Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Merhaba Golf tutkunları.

Siteyi yeni keşfettim ve hemen kayıt oldum.

18 Ocak 2015 Tarihinde sahip olduğum bir Golf'üm var,

MK 7 1.6 TDI 110 PS Highline Manuel, Beyaz

Yarın 15000 KM bakımına götürüyorum. Esnek bakım özelliği var ama ilk bakım olması nedeniyle yaptırmanın iyi olacağını düşündüm. Daha sonraki bakımları ise araç ne zaman isterse o zaman yaptıracağım. Gideceğim servis, Bursa Doğuş Oto teknik servisi.

Kendimden bahsedeyim. Adım Zafer. Gemi makineleri işletme mühendisiyim. Bir denizcilik firmasında uzakyol 2. mühendis olarak çalışıyorum. Yalova'da yaşıyorum. Forum'u oluşturan ve zenginleştiren arkadaşlara teşekkür ederim. Bilgi ve tecrübelerimi burada paylaşmaktan mutluluk duyacağım.

Herkese forumda eğlenceli saatler dilerim. Yine görüşmek üzere..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamünaleyküm ben kadir matematik öğretmeniyim bugün itibariyle Pasifik mavi 1.2 golf sahibiyim nasip olursa.

Açıkçası buraya üye olmamın sebebi seviyenin yüksek olması, çirkin, gereksiz, muhalif tiplerin burada olmaması. 

Forumunuz çok güzel, bilgilendirici hatta golfün Google'ı mahiyetinde bana göre, emeği geçenlerden Allah razı olsun.

Selamünaleyküm ben kadir matematik öğretmeniyim bugün itibariyle Pasifik mavi 1.2 golf sahibiyim nasip olursa.

Açıkçası buraya üye olmamın sebebi seviyenin yüksek olması, çirkin, gereksiz, muhalif tiplerin burada olmaması. 

Forumunuz çok güzel, bilgilendirici hatta golfün Google'ı mahiyetinde bana göre, emeği geçenlerden Allah razı olsun.
Değerli Hocam 

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz. 

Bu forumu oluştururken tam da sizin tespit ettiğiniz benzeri bir hedefimiz vardı: Golf ansiklopedisi olmak, konuların tasnifi yaparak bu konuları baştan sona okuyanların mümkün mertebe  hiç kimseye herhangi bir soru sormaya ihtiyaç duymadan aradığı bilgiye ulaşması. Bu bilgiler özellikle kullanıcı tecrübe ile kişisel yorumınlardan oluşmalıdır  ama artısı kadar eksik yanlarını da dürüstçe ortaya koyan deyim yerindeyse ansiklopedik bilgi gibi etraflıca olmalıdır. 

Bu hedeflere ulaştığımız oranda başarılı sayılırız.

Ve başarılı olup olmadığımızı sizlerin değerli yorumlarından anlamak mümkündür sadece.

Siz öyle diyorsanız ne mutlu bizlere...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhaba

İsmim Çağrı. Veteriner hekimim, akademisyen olarak görev yapıyorum. 

Geçen hafta Seat Leon 1.2 TSI DSG Style donanım almaya gittiğim bayiden (hem Seat hem VW bayisi) Golf 1.2 TSI Comfortline DSG alarak çıktım. Ekstra olarak sürüş konfor paketi ve ışık görüş paketi var. Renk saf beyaz olarak geçiyor. Dün araç gümrükten bayiye sevkiyatı bekliyordu, ne zaman teslim edilir bilmiyorum ama en geç önümüzdeki hafta çarşamba veya perşembe dediler. Malum salı günü 30 Ağustos. Teslimat için heyecan had safhada.

Neden Golf? Leonla birlikte Jetta'ya da baktım. Hissettiren ve görülen kalite farkı Golf'te çok daha yüksekti.  Muhakkak Leon ve Jetta da iyidir ama Golf bariz ben burdayım diyordu. 

İnternette araç ile ilgili bilgi ararken çok forum gördüm ama burası samimi geldi.

Güzel forum, çok fazla faydalı bilgi var ama ben gene de başınızı sorularımla ağrıtabilirim. 

@karakurum dostlar arasına hoş geldiniz. 

Ben de sizin gibi leon almaya gidip golf alanlardanim. 

Aracınız hayırlı olsun. Teslim anında bir fotoya hayır demeyiz ;)

Merhabaİsmim Çağrı. Veteriner hekimim, akademisyen olarak görev yapıyorum. 

Geçen hafta Seat Leon 1.2 TSI DSG Style donanım almaya gittiğim bayiden (hem Seat hem VW bayisi) Golf 1.2 TSI Comfortline DSG alarak çıktım. Ekstra olarak sürüş konfor paketi ve ışık görüş paketi var. Renk saf beyaz olarak geçiyor. Dün araç gümrükten bayiye sevkiyatı bekliyordu, ne zaman teslim edilir bilmiyorum ama en geç önümüzdeki hafta çarşamba veya perşembe dediler. Malum salı günü 30 Ağustos. Teslimat için heyecan had safhada.

Neden Golf? Leonla birlikte Jetta'ya da baktım. Hissettiren ve görülen kalite farkı Golf'te çok daha yüksekti.  Muhakkak Leon ve Jetta da iyidir ama Golf bariz ben burdayım diyordu. 

İnternette araç ile ilgili bilgi ararken çok forum gördüm ama burası samimi geldi.

Güzel forum, çok fazla faydalı bilgi var ama ben gene de başınızı sorularımla ağrıtabilirim. 
Hocam aramıza Hoşgeldiniz. Aracınız şimdiden hayırlı olsun. Allah güzel günlerde kullanmayı nasip etsin.

Geçtiğimiz hafta aracı servise vermiştim. Geçici olarak bir jetta verdiler. Ayrı kaldığım süre boyunca golfümü çok özlemişim, kapıyı açıp koltuğa oturduğum anda bunu hissettim :) kalitesi rakiplerine göre çok başka.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt