlar başkalarının malına zarar vermeyi bir halt sanıyorlar.

@KabileReisi

Aynen öyle , silecekleri kaldıramamış sanırım , boydan boya çizmiş anahtarla , rötüş yaptırdım ama yıkarken arabayı her santiminde terbiyem bozuluyor.

Geçen gün de harvard mavi cam tavan passat aldım , şimdi nazar onun üzerinde , her geçen soruyor. Bakalım buna neler olacak.

@DrMobile

Aman dikkat etmek lazım, inşallah passatta da aynı şey olmaz gözün gibi bak gelsin kendini bilmezin biri zarar versin, ben aracı alırken FB plaka veriyordu trafik sırf İstanbula Tekirdağa gittiğimde uyuzluğuna çizerler diye almadım gittim eski plakalardan aldım  :)   Başka yerde parayla almak isterler belki ben nasıl almam diye koştum peşine :)

@KabileReisi

Ah o çizenlerin bir tanesini bir tutsam , öyle bir sopa yaptırdım ki sanayide , insana vurur gibi vurmayacağıma eminim  8D

Merhaba herkese Izmirden Eray. 22 yasindayim aracim 1.2 tsi 110 bg comfortline pasifik mavi. Herkese iyi forumlar [emoji5]

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt