Ben Kimim? / Tanışma Konusu

Merhaba değerli forum üyeleri,  

Aranıza yeni katılanlardanım. Yaşım 28, İnşaat teknikeriyim, bekarım ve Ümraniye'de ailem ile birlikte oturuyorum,. Henüz bir golf sahibi olma gururunu edinemedim ama Allah kısmet ederse 2017 senesi içerisinde almayı düşünüyorum. Şimdilik şirketimin bana tahsis ettiği Peugeot 301 model aracı kullanmaktayım. Otomobil tutkunu potansiyelim yüksek, bütün araçlar hakkında az çok bilgim olur. Bu forumda otomobillerin kullanımı hakkında daha detaylı bilgi edinebileceğim insanların olduğunu görmek beni buraya asıl çeken sebep oldu. Samimi, saygılı ve içten konuşmayı ilke edinmiş bir kişiyim. Forumu aktif bir şekilde kullanacağımı düşünüyorum. Ortak duygulara sahip olan insanların bir arada bulunması benim için bir mutluluk kaynağı oluyor. Umarım ki ilerleyen zamanlarda daha da güzelleşen bir sohbet ortamımız oluşacaktır.

Saygılarımla,
Değerli Kenan Hocam 

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz 

Merhabalar aranıza Burdur'dan katılıyorum. Golf 7 TDI 2012 Highline aracım var.

Herkese Merhabalar,

Ankara'dan katılıyorum aranıza. Oldukça meşakatli ve değişik bir sipariş sürecinden sonra nihayet Golf 7 1.2 TSi DSG Comfortline + Işık Görüş + Sürüş Konfor paketli Beyaz aracı bugün ayırttım. Araç gemi üzerinde ve yarın Limana varması planlanıyormuş. Bir aksilik çıkmazsa inşallah 19-24 Eylül arasında aracı teslim alırım, en kötü bir sonraki haftaya sarkabilir sanıyorum. 

Elektrik/Elektronik Mühendisiyim, otomotiv sektöründe çalışıyorum. Herkese keyifli forumlar. 

Herkese Merhabalar,

Ankara'dan katılıyorum aranıza. Oldukça meşakatli ve değişik bir sipariş sürecinden sonra nihayet Golf 7 1.2 TSi DSG Comfortline + Işık Görüş + Sürüş Konfor paketli Beyaz aracı bugün ayırttım. Araç gemi üzerinde ve yarın Limana varması planlanıyormuş. Bir aksilik çıkmazsa inşallah 19-24 Eylül arasında aracı teslim alırım, en kötü bir sonraki haftaya sarkabilir sanıyorum. 

Elektrik/Elektronik Mühendisiyim, otomotiv sektöründe çalışıyorum. Herkese keyifli forumlar. 
Değerli Hocam 

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz.

Teslimattan bir iki poz bekleriz mutluluğuzu paylaşmak için. 

@silvershadow 

Tabiki. Hele bir araç gelsin görmeye gittiğimde de çekeceğim. 

Gerçi aracı yıkatmadan teslim alacağım için pis bir Golf fotoğrafı olacak ancak ilacı bende, elimden geçince parlak parlakta koymak nasip olur umarım :)

[SIZE= inherit]Gerçi aracı yıkatmadan teslim alacağım için [/SIZE]
Değerli Hocam 

Bunu söylediğinizi duyduğuma göre bilinç üst seviyede. Tebrikler 

Serviste basınçlı su ve fırçayla yıkanıyor maalesef ve araci da acemi sürücüler kullanıyor. 

Aman almayayım kalsın..

@silvershadow

Hocam bilmiyorum forum ismi paylaşsak reklam mı olur ancak, 2009 dan beri aktif olarak "Detailing" dünyası içindeyim. Bu süreç zarfında 4 araç tesliminde bulundum, hiçbirinde aracı yıkattırmadım. Tırdan geldiği gibi aldım. Yoksa malumunuz... 

Aracı teslim aldığımın ertesinde aklımdaki plan - 3M VentureShield ön kaput filmi(komple) + Tüm boyalı yüzeyi Nanolex Si3d ile kaplamak. 

Hali hazır şu an kullandığım 2015 308 aracımda da Gtechniq Crystal Serum Light Black uygulaması yapmıştım. Tavsiye ederim :)

Geri
Üst Alt