Kaza Geliyorum Demiyor

Geçmiş olsun. Benim milletimin saçma değişen durumu ve çakalları yüzünden çektiğimiz duruma bak. Kasko var ve sıfır hata ile değişim yapıp kullanabilecekken, ben bile durduğum yerde stres oldum. 

Naçizane tavsiyem titiz biri iseniz aracın güzel bir videosunu çekip sonrasında yetkili serviste aracınızı yaptırmanız olacaktır. Kolay gelsin...

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Negatiwe yeni boyanmış parçalara folyo uygulanmıyor (tavsiye edilmiyor) diye biliyorum hocam sökerken boyayı kaldırdığı için

Ustasına giderseniz kusursuz her şeyi düzeltir. Önceki aracımın her yerini tekme ve kask ile darp ettiler kusursuz düzelttirdim ve boyasız. Özellikle köşe kıvrımlarının düzelmeyeceğini düşünüyordum görünce inanamadım.

https://www.instagram.com/gocukgarage/?hl=tr 

Buradan yaptığı işleri bir inceleyin..

geçmiş olsun.

geçmiş olsun,bence bu kaput düzeltilse bile çok macun yer,iyice ağırlaşır,bu göçük hasarı değil,kaput geri gitmiş

bence serviste yaptırın,satarken alıcıya kayıtları gösterirsiniz,içiniz rahat olur

araç kaza yapmış sonuçta,arkadan vurduğunuz için hatalısınız,hatanın sonucunda değer kaybı olacak illaki,yapacak birşey yok,canınız sağolsun

çok geçmiş olsun. bence de göçükçü ile düzelecek gibi durmuyor. çünkü kıvrımlı en sert bölgeler hasar almış.

@ekim çok geçmiş olsun hocam, Allah beterlerinden korusun.

@insect hocam metalik renginden dolayı illa kusur olacak diyor ustalar o sebepten tam boyanması lazım diyorlar.

Kurşun gri zor renk hocam. Çok iyi bir boyacı ancak boyarsa belli olmaz. Aksi halde kusura kalır net. Göçük düzeltme denenebilir belki, fakat bunda da kaputu söküp düzeltip geri takacaksa hiç olmasın daha iyi sonra, sök tak çıkma vs. gibisinden muhabbetlere maruz kalacaktır. Ben sizin yerinizde olsam açıkcası servise bırakırdır. Bir şey olmuş hiç olmazsa kayıt altında düzgün bir iş ile trammerini işleyerek yapsınlar diye düşünüyorum. Kendimde olsa öyle yapardım diye düşünüyorum. 

Geçmiş olsun tekrardan. 

@ekim Araç lokal boyanır ama o kesiğe kadar vernik atılır. usta iyi olacak.

dedikten sonra resime baktım yarısı boyanır tamamına vernik atılır.

Geri
Üst Alt