6.5 ekranda mesajlasma

@muslumbingollu Hocam. Daha önce bu konu tartışıldı ve hemen hemen sonuç alındı, 6.5" Composition Medya başlıklı konuda.Tahminen, VW, araçta KA1 özel opsiyon kodlu geri park kamerası isterse müşteri, o özelliği çalıştıran teknolojiye sahip olduğundan mecbur kalıp yeni model medya cihazını monte ediyor, istemeyene de atıl stok eski modelleri kullanıp sözde stok yönetimi yapıyor. Böylece aynı donanım araç alanlara farklı medya cihazı geliyor. Üstelik katalogda Highline araç için VOICE butonlu yeni model gösterilmesine rağmen.

Saygılar...
Vay adi adamlar tesekkurler hocam ama bende mesajlar görunmuyor bile.. Diger hocalarımda da kamera öz yok bilginize..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Merhaba @EMRAH ATTS,mesajları sadece android işlemcili telefonlarda görmek,okuma ve cevaplamak mümkün oluyor zira dün akşam diğer telefonla yani samsungla denedim ve başarılı bir şekilde mesajları okudum ve ekrandan cevapladım.iphone maalesef bu işleme olumlu yanıt vermiyor,bilgilerine.
Sizde geri kamera varmı hocam ?

@joebrain yazılı mesajı sesli okuyor hocam. 

Vimeo linkinden görebilirsiniz. 

24A cihazlarda mümkün. 

19A larda böyle bir imkan yok. 

@Samil Hocam, peki Sizin söylediklerinizi yazıp sonra da mesaj olarak gönderilebiliyor mu? Araç kullanırken oldukça kullanışlı olabilir bu?

@Şefik  aynı özellikler biri okuyo biri okumuyo nedir burdaki farklılık görünürde sadece fiziksel tuş gibi ama farklılıklar çok 

@Samil Hocam, peki Sizin söylediklerinizi yazıp sonra da mesaj olarak gönderilebiliyor mu? Araç kullanırken oldukça kullanışlı olabilir bu?
Hocam benim cihazda sesli okuma yok. Yazdirma da yok. Ekrandan hazir taslaklar ile veya kendimiz yazarak cevap verebiliyoruz. 24A da vardir belki soralim;

@Şefik hocam sizde sesli yanit var mi?

Ayrica mesaj geldigi zaman bildirim sesi gelmedi ve mini ekranda da herhangi bir uyari cikmadi. Sadece buyuk ekranda kisa mesaj yaninda "1" yazdi.

Maalesef sesli yanıt yok, sadece okuyor, bildirim sesi geliyor ve media ekranında küçük zarf işareti çıkıyor (rakamı şimdi hatırlamıyorum) bende hazır taslak da yok sadece okuma yapıyor

Geri
Üst Alt