Ben Kimim? / Tanışma Konusu

arkadaşlar merhaba, ben serdar giresundayım yeni üye oldum foruma araç golf 2010 trenline 1.4 tsi dsg, paylaşımlar sadece golf 7 hakkındamı oluyor?  

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar merhaba, ben serdar giresundayım yeni üye oldum foruma araç golf 2010 trenline 1.4 tsi dsg, paylaşımlar sadece golf 7 hakkındamı oluyor?  
hoşgeldiniz Serdar hocam, golf 7 son versiyon olduğu için en çok paylaşım ondadır haklısınız ancak golf'ü bir yana bırakın diğer marka araçlar ve sahipleri de başımızın üstündedir,

mevcut aracınızla ilgili her türlü soru çok vakit geçmeden cevabını bulacaktır, sizin paylaşacağınız bilgiler değerini bulacaktır, hoşgeldiniz, iyi ki geldiniz...

Öncelikle Cümleten Selamın Aleyküm Ben Sayfanızı İnstagramdan takip ediyordum sonrasında dm den beyfendinin sitemize kaydolun demesiyle başladı böyle bir aile katılabilceğim için mutluyum. benimde kendi aracım MK7 COMFORTLİNE AMA BİR İKİ ÖZELLİĞİNİ AKTİF ETMEK İSTİYORUM HERKEZE İYİ FORUMLAR ADIM AHMET EREN ARSLAN İSTANBUL BAŞAKŞEHİRDEN. HEPİNİZLE TANIŞCAGIM İÇİN MUTLUYUM 

Herkese merhabalar,

Konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden affola. Forumu 2 gün önce keşfettim ve bulduğum her fırsatta bir şeyler okuyarak bilgi edinmeye çalıştım ve daha da okuyacak çok şeyin olduğunun farkındayım.

Kendimi tanıtmak ve sizlerden fikir edinmek istedim o yüzden bu konuyu başlattım. İsmim Cihan Bursa'da yaşıyorum ve makine mühendisiyim. Şuan için 2014 Aralık çıkışlı bir dsg Polo kullanıyorum ancak şeytan dürttü ve niyeti bozdum. Mayıs başında bayiye gelecek 1.4 Highline Dsg Pasifik Mavi araç için kapora yatırdım. Araçta herhangi bir ek donanım yok zaten açıkçası o fiyatlara çok çıkasım da yok. Liste fiyatı üzerinden şuan %6 indirim yapıyorlar ama tabiki de geldiği zamanki fiyat üzerinden tekrardan görüşülecek. Tabiki elimdeki aracımı satmak en önemli kriter bu işi nihayete erdirmek için.

Golf hep beğendiğim bir araç oldu kafamı kurcalayan tek nokta pek çok kez bahsi edilmiş makyaj ve kasa değişimi konuları. Sizce Mayıs ayı doğru zaman mı Golf satın almak için?

Siz değerli Golf tutkunlarının da görüşlerine ihtiyacım var.

Herkese teşekkür eder iyi forumlar dilerim.

@chomar öncelikle hoş geldiniz. Renk çok doğru bir seçim. Hayırlı olsun şimdiden. Zam falan düsünmeyin. ;)

@erenahmeta Hoş geldiniz hocam. Özellikleri beraber açabiliriz musait bir zamanda. Ben güngören tarafında oturuyorum.

Geri
Üst Alt