6.5 ekranda mesajlasma

Appconnect yok yani daha almadım ama okuyor

132b01d5c6bef8d23eacfe75f0da8819.jpg

https://vimeo.com/159422957

Sent from my iPhone using Tapatalk

Abiler, bende Golf alma arefesindeyim, alacagim highline arac uzerinde 24A mi gelecek 19A mi? Apple Car ozelligi olacak mi? Yahut opsiyonel bir media aygitinami yonelmeliyim?

Abiler, bende Golf alma arefesindeyim, alacagim highline arac uzerinde 24A mi gelecek 19A mi? Apple Car ozelligi olacak mi? Yahut opsiyonel bir media aygitinami yonelmeliyim?
24A için geri kamerası lazım. Bu opsiyon varsa 24A gelecektir

24A için geri kamerası lazım. Bu opsiyon varsa 24A gelecektir
Hocam bizi aydınlatın bu konu can sıkıcı bi durum aynı cihaz aynı zaman üretimi aynı model ama farklı cihazlar? Bilgili arkadaslar görmedi konuyu etiketleseniz size zahmet

Ben bluetuta çok zor bağlıyorum cihazı, çoğu zaman bulamıyor telefonumu. Sorun neden olabilir?

Bendeki okumayı bilmiyor. s=s20

YkD1va.jpg

@muslumbingollu Hocam. Daha önce bu konu tartışıldı ve hemen hemen sonuç alındı, 6.5" Composition Medya başlıklı konuda.

Tahminen, VW, araçta KA1 özel opsiyon kodlu geri park kamerası isterse müşteri, o özelliği çalıştıran teknolojiye sahip olduğundan mecbur kalıp yeni model medya cihazını monte ediyor, istemeyene de atıl stok eski modelleri kullanıp sözde stok yönetimi yapıyor. Böylece aynı donanım araç alanlara farklı medya cihazı geliyor. Üstelik katalogda Highline araç için VOICE butonlu yeni model gösterilmesine rağmen.

Saygılar...

@Jesi hocamızında 19 a mesajları göremiyor
Merhaba @EMRAH ATTS,mesajları sadece android işlemcili telefonlarda görmek,okuma ve cevaplamak mümkün oluyor zira dün akşam diğer telefonla yani samsungla denedim ve başarılı bir şekilde mesajları okudum ve ekrandan cevapladım.

iphone maalesef bu işleme olumlu yanıt vermiyor,bilgilerine.

İphone okuyor ama cevaplamıyor

Geri
Üst Alt