6.5 ekranda mesajlasma

Hocam sanirim Ahmet hocam appconnectten bahsediyor?
Appconnect degil. Donuste resim atayim. Android ten kaynakli olabilir.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

9387dae0addbc21bff77fc2f5ef0770e.jpg

d78e9cf27265a8f2f6acdf95b28d5f3e.jpg

Benim aracımda mesaj yazma okuma açık.Aktif olarak kullaniyorum.Araci teslim alırken st ilk buna baktı ve cok sanslisiniz çoğu cihazda kapalı demişti .not voice tuşum yok :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
2015 6. ayından sonra üretilen 2.nesil 6.5 lik media playerlar hocam, mute yerine voice ve appconnect desteği geldi.

Bende ocak ta aldım benm böyle değil 2015 diyemi acaba ❗❗

Sent from my iPhone using Tapatalk

@muslumbingollu hocam telefonu tekrar eşleştirmeyi denemiş miydiniz?

Büyük ihtimalle izin vermemişsiniz.

aynen sayım hocam benimki de bu durumda 2015 49 hafta üretimi ?

benim araç da 2015/12 ay üretim 6,5 inç olandan tlf ıphone benim menüde de yok mesajlaşma.hatta otoparka inip foto aldım taze taze :)androidle alakalımıdır yoksa mantığı nedir aydınlanmak istiyorum sayın arkdaaşlarım

benim araç da 2015/12 ay üretim 6,5 inç olandan tlf ıphone benim menüde de yok mesajlaşma.hatta otoparka inip foto aldım taze taze :)androidle alakalımıdır yoksa mantığı nedir aydınlanmak istiyorum sayın arkdaaşlarım

Değerli Hocam, 

Mesaj okuma App connect hazırlığı bulunan 24A versiyonu cihazlarda mevcut olabilir mi?

Mesaj okuma App connect hazırlığı bulunan 24A versiyonu cihazlarda mevcut olabilir mi? 
yani sayın @silvershadow hocam bizimki bu modelden değil heralde bu neye göre geliyo nasıl temin ediliyo extra bir şey mi vw oyunu mu? kafam karıştı açıkçası

yani sayın @silvershadow hocam bizimki bu modelden değil heralde bu neye göre geliyo nasıl temin ediliyo extra bir şey mi vw oyunu mu? kafam karıştı açıkçası
Değerli Hocam, 

Sanki Bu özellik bulunmayan 6.5 inch ekranlı composition media cihazlarında hepsinin sol altında voice tuşu yerine mite tuşu bulunmakta...

Hava soğuk olmasa inip bende kontrol edecektim tekrar. Yarın bakayım. 

Ayrıca bu işten hiç birşey anlamadım. Mib 2 diye lanse ediyorlar. Cihazların kimi mesajlara giremiyor, kimi appconnect uyumsuz, kafalarına göre üretip takmışlar resmen.

yok @silvershadow hocam burada mute olan jesi hocamızın ekranın da da var msjlaşma ama o kullanamıyor muş

Degerli forumdaslarim @Jesihocamizin aracinda mesajlasma var fakat kullanamiyor 

aktif kullanan varmidir aramizda telefon iphone diyemi boyledir yorumlarinizdan faydalanmak isteriz

Geri
Üst Alt