Kim Nerede, Nasıl Ceza Yedi ?

Edirne Kesan 14.km, cezayi bugün saat 15:38'de kesmisler, hemen E-devlete yansimis, normalde 3-4 ay sonra E-devlette görebiliyordum

Bugün tatil dönüsü heryerde radar vardi
Uğursuz yer orası! (Edirne keşan 14. Km)

10 yıl önce aynı noktada arkadaşın aracıyla direksiyon bendeyken manuel şanzuman dağılmıştı (4. Vites dişlisi kırılması chevy cruze)

Bugün aynı arkadaşta dsg golf var ....iyi niyetin yoksa ordan geçme derim hep

Anılarrrr...........

@krym bende Pazar günü Edirne’den İstanbula döneceğim. Hız sınır kaç o kısımda, kaç ile ceza yediniz?

@alpercck 90kmh, %20-30  daha hizliydim, sabit radar degildi, polis arabasi rampa assagi olan bölgede pusudaydi

Sabit radarlar icin yandex kullanin, ben her yil Canakkaleden dönerken Tekirdag Malkara-Edirne Kesan'da ceza yerim, hep rampa assagi yerlere radar koyuyorlar, cok sacma

@krym benim en çok sıkıntı yaşadığım 90-100 olan hız sınırından aniden 50 ye inilen Edirne’deki köy bölgeleri. Bazı köylerde radar oluyor, ben yavaşlasam tek şerit yol arkadan selektör yapıyorlar.

Ters yönden sokağa girdim. Sokağın ortasında trafik polisleri vardı. Durdurdular 1002 TL cezası var dediler. Halime acıyıp 108 TL ceza yazıp yolladılar  :lol: :lol:

Ters yönden sokağa girdim. Sokağın ortasında trafik polisleri vardı. Durdurdular 1002 TL cezası var dediler. Halime acıyıp 108 TL ceza yazıp yolladılar  :lol: :lol:
İndirimde son nokta :D Gavur memleketinde indirim falan yok valla, halinede acımıyorlar. Geçmiş olsun ucuza kapatmışsınız 

Ters yönden sokağa girdim. Sokağın ortasında trafik polisleri vardı. Durdurdular 1002 TL cezası var dediler. Halime acıyıp 108 TL ceza yazıp yolladılar [emoji38][emoji38]
Damping mi var trafik cezasinda

Geçmiş olsun hocam

Damping mi var trafik cezasinda

Geçmiş olsun hocam
Eyvallah hocam

Ya sanırım eşref saatine denk geldik polislerin. Yoksa acımıyolar normalde. Arkada benim gibi ceza yiyen bir sürü kişi bekliyordu  :D

aynısını ben de yaşadım, yola girdim yol bitimi sağa dönüşte inşaat sacı vardı onun tam dibinde pusmuşlardı. 4 lüyü yakmıştım yanda hastane var diye hasta var sanmış. Sonra hasta olmadığını görünce yazdı cezayı. aynı cümleleri söyledi bana da :)   :D   yer: bezm-i alem hastanesi vatan caddesi 

ben artık bu cezaların dönemsel para ihtiyacına göre belirlendiğini düşünüyorum aynı yerden defalarca geçtiğim şekilde ceza yemiyorum şehirlerarası yolda 120 olan hız sınrınıda 288 tl cz yiuyorum. geçenlerde amasra'dan dönerken yedim devrek çaycuma arası zonguldak yani

Okula yetişiyim derken D100 karayolunda Radara yetişmişim. 110 luk yolda 130 gittiğim için EGM benden para istedi....

Geri
Üst Alt