Jump to content

Ankara PPF araç kaplama kampanyası

EMR-Garage
 Paylaş

Recommended Posts

• Sponsor Üye

Emr Garage olarak 10 yıl garantili Myway PPF kaplama kampanyası başlatıyoruz. Güneşte kılcal çizikleri kendi kendine onarabilen PPF koruma filmi çiziklerde korurken harika bir parlaklık sunuyor. 10 yıl garantili ürün sürtme ve çiziklerde aracınızı korur 2. elde değer kaybına uğratmaz. Seramik kaplama fiyatına PPF film sloganıyla düzenlediğimiz kampanyada geçici olarak komple araç için 6000 TL fiyat fırsatı sunuyoruz. Tam boy kaput koruma 600 TL, 2 adet ön çamurluk 400 TL'dir.

Kredi kartlarına peşin fiyatına 4 taksit yapıyoruz.

PPF film ve PVC film farkını inceleyelim.

PPF film uygulama örneklerimiz

187331618_3842712825797299_5461203166450993091_n.jpg

188736974_3842712822463966_6684567559313658205_n.jpg

189074335_3842712835797298_2774126817545045256_n.jpg

191067196_3855005067901408_1057689906763413651_n.jpg

192417468_3855005054568076_6165153863917771901_n.jpg

vsoner, Ofarukko, Ender ve 5 diğer bunu beğendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu an değil de temmuz-ağustos ayı gibi Ankara'ya geleceğim. aynı teklif o zaman da geçerli ise Mersin'de değil sizin orada yaptırırım. yalnız bi kaç sorum olacak,

1.   ppf kaplamayı parçanın (kaput, çamurluk kapı gibi) bitim yerinden mi kesiyorsunuz yoksa katlayıp mı kesiyorsunuz. 

katlanıp kesildiğinde köşeleri daha iyi koruyor.

2.   komple kaplamalarda araç üzerinde olan kılcal çizikler gideriliyor mu.

3.   ppf ler kendinden seramiklimidir.

4.  ne kadara da çizikler güneş ışığı ile geçiyor.

Ozan Karsavuran bunu beğendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 sene önce bu emr denen yerde  sıfır aracım için kaput far kaplama ve cam filmi yaptırdım, genç bi cocuk yapmıştı , kaplamayi yaparken kesikleri üstünde çizerek aldığı icin farlarda kaput ve cam kenarlarında hep çizik oldu, mahvoldu aracım, cizdiklerini söylediğim de pasta cila atarız geçer dediler en son onuda denediler baktı geçmedi 100 lira eksik aldılar neye yarar sıfır arabam çizikli oldu bu kadar amatör iş görmedim, burayı kimseye tavsiye etmiyorum

tarihinde Mehmeteren0606 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Sponsor Üye
On 3.06.2021 at 11:51 AM, Ozan Karsavuran yazdı:

normalde ppf vs pvc diye yazan bir yere asla yaptırmam ancak sizi eskiden biliyorum o yüzden düşünüyorum şuan, kampanya ne zamana kadar geçerli belli mi? temmunun son haftası Ankara'da olmayı düşünüyorum.

Kurda önemli bir değişiklik olmazsa bu forumda fiyat aynı kalacak.

On 3.06.2021 at 1:14 PM, Culture33 yazdı:

Şu an değil de temmuz-ağustos ayı gibi Ankara'ya geleceğim. aynı teklif o zaman da geçerli ise Mersin'de değil sizin orada yaptırırım. yalnız bi kaç sorum olacak,

1.   ppf kaplamayı parçanın (kaput, çamurluk kapı gibi) bitim yerinden mi kesiyorsunuz yoksa katlayıp mı kesiyorsunuz. 

katlanıp kesildiğinde köşeleri daha iyi koruyor.

2.   komple kaplamalarda araç üzerinde olan kılcal çizikler gideriliyor mu.

3.   ppf ler kendinden seramiklimidir.

4.  ne kadara da çizikler güneş ışığı ile geçiyor.

Merhaba, fiyat konusu tamamen kura bağlı.

1. İlk bu işe başladığımızdan beri 12 yıldır katlayarak içerden kesiyoruz. Üzerinde kesenleri bir türlü anlayamadık.

2. Çizik giderme ekstra bir işlem. 

3. Seramik vs. özelliği yok videoda görüldüğü gibi sıcakla kendini onaran bir malzeme.

4.Yıkama kaynaklı ve sert çizikler güneşte geçiyor. Bıçakla çizik olmadığı sürece sorun yok.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 5 hafta sonra...

@EMR-Garage randevuyu yarın sabah 10 icin aldık, kaput + far(çift j replika)

Sponsorumuz uygulaması için 2 sene garanti veriyor (benim arabayı yıkatma sıklığıma göre).

Memnuniyetimi ya da umarım olmaz ama memnuniyetsizliğimi paylaşacağım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

PFF'in piyasada pahalıya satılan markalardan farkı tam olarak nedir. Onlarda 10 yıl garanti veriyor siz de fakat aradaki fark 2 katından fazla anlamadım ben bu işi. Aydınlatırsanız çok memnun olurum. Örnek olarak Stek ve Cliff markalarını verebilirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Sponsor Üye

@Lecter06 Ürünümüz Stek kadar kaliteli değil ama aradaki fiyat farkı kadarda kalite farkı yok. Hedef kitlemiz gereği parasının hakkını veren sorunsuz ürünler kullanıyoruz. Normal bir kullanıcı Stek ve myway ppf arasıdaki farkı anlayamaz. Parlaklık aynı, dayanıklılık noktasında küçük farklar mevcut ama yine kullanımda fark edecek bir durum yok. Bir çivi düşünün iki folyoyu delmek istedğimizde birini 10 saniyede deliyorsunuz diğerini 15 saniyede. Parlaklık olarak iki filmde aynı. Stek kendini onarma süresi daha hızlı.

Özetle Stek için ödediğiniz rakamın önemli bir bölümü marka bedeli. Biz stekte kullanıyoruz. 500.000 liralık araca para veren birinin bütçe sorunu yoksa stek uyguluyoruz. B-C-D sınıfı araç sahiplerine şiddetle Myway PPF tavsiye ediyoruz. Kendi aracım F10 üzerinde myway 4 yıldır aynı parlaklıkta duruyor. Yine 5-6 yıldır sorunsuz kullanan müşterilerimiz de mevcut.

Cam filmi ve kaput filminde garanti olayı biraz şova döndü. Bu uygulamamalarda garanti uygulama hataları için veriliyor. Zaten uygulama hatası birkaç günde ortaya çıkıyor. Stek veya Myway film dış etkenler dışında zaten bozulmaz. Bozulursa kullanıcı hatası vardır. Geçenlerde bir müşterimiz kaza yapmış çamurluk sürtmüş boyada hiçbir hata yok ama film büzüşmüş. yine yırtılmamış ama bizden garanti kapsamında değişim bekliyor. Böyle bir hizmet hiçbir firmada yok. Cam filmi olayında yine aynı kaliteli bir film zaten 5-6 yılda bozulmaz. Aracın fitili arasına taş girer, çocuk çizer bozulur. Bunda zaten garanti çalışmaz.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@EMR-Garage Merhabalar Erzurum'da yaşıyorum, eylül ayında Antalya'ya giderken Ankara'ya uğrayacağım, aracım 2020 golf 7.5 comfortline, ön ve yan tamponlara ppf uygulatmak istiyorum, birkac saat içinde bu işlem yapılabilir mi, fiyat konusunda da kampanyanız devam eder mi acaba

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
 Paylaş

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...