Gti Pedal Seti

silvershadow dedi:
Allexp ve ebayde yaklaşık 16$ ve sipariş vereceğim 1-2 gün içinde.

Peki bunun orjinali ne kadar ?

Ebay de 140$ iken sahibinden de 120-150tl arasi degisiyor.

Arada 2 katindan fazla bir fiyat var.

Sırf ucuz diye alıp sonradan problem yaşamak istemem.

Hiç orj. Olmayan bir üründe problem yaşayan oldu mu ? Soyulma, pas...vb
Değerli Hocam;

Kesinlikle Orijinal olanı alın. o paraya değer

metal görünümlü olan malzeme neredeyse mikron kalınlığında.

Orijinali ise daha güzel ve kaliteli.
Sahibinden 120-160 TL arası sayılanlar orijinal mi ? Yoksa 140$ a eBay den alacağıma vw'den 400 e alırız, gümrük sıkıntısı yaşamam. ? En uygun fiyatta orijinalini nereden bulabiliriz ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

efc70c0c171f82a70cddf3aa63cf929d.jpg

Eski kızıma almıştım, cok yakıştığını söylemeliyim [emoji5]️

Sent from my iPhone using Tapatalk

@major24

Çinden aldığınız ile orjinali görüntü olarak ayırt etmeniz zor. Sadece kısa sürede yipranma ihtimali var. Sahibinden olanlar çinden gelme. Almanya da yaşayan tanıdığınız varsa o gelirken yanında getirse buradan daha ucuz olabilir. Yada ebay de indirimli denk gelir.

@yusuf hocam pedal setini kendin taktığından bahsetmişsin. Bende kendim takmak istiyorum. Montaj öncesi söktüğün parçaların fotoğrafını çekebilir misin? Bir de nasıl söktüğünü tarif edersen sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

benim siparişte bugün elime ulaştı. pedalları taktım ayak dayamayı yarın takacagım inşallah beceririm. ama şunu söylemem gerek ki cok güzel oldu. sanki o bölgede bi eksik tamamlanmış oldu. şiddetle tavsiye ederim.

feykbey dedi:
benim siparişte bugün elime ulaştı. pedalları taktım ayak dayamayı yarın takacagım inşallah beceririm. ama şunu söylemem gerek ki cok güzel oldu. sanki o bölgede bi eksik tamamlanmış oldu. şiddetle tavsiye ederim.
Ayak dayama ile ilgili dokümanları paylasmistim sanırım sayfalar göz gezdirin bulamazsaniz tekrar paylasirim :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracimi almaya gittiğimde orj. pedal setini de alsam acaba ücretsiz takarlar mi ?

major24 dedi:
Aracimi almaya gittiğimde orj. pedal setini de alsam acaba ücretsiz takarlar mi ?
Değerli Hocam,

Ücret alacaklarını sanmam. Ama teslimata gitmeden satın alırsanız siz teslimata gittiğinizde hazır olur

Sayın hocam ağustos da  %1.5 zamdan söz ettiler bir konuda. Bu durumda haziran 11 de verilen teklife göre 101bin fiyatı olan aracım bitmek bilmeyen zamlar sonrasında 105 bin gibi rakamlara yaklaşıyor.  Umarım iyi bir indirim yaparlar Aksi taktirde 2binlik kaparo mu yakar golf kadar donanımlı olmasa da m paketli , zf sanzimanli 1.20i ye yönelebilirim , indirimler le 130bine gelir diye düşünüyorum. Nasılsa beklemeye alıştık...

Bu nedenle Son ana kadar golf için bir harcama yapmak istemiyorum. Sadece yapilacaklar listemi hazırlıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
major24 dedi:
Sayın hocam ağustos da  %1.5 zamdan söz ettiler bir konuda. Bu durumda haziran 11 de verilen teklife göre 101bin fiyatı olan aracım bitmek bilmeyen zamlar sonrasında 105 bin gibi rakamlara yaklaşıyor.  Umarım iyi bir indirim yaparlar Aksi taktirde 2binlik kaparo mu yakar golf kadar donanımlı olmasa da m paketli , zf sanzimanli 1.20i ye yönelebilirim , indirimler le 130bine gelir diye düşünüyorum. Nasılsa beklemeye alıştık...

Bu nedenle Son ana kadar golf için bir harcama yapmak istemiyorum. Sadece yapilacaklar listemi hazırlıyorum.
Değerli Hocam;

Ne zaman almaktan vaz geçerseniz kaporanızı geri alabilirsiniz. Hemen o gün veya sonraki gün hesabınıza yatacaktır. Bazı bayiler vazgeçmenizi zorlaştırmak için araç satılana kadar kaporayı tutarız diyorlarsa da isteyince vermezlerse size önereceğim kesin etkili bir iki taktik aktarabilirim.

Fakat dilerim gerek kalmaz.

Hem ne zammıymış bu?

Elbette iktidarsız bulunca kimse hesabını soramayacak nasılsa diye zamları arka arkaya sıraladılar...

Sadece 1 hafta önce sipariş geçseydiniz belki de şu sıkıntılar yaşanmayacaktı... ah keşke..

Keşke 1 hafta önce sipariş verseydim, Keşke ailem 30-40bin daha çıksaydı en fullünden 1.20i alıp DSG  acaba sorun çıkartır mı diye düşünmeden zf şanzımanla aksaydım... Bu keşkelerin ardı arkası kesilmez... Bazı nedenlerden ötürü anca 11 inde sipariş verebildim ki bunu bile bayiye gitmeden, test sürüşü yapmadan, aynı gün içinde teklifi alıp, kaparo göndererek gerçekleştirdik. ( 2 seçeneğim var idi )

%1.5 luk ağustos zammını başka forumdan bir kullanıcı aracını teslim almaya gittiğinde kendisine ST tarafından söylenmiş. Doğruluğu hakkında kesin bilgim yok.

@silvershadow

major24 dedi:
Keşke 1 hafta önce sipariş verseydim, Keşke ailem 30-40bin daha çıksaydı en fullünden 1.20i alıp DSG  acaba sorun çıkartır mı diye düşünmeden zf şanzımanla aksaydım... Bu keşkelerin ardı arkası kesilmez... Bazı nedenlerden ötürü anca 11 inde sipariş verebildim ki bunu bile bayiye gitmeden, test sürüşü yapmadan, aynı gün içinde teklifi alıp, kaparo göndererek gerçekleştirdik. ( 2 seçeneğim var idi )

%1.5 luk ağustos zammını başka forumdan bir kullanıcı aracını teslim almaya gittiğinde kendisine ST tarafından söylenmiş. Doğruluğu hakkında kesin bilgim yok.

@silvershadow
Hocam bende sizinle ayni durumdayım siparişi verdim bekliyorum fakat bende fiyat konusunda tirsiyorum. Ortama bakincada daha fazla korkuyorum bu son sinir ötesi harekâtlar Hükümet'in kurulmaması fed faiz arttırımı vs vs her gecen gun euro yükseliyor. Cok buyuk belirsizlik var ülke içinde buda ekonomiyi doğal olarak baltalıyor bakalım ne olucak sonumuz ins bir an önce ortalık durulur.

Süleyman_01 dedi:
@yusuf hocam pedal setini kendin taktığından bahsetmişsin. Bende kendim takmak istiyorum. Montaj öncesi söktüğün parçaların fotoğrafını çekebilir misin? Bir de nasıl söktüğünü tarif edersen sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
Hocam tatilde trabzondayim hafta sonu dönüyorum. Ondan sonra detaylı resim çeker ilk mesaja eklerim.

yusuf dedi:
Hocam tatilde trabzondayim hafta sonu dönüyorum. Ondan sonra detaylı resim çeker ilk mesaja eklerim.
Acelesi yok hocam. Sana iyi tatiller.  ;)

Geri
Üst Alt