Yeni T-Cross ve Taigo Fiyatları

krym

Katılımcı Üye

İsim
hakan
Araç
MK8 GTI
Manuel-DSG farkını cok abartmış VW, ama 1.0 tsi opsiyonu olması güzel

T-Cross manuel çok satar ama bu segmentte benim favorim hala Opel Mokka
Ekran Resmi 2022-02-17 23.57.33.pngEkran Resmi 2022-02-17 23.57.24.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Benim takıldığım Taioda manuel olanın neden 95 ps olduğu. Yap onuda110 ps keyif alınsın.
Klasik VW sacmaligi, kücük olanda 110, büyükte 95 ps, aynisini T-Roc ve Audi Q2'de yapti, Audiye 1.0 tsi, T-Roc sadece 1.5 tsi, Troc 1.0 tsi comfort ile gelseydi piysayi domine ederdi.

Hindistan, Banglades vb. gibi asya ulkelerine koy bu arabalari orada siritmaz. Olmamis, bi taigonun arkastoplar hosuma kacti. Bir de yarim milyon vercekmisiz bu tenekeler icin.

dediginiz gibi mokka daha iyi bi secenek. guzel bir tasarim, retrofutiristik bir arac gibi.

Klasik VW sacmaligi, kücük olanda 110, büyükte 95 ps, aynisini T-Roc ve Audi Q2'de yapti, Audiye 1.0 tsi, T-Roc sadece 1.5 tsi, Troc 1.0 tsi comfort ile gelseydi piysayi domine ederdi.
Aynen dediklerine katılıyorum. Her halde diğer firmalarında pazar kaygısından kaynaklanıyor.

Hindistan, Banglades vb. gibi asya ulkelerine koy bu arabalari orada siritmaz. Olmamis, bi taigonun arkastoplar hosuma kacti. Bir de yarim milyon vercekmisiz bu tenekeler icin.

dediginiz gibi mokka daha iyi bi secenek. retrofutiristik bir arac. guzel bir tasarim
Hyundai Bayon benim son yillarda gördügüm acik ara en cirkin araba, 1.4 cok yakan az kacan motoru, bes para etmez kalitesi ile bugün ülkemizde 400 bin liraya kapis kapis gidiyor, bu arabalarda en düsük paketleriyle kendine yer bulur, nasil polo style satilmiyorsa, bunlarda da üst donanim ve 1.5 tsi satilmaz diye düsünüyorum.

1.0 t-cross life manuel bulursam alirim, ama bana sira gelmez büyük ihtimalle, yerden yüksek ucuz araba lazim, passatla heryere giremiyorum, egea cross ve t-cross arasinda kaldim, motor yüzünden t-cross simdilik önde. (Passat satiliacak 1 ay icinde)

Ford Ecosport,Hyundai Bayon,Seat Arona,Opel crossland,Honda Hrv,Kia Stonic
B sınıfının bence böyle bir ucube listesi varken satar tabii ki bu araba.
Benim de favorim Mokka olur bu kategoride.Arka koltuğa oturana kadar c sınıfı gibi hissetmiştim

Bu yeni araçlardaki en sinir bozucu husus, ki bunu her otomobil şirketi yapıyor, aracı tanıtırken en full (R-line) donanımı gösterip showrooma gidince bambaşka araçla karşılaşmak. Hoşunuza giden modeli sorduğunuzda elimizde yok, isterseniz 250 bin TL farkla getirtebiliriz lafları.

Bu yeni araçlardaki en sinir bozucu husus, ki bunu her otomobil şirketi yapıyor, aracı tanıtırken en full (R-line) donanımı gösterip showrooma gidince bambaşka araçla karşılaşmak. Hoşunuza giden modeli sorduğunuzda elimizde yok, isterseniz 250 bin TL farkla getirtebiliriz lafları.
Vw'nin boşu bile çok farketmiyor.
Diğer markalar öyle bir kırpıyor ki sanki aynı arabanın Çin malını alıyoruz

Son düzenleme:
Gerçekten yazık geldiğimiz şu durum. Orta segment suv bile 500-600 bin liradan başlar hale geldi.

Taigo, Coupe Suv görünümüyle şahsen benim hoşuma gidiyor fakat bu kadar para verip elektronik el freni olmayan araba almak istemezdim. Yinede markanın 2.el sağlamlığından dolayı diğer modeller gibi talep görecektir diye düşünüyorum.

Ben Egea Cross tercih ederim büyük ihtimalle, bu nasil araba yaaa, Lada Niva ayarinda VW

7a26096c01c681409dd34b1e5300cb4b.jpeg

Geri
Üst Alt