Ben Kimim? / Tanışma Konusu

@MSE Teşekkür ederim, Amin.

Jetta'nın kapı içi bile karar vermeme yetti.

@karakurum

Değerli Çağrı Hocam 

Güzel sözleriniz için teşekkür ederiz.

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz. 

Dilerim tüm aradıklarınızı burada bulacaksınız.

Olur da Bulamazsanız bizler her daim hazırız.

Hayırlı olsun 

Selamlar herkese, yeni üye oldum takip ediyodum bir süredir :)

Keyifli, bol paylaşımlı forumlar herkese

Herkese merhaba. Yeni üye oldum ama ara sıra bakındığım bir siteydi. Paylaşımların fazla olduğunu gördüm ve üye olmazsam eksik kalırım diye düşündüm :) Çorluda yaşıyorum. Memurum ve 42 yaşındayım. Aracım passat b8. Herkese iyi muhabbetler dilerim.

Samsung'tan gönderildi...

Herkese merhaba. Yeni üye oldum ama ara sıra bakındığım bir siteydi. Paylaşımların fazla olduğunu gördüm ve üye olmazsam eksik kalırım diye düşündüm :) Çorluda yaşıyorum. Memurum ve 42 yaşındayım. Aracım passat b8. Herkese iyi muhabbetler dilerim.

Değerli Hocam 

Aramıza hoş geldiniz.

Passat konusuna paylaşımlarınızı bekleriz.

Değerli Hocam Aramıza hoş geldiniz.

Passat konusuna paylaşımlarınızı bekleriz.
Kısmetse daha önceki jettam gibi passatıda ufak dokunuşlarla güzelleştirdikçe paylaşımlarım olacak tabiiki. Tekrar vag kablo satın aldım. O konuyada meraklıyım :)

Aramıza hoşgeldiniz değerli Hocam. :)  Paylaşımlarınızı bekliyoruz. ;)

Merhaba değerli forum üyeleri,  

Aranıza yeni katılanlardanım. Yaşım 28, İnşaat teknikeriyim, bekarım ve Ümraniye'de ailem ile birlikte oturuyorum,. Henüz bir golf sahibi olma gururunu edinemedim ama Allah kısmet ederse 2017 senesi içerisinde almayı düşünüyorum. Şimdilik şirketimin bana tahsis ettiği Peugeot 301 model aracı kullanmaktayım. Otomobil tutkunu potansiyelim yüksek, bütün araçlar hakkında az çok bilgim olur. Bu forumda otomobillerin kullanımı hakkında daha detaylı bilgi edinebileceğim insanların olduğunu görmek beni buraya asıl çeken sebep oldu. Samimi, saygılı ve içten konuşmayı ilke edinmiş bir kişiyim. Forumu aktif bir şekilde kullanacağımı düşünüyorum. Ortak duygulara sahip olan insanların bir arada bulunması benim için bir mutluluk kaynağı oluyor. Umarım ki ilerleyen zamanlarda daha da güzelleşen bir sohbet ortamımız oluşacaktır.

Saygılarımla,

Geri
Üst Alt