MTV ve trafik cezalarına rekor zam

Ne demişlerdi para basmaya bir başlarsanız alışkanlık yapar bırakamazsınız bastıkça enflasyon artar arttıkça para basarsınız sonra tekrar enflasyon artar zam yapar ödemek için para basıp kısır döngüye girersiniz. Ne demiş ünlü filozof süleyman demirel enflasyon arttıkça ahlak bozulur, hırsızlık artar düzen bozulur. Rahmetlide öldü gitti.

Araç muayene ücretlerine %122 zam geldi. Otomobil muayenesi 1.130 TL'ye çıktı
Tekrarlıyıcam

Eger tüvtürk 4 nolu perona girip 19 metre ilerleyip araca görücü usülü bakmaya 1130 lira alıyorlarsa

Çanakkale köprüsünde 3,5 km lik koskaca kıta gecisine 2000 lira helal diyorum artık.

Araç muayene ücretlerine %122 zam geldi. Otomobil muayenesi 1.130 TL'ye çıktı
Şubat 2023 teki muayenemi Aralık 2022 de yaptırmak istedim sistem izin vermedi. En erken 10 gün önceden yapılabiliyormuş

2013 model 1.6 tdi aracım için geçen sene 1. dönem 400 küsür tl ödediğim mtv bu yıl 803 tl olması gerçekten beni şok etti 10 yaşında araç ya diyecek çok şey var ama neyse..

Araç muayene ücretleri nasıl %122 zamlanabiliyor ya dayanağı nedir kim yapıyor bu zammı? Muayenenin kendisi rezillik berbat ücreti apayrı bir rezillik. Allah bildiği gibi yapsın bunları.

Son düzenleme:
Çevremdeki insanlar, geniş ailem dahil, hep verilecek olanın, alacağı maaşın, aklı sıra kendi lehine olanın hesabını yapıyor. İlgilerini bizden alınanlara, alınacak olanlara, %122 ye çekemiyorum...
Ülkece muskalandık heralde.

Beğenmediğimiz İran ırak Afganistan halkı bile gerekli yerde tepkisini gösterirken, muasır medeniyetlere yön veren, mihmandar olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının bu hali.. Söyleyecek söz bulamıyorum.

Şubat 2023 teki muayenemi Aralık 2022 de yaptırmak istedim sistem izin vermedi. En erken 10 gün önceden yapılabiliyormuş
Benim aracımın da muayenesi şubatta bitiyordu. Aralik 10 gibi randevu almıştım aralik sonuna. Ben randevu aldiktan bir hafta sonra dediğiniz gibi en erken 10 gün öncesine randevu vermeye başlamışlar.

Ben 27 Şubat 2023 te muayenesi biten aracımın mıuayenesini 30 Aralık 2022 de yaptırdım hocam, online randevu aldım TüvTürk'ün sitesinden.
Benim aracımın da muayenesi şubatta bitiyordu. Aralik 10 gibi randevu almıştım aralik sonuna. Ben randevu aldiktan bir hafta sonra dediğiniz gibi en erken 10 gün öncesine randevu vermeye başlamışlar.
Ben de 19 Aralık'ta falan aldım randevuyu, bulmuşlar yine zamlı tarifeden yaptırmanın yollarını...

Son zamlar gelmeden herseyi toparlamıştım bu zamlar bel büküyor

Enflasyon düşecekmiş. Eee fiyatlar aynı kalacak. Ne anladık o işten.
Alım gücü iyileştirilmeli.

Ne demişlerdi para basmaya bir başlarsanız alışkanlık yapar bırakamazsınız bastıkça enflasyon artar arttıkça para basarsınız sonra tekrar enflasyon artar zam yapar ödemek için para basıp kısır döngüye girersiniz. Ne demiş ünlü filozof süleyman demirel enflasyon arttıkça ahlak bozulur, hırsızlık artar düzen bozulur. Rahmetlide öldü gitti.
Çok ürkütücü bir olay aslında, farkında olana tabii

Geri
Üst Alt