Yetkili Servise Bakım İçin Kendi Motor Yağını Götürmek

@Terms sizde haklısınız ama kesinlikle kabul etmiyorlar, bakın Mersin'den geleceğim diyorum ona göre vs diyorum hayır diyorlar. bende Gizerlere gidiyorum. Gizerler yabancı da değil, güzel bir dostumuzun  akrabası

@Culture33 İlginç Mehmet hocam.
Gizerler açılmadan öncede Millet bana Mersin Opata git derdi.

Sanırım opatın da sıkıntısı var siz Adanaya geldiğinize göre.

@sezerc aslında yağlara eski yeni diye bakmamak lazım, jenerasyonuna bakmak lazım, üretimler de teknolojiye ayak uyduruyor ve devamlı kendisini geliştirip yeniliyor. ben bunda soğuk iklim sıcak iklim olarak ayrıştıracağım gibi. iç Anadolu ile güney sahilleri aynı hava koşullarına sahip değiller. bunları da dikkate almak gerekecek bence. 

@Terms Opat'ta sıkıntı çok büyük. yapılan işlemlerde hiç bir sorumluluk almıyorlar. örneğin hava filtresinin hortumu iyi takılmadığı için çıkıyor, söylediğinizde bizde böyle bir şey olmaz, madem ki çıkmış siz de geri takın gibi ukalaca cevaplar geliyor. araca verdikleri hasarı önce kabullenip, sonrasında inkar eden güven vermeyen bir firma ben gitmiyorum. öyle bir firma benim için yok. tek ben değil, benim bazı arkadaşlar da yaşadığım bir kaç olaydan sonra oraya gitmeme kararı aldılar.

@Terms şunu da yazayım, Aykan'da diğer işçilikler daha uygun. aklınızda bulunsun. passat B8'de burç değişimi ve Golf 7,5 anten değişimi için aldığım fiyatlar arasında en uygunu Aykan'dı ama öyle böyle değil. %40 - %50 civarında

Geri
Üst Alt