Gti Pedal Seti

yusuf dedi:
@philadelphos

Hocam kendim taktım. Ama biraz zor :)
Hocam hayırlı olsun güzel olmuş :) Helal olsun vallahi demek el yatkınlığınız varmış :)   Ben kapı eşiğinde kaldırılan plastiğini kırardım herhalde kendim yapmaya çalışsam :D

Helal olsun @yusuf hocam, ben de @philadelphos gibi cesaret edememiştim ayak dayamayı takmayı. Gerçi bundan sonra da taktırmayı düşünmüyorum pek, araçtaki herhangi bir şeyin sökülmesini istemiyorum. Pedallar yeterli şimdilik :)

@yusuf  hocam hayırlı olsun. nasıl tavsiye edermisiniz. alacagım son aksesuar olabilir.

feykbey dedi:
@yusuf  hocam hayırlı olsun. nasıl tavsiye edermisiniz. alacagım son aksesuar olabilir.
Tavsiye ederim hocam. Araca güzellik kattığı kesin. Sizlerde ayak aydınlatma da olduğu için gece ayrı güzel olacaktır.

@yusuf

bugun sipariş veriyorum sizin aldığınız yerden inşallah. bide su ayak dayama için bişeylerin sokulmesimi gerekiyor. cokmu zahmetli. nasıl oluyor? bu arada yusuf hocam paspaslar 3D degil galiba.

Feykbey dedi:
@yusuf

bugun sipariş veriyorum sizin aldığınız yerden inşallah. bide su ayak dayama için bişeylerin sokulmesimi gerekiyor. cokmu zahmetli. nasıl oluyor? bu arada yusuf hocam paspaslar 3D degil galiba.
Yok hocam ben orjinal paspas aldım. Ben elimden geldiğince nasıl söküleceğini anlatırım. Zorlamazsanız o bölgeye kolay kolay zarar veremezsiniz. Eliniz yatkınsa 10dk sürmez.

Pedal seti satın almak istiyorum aliexpress'den. Bu site ebay tarzında mı ? Yani sipariş vereceğimiz zaman satıcının puanına mı önem vermemiz lazım.

- Kısa zamanda sipariş veren var ise DSG araç için satıcı linki paylaşırsa iyi olur,  hata yapmak istemem.

Örneğin bu linkteki iyi mi ? (AT olan Dsg için sanırım.)

http://tr.aliexpress.com/item/Rapid-Aluminum-alloy-car-pedal-foot-rest-pedals-Plate-Cover-For-Skoda-Octavia-A7-Volkswagen-VW/32358740181.html

yada bu ( bunun geri bildirim puanı yüksek)

http://tr.aliexpress.com/item/Car-rest-pedal-Foot-Fuel-Brake-Clutch-MT-pedals-Plate-Cover-for-Volkswagen-VW-GOLF-7/1709301703.html

Moderatör tarafında düzenlendi:
@major24

İkinci güzel hocam. Alan kişilerin yorumları da güzel. Otomatik manüel arasında bir pedal fark var gerisi aynı.

Allexp ve ebayde yaklaşık 16$ ve sipariş vereceğim 1-2 gün içinde.

Peki bunun orjinali ne kadar ?

Ebay de 140$ iken sahibinden de 120-150tl arasi degisiyor.

Arada 2 katindan fazla bir fiyat var.

Sırf ucuz diye alıp sonradan problem yaşamak istemem.

Hiç orj. Olmayan bir üründe problem yaşayan oldu mu ? Soyulma, pas...vb

@major24

Ebayda olan orjinal. Turkiyede orjinal 450tl. Bende 16 dolar olan var. 2 ay oldu sorun yok.

major24 dedi:
Allexp ve ebayde yaklaşık 16$ ve sipariş vereceğim 1-2 gün içinde.

Peki bunun orjinali ne kadar ?

Ebay de 140$ iken sahibinden de 120-150tl arasi degisiyor.

Arada 2 katindan fazla bir fiyat var.

Sırf ucuz diye alıp sonradan problem yaşamak istemem.

Hiç orj. Olmayan bir üründe problem yaşayan oldu mu ? Soyulma, pas...vb
Değerli Hocam;

Kesinlikle Orijinal olanı alın. o paraya değer

metal görünümlü olan malzeme neredeyse mikron kalınlığında.

Orijinali ise daha güzel ve kaliteli.

Geri
Üst Alt