Yeni T-Cross ve Taigo Fiyatları

Ben Egea Cross tercih ederim büyük ihtimalle, bu nasil araba yaaa, Lada Niva ayarinda VW
Ekli dosyayı görüntüle 55073
egea cross yakisikli bir araba. gercekten dikkat cekiyor. cross gorunce ister istemez gozum gidiyor bakiyorum. bu fiyatlara cikabiliyorsaniz ve sifir kriteriniz yoksa ikinci el renegade bakabilirsiniz. en azindan rakiplerine nazaren kendine has bir tarzi var ve koseli tasarimi direksiyon basindayken amerikan bir suv a sahip oldugunuzu hissettiriyor. ikinci eli nasildir bilmiyorum tabi, ben kisa sureli hafif arazi kosulunda kamp deneyimi yasamis, kullanimini ve hissiyatini sevmistim.

vw bu araclari pazar ustunlugunu saglamak icin cikarmis olsa gerek. bu araclarin uzun soluklu olacagini dusunmuyorum.

sonlari beetle, cc gibi olur sanirsam.

ayrica bu t takintisi nedir. dinazor isimlendirmeleri gibi 😁

Son düzenleme:

vw tarafında büyük bir suv fırsatçılığı görüyorum. Arkadaşlar bu arabalar avrupada t-roc'tan efendime söyleyeyim golften ucuz olduğu ve b-suv segmentinde tercih edilebilir ekonomik tercihler olduğu için piyasaya çıktı.Gelip golfle t-rocla tiguanla aynı paraya satarsanız bunun adı başka bişey olur. Gerçekten bu işin içinde bir iş var.

vw tarafında büyük bir suv fırsatçılığı görüyorum. Arkadaşlar bu arabalar avrupada t-roc'tan efendime söyleyeyim golften ucuz olduğu ve b-suv segmentinde tercih edilebilir ekonomik tercihler olduğu için piyasaya çıktı.Gelip golfle t-rocla tiguanla aynı paraya satarsanız bunun adı başka bişey olur. Gerçekten bu işin içinde bir iş var.
Piyasa böyle.Bu sınıftaki diğer araçlar opel crossland 514-550 paketine göre.
Ford Ecosport 500-570 arası.Puma 670'e kadar gidiyor.

10 senedir aynı kasayı usanmadan satan Jeep renegade 665 bin başlıyor 1 milyon 200'e kadar gidiyor :D

egea cross yakisikli bir araba. gercekten dikkat cekiyor. cross gorunce ister istemez gozum gidiyor bakiyorum. bu fiyatlara cikabiliyorsaniz ve sifir kriteriniz yoksa ikinci el renegade bakabilirsiniz. en azindan rakiplerine nazaren kendine has bir tarzi var ve koseli tasarimi direksiyon basindayken amerikan bir suv a sahip oldugunuzu hissettiriyor. ikinci eli nasildir bilmiyorum tabi, ben kisa sureli hafif arazi kosulunda kamp deneyimi yasamis, kullanimini ve hissiyatini sevmistim.

vw bu araclari pazar ustunlugunu saglamak icin cikarmis olsa gerek. bu araclarin uzun soluklu olacagini dusunmuyorum.

sonlari beetle, cc gibi olur sanirsam.

ayrica bu t takintisi nedir. dinazor isimlendirmeleri gibi 😁
Bence de uzun soluklu olmayacaktır. Tcross 2019, Taigo ise 2020 yılında diğer pazaryerlerinde satılmaya başlanmıştı. Tesla'nın kuralları yeniden yazdığı elektrikli otomobil sektöründe ilerlemek için bu kompakt suv araçlar geçiş görevini üstlenirken bu segmentte artan talep dolayısıyla markaların pastadan payını almasını sağlıyor. Örneğin Audi 2016 yılında üretmeye başladığı Q2'nin de artık üretilmeyeceğini açıklamıştı geçen hafta.

Geri
Üst Alt