Ben Kimim? / Tanışma Konusu

@silvershadow

hoşbulduk. sıkıntı tartışmak sıkıntı değil de. bazı arkadaşlar vw'ye gıcık kapmışlar. tek amaçları her halükarda vw'ye ve golf'e vurmak. o zaman işin tadı kaçıyor. mesela sırf emisyon konusu yukarda dursun da insanlar okusun amaçlı saçma sapan mesajlar yazıyorlar o konuya. böyle ard niyet olunca sıkıcı oluyor. yöneticiler de ayarsız. adamlar durmadan golf'le makara geçiyorlar ama mesela ben "alfa'lar kolay dökülür" diye bir mesaj yazınca (mesajda başka hiçbirşey yok) o mesajım siliniyor. ne yani bunu da mı yazamayacağız? o mesaj da ayrıca alfa konusunda da değildi. bir arkadaş genel karşılaştırma konusunda alfa mı alsam şundan mı alsam diye sormuştu yani. yakın dostumda alfa vardı. birebir gözlemledim yıllar içinde nasıl da kolayca kendini saldığını...

neyse... :)

Öncelikle Cümleten Selamın Aleyküm Ben Sayfanızı İnstagramdan takip ediyordum sonrasında dm den beyfendinin sitemize kaydolun demesiyle başladı böyle bir aile katılabilceğim için mutluyum. benimde kendi aracım MK7 COMFORTLİNE AMA BİR İKİ ÖZELLİĞİNİ AKTİF ETMEK İSTİYORUM HERKEZE İYİ FORUMLAR ADIM AHMET EREN ARSLAN İSTANBUL BAŞAKŞEHİRDEN. HEPİNİZLE TANIŞCAGIM İÇİN MUTLUYUM 
Değerli Hocam;

Aleykümselam 

Golf tutkunu Dostlar arasına hoş geldiniz

Hepinize Çok Teşşekkür ederim şimdiden aile sıcaklıgı yaşadım hoşbulduk umarım hayırlara vesile olur tüm golf tutkunları ailesine sevgiler ve saygılar allah bol rızıklı gunler nasip etsin herkezin işini kolaylaştırsın kimseyede kaza bela vermesin :)

Orhan. 38 yaşında ürün tasarımcısıyım. Aynı zamanda bir üniversitenin tasarım bölümünde Endüstriyel Tasarım Bölümü'nde öğretim görevlisiyim. 2014 model Tungsten otomatik Golf 7 Comfortline kullanıyorum. Araç tasarımı, arayüz tasarımı,grafik tasarımı gibi konularda uzmanlığım var. 

Herkese merhabalar,

Konuyu yanlış yere açtıysam şimdiden affola. Forumu 2 gün önce keşfettim ve bulduğum her fırsatta bir şeyler okuyarak bilgi edinmeye çalıştım ve daha da okuyacak çok şeyin olduğunun farkındayım.

Kendimi tanıtmak ve sizlerden fikir edinmek istedim o yüzden bu konuyu başlattım. İsmim Cihan Bursa'da yaşıyorum ve makine mühendisiyim. Şuan için 2014 Aralık çıkışlı bir dsg Polo kullanıyorum ancak şeytan dürttü ve niyeti bozdum. Mayıs başında bayiye gelecek 1.4 Highline Dsg Pasifik Mavi araç için kapora yatırdım. Araçta herhangi bir ek donanım yok zaten açıkçası o fiyatlara çok çıkasım da yok. Liste fiyatı üzerinden şuan %6 indirim yapıyorlar ama tabiki de geldiği zamanki fiyat üzerinden tekrardan görüşülecek. Tabiki elimdeki aracımı satmak en önemli kriter bu işi nihayete erdirmek için.

Golf hep beğendiğim bir araç oldu kafamı kurcalayan tek nokta pek çok kez bahsi edilmiş makyaj ve kasa değişimi konuları. Sizce Mayıs ayı doğru zaman mı Golf satın almak için?

Siz değerli Golf tutkunlarının da görüşlerine ihtiyacım var.

Herkese teşekkür eder iyi forumlar dilerim.
Cihan hocam hoşgeldiniz,

son zamanlarda duyduğum en iyi indirim %4,5 civarındaydı, %6 indirim belli ki size özel bir indirim, hayırlı olsun şimdiden aracınız,

makyaj konusu kasa değişimi olarak değil de opsiyonel olarak alınabilen r line paketiyle sınırlı kaldı, golf almanın yanlış zamanı yoktur zaten keyfinize bakın...

Orhan. 38 yaşında ürün tasarımcısıyım. Aynı zamanda bir üniversitenin tasarım bölümünde Endüstriyel Tasarım Bölümü'nde öğretim görevlisiyim. 2014 model Tungsten otomatik Golf 7 Comfortline kullanıyorum. Araç tasarımı, arayüz tasarımı,grafik tasarımı gibi konularda uzmanlığım var. 
Orhan hocam hoşgeldiniz, biz genellikle "hocam" diye hitap ediyoruz, site kurucularından kalan bir alışkanlık, hem samimi hem belli bir saygı içeriyor ama siz gerçekten öğretmensiniz, memnun olduk, iyi ki geldiniz... yazılarınızla bize zenginlik katacağınıza inancımız tam...

@magic hoşbulduk hocam :)

Orhan hocam hoşgeldiniz, biz genellikle "hocam" diye hitap ediyoruz, site kurucularından kalan bir alışkanlık, hem samimi hem belli bir saygı içeriyor ama siz gerçekten öğretmensiniz, memnun olduk, iyi ki geldiniz... yazılarınızla bize zenginlik katacağınıza inancımız tam...

@teke28 Aramıza hoşgeldiniz Hocam öncelikle :)

Şuan kablonuz mevcut mu ? Değilse aliexpress'ten uygun fiyata edinebilirsiniz bir tane, sonrasında her türlü yardımcı oluruz.

Kablonuz mevcutsa forumumuzda ki ilgili konulardan takip ederek istediğiniz kodlamaları yapabilirsiniz. Takıldığınız, hata aldığınız yerlerde yardımcı oluruz, telefondan destek veririz gerekirse :)

En son otuz Mart'ta icmal almışım... 

1.115 kişiymişiz...

Bugün 9 Nisan ve 1.160 kişi olmuşuz.....

İş seyahati için şehir dışındaydım ve yoğun bir tempodaydım.

Bu arada yakalayabildiklerime selam gönderdim, hoş geldiniz dedim.

Kaydolanların arasında henüz mesaj yazmamış olanlar da mevcut.

Aramıza yeni katılan tüm dostlarım;

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz....

@tsunami nickli İlker Hocam;  

@ulugturk  nickli  Hocam;

@dangerouz  nickli Oğuz Hocam;

@34mre1907 nickli  Emre Hocam;

@killem all  nickli Selçuk Hocam; (Sanırım sıkı bir Spartacus hayranıyız.. :)  )

@thermo  nickli Cem Hocam;  

@karakkof nickli  Hocam;

@asmcn  nickli Asım Can (olduğunu tamin ettiğim) Hocam;

@sarp uzun nickli Sercan Hocam;

@yakupcse nickli Yakup Hocam;

@Semih nickli Semih Hocam; ( avatar fotoğrafındaki yakışıklıya Maşallah)

@ozanon  nickli Ozan Hocam;

@serdar37 nickli serdar Hocam;

@taskin nickli Taşkın Hocam;

@FIRAT34 nickli Fırat Hocam;

@settarr nickli  Hocam;

@Ümit67 nickli Ümit Hocam;

@corkan nickli Çağatay Hocam;

@teke28 nickli Serdar Hocam; (bu kısma yazılan mesajlarınızı Ana Konuya taşıdım bilmenizi isterim. ;) )

@tanguzel nickli Rıdvan Hocam;

@Ümit Aslan nickli Ümit Hocam;

@JoeyBane nickli  Hocam;

@Kingbiker nickli Sertan Hocam; (Bisikletçi misiniz? Bu alttaki konuya değerli yorumlarınızı beklerim.)

@erenahmeta nickli Ahmet Eren Hocam;

@Serkanerentr nickli Serkan Hocam;

@ladinkayin nickli  Hocam;

@Mesut Bolat nickli Mesut Hocam;

@Elif nickli Engin Hocam;

@Ahmet ARIKAN nickli Ahmet Hocam;

@SerdarSabah nickli Serdar Hocam;

@artrockm nickli Engin Hocam;

@komando58 nickli Emre Hocam;

@Cicihalil nickli Halil Hocam;

@Sinan Sinan nickli Sinan Hocam;

@atagulbugra nickli Buğra Hocam;

@slcbrl nickli Selçuk Hocam;

@darkb7ue nickli Barış Can Hocam;

@quera nickli Serdar Hocam;

@Beyelsan nickli Nuh Çelik  Hocam; 

@Muxa nickli   Hocam;

@Erkannickli  Erkan Hocam; 

@-globetrotter- nickli Ahmet hocam; (sanırım -Ahmet- de sizin...iki ayrı nick almışsınız :) )  

silvershadow davetiyle istanbul dan katılıyorum. 33yaşındayım 2 kızım var. 2014 model 1.6tdi highline manuel sahibiyim. meslek olarak diş hekimiyim.
Hocam hoş geldiniz çok renkli bir formumuz var bende kız babasıyım

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar tekrar 47 yaşındayım, İzmir denim. Özel sektörde satış md.yüm. Forum donanım da okudum golftutkusunu ve üye oldum. 

Selamlar, 22 yaşındayım. İstanbulda öğrenciyim :)  Aracım Golf 7 1.4 140HP ACT Highline. Aracı 2014 ağustosda sıfır olarak aldım. Araçta highline donanımına ek olarak opsiyon; 18" Durban Jant, Spor Süspansiyon, ACC ( Adaptif Cruise Control ) Cam Tavan, U Led, Uzun Far Asistanı, Geri Görüş Kamerası vardır. Aracıma tamamen orjinal şekilde gti çevirdim. Her kullandığım parça servis malıdır hiç bir replica yoktur. Araca şu ana kadar 20.000tl ye yakın ekstra harcam yaptım :)  Bunlarda resimleri :)  

IMG%5D

IMG%5D
IMG%5D

IMG%5D
IMG%5D

IMG%5D

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt