Şerit Takip Arifesi

cupraleon

Üye
İsim
Emir
Merhaba
Şerit takip taktırma arifesindeyim kamera olarak hangisini almalıyım, hangisi daha stabil çalışır, hangisi yaya korumalı bu konuda bilgisi olanlardan yardım bekliyorum.
İyi forumlar...

Merhaba. Kamerada pek seçenek yok hocam. Yaya korumalı piyasada pek bulunmaz. Geçen AliExpress de denk geldim 6 bin tl fiyatı vardı. Aracınız kaç model o da versiyonu için önemli kameranın. 654 h yada 654 g piyasada en çok bulunan modeller.

Merhaba. Kamerada pek seçenek yok hocam. Yaya korumalı piyasada pek bulunmaz. Geçen AliExpress de denk geldim 6 bin tl fiyatı vardı. Aracınız kaç model o da versiyonu için önemli kameranın. 654 h yada 654 g piyasada en çok bulunan modeller.
2014 1.2 comfortline

Bulabilirseniz 653f taktirin. Ama arac modeli dusukmus uyar mi uymaz mi bilen birilerinden ogrenmek gerekir.

Arkadaşlar Bende Acc taktırmak istiyorum araç golf 7 2013 higline
nerelere dikkat etmek gerekli ?
sisteme stabil çalışıyormu ?

Arkadaşlar Bende Acc taktırmak istiyorum araç golf 7 2013 higline
nerelere dikkat etmek gerekli ?
sisteme stabil çalışıyormu ?
Hocam öncelikle merhabalar. Öncelikle bilgi almak istediğiniz konuyla ilgili forumumuzda arama yapmanızı tavsiye ederim. Daha önceden acc yaptırmış olan forum üyeleri epey var zaten, onların paylaşımlarındaki yorumlara bakıp istediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Son olarak bu paylaşım şerit takip ile ilgili. Acc farklı bir mevzu. Bilginize, iyi forumlar.👍🏽

Bu şekilde farklı başlıkları engellemek için düzenli olarak konular kapatılıp tek başlıkta toplanıyor mu? @AhmetCakmak
@akpolatemirhan 7. mesajda bir konu başlığı açmak kurallara uygun bir davranış değil maalesef. Bir başlık açmak için o başlığın forumda olmadığına emin olmak gerekir.

Aynı konuda çok başlıklar olunca takip etmek bilgi almak zorlaşıyor.

@İlker34 bu tip başlık açanlara cevap vermeyip olan konulara yönlendirmek daha iyi olur. Ben sizin yazdıklarınızdan çok faydalandım, yazdıklarınız dağılmasın farklı başlıklara.

Bu şekilde farklı başlıkları engellemek için düzenli olarak konular kapatılıp tek başlıkta toplanıyor mu? @AhmetCakmak
@akpolatemirhan 7. mesajda bir konu başlığı açmak kurallara uygun bir davranış değil maalesef. Bir başlık açmak için o başlığın forumda olmadığına emin olmak gerekir.

Aynı konuda çok başlıklar olunca takip etmek bilgi almak zorlaşıyor.

@İlker34 bu tip başlık açanlara cevap vermeyip olan konulara yönlendirmek daha iyi olur. Ben sizin yazdıklarınızdan çok faydalandım, yazdıklarınız dağılmasın farklı başlıklara.
Hocam bilgilerin güncelliği adına her zaman tek başlık altına toplamıyoruz, toplayınca bu sefer o konu karmaşık bir hal alabiliyor. Ana konu niteliğinde olan konuları bu gibi konular altında paylaşmak daha etkili olabiliyor.

Şerit takip eğer ACC ile kullanılırsa bir mana içeriyor. Yoksa değmez bence...

Geri
Üst Alt