Yilda Bir Kez Denk Geliyor :)

Marşpiyelin başına talihsiz bir olay gelmiş galiba.
Aldigimda vardi diger tarafa da ablam imza atti

Yaptirsam mi karar veremedim

[mention=11839]HONEY[/mention] ağaç altı demek reçine kurbanı
Bundan kacarim yook maalesef heryer agaç guzel yesillik agaclik olmasi park yeri buldun şanslısın

2 senedir temizlik yaptirmadim bi kil temizligi yaptiricam isallah ise yarar mi ustad siyah noktaciklar var birazcik

Param cikarsada pasta cila

Seramik falan ugrasamam hem pahali birde korumakda dert zaten

Bundan kacarim yook maalesef heryer agaç guzel yesillik agaclik olmasi park yeri buldun şanslısın

2 senedir temizlik yaptirmadim bi kil temizligi yaptiricam isallah ise yarar mi ustad siyah noktaciklar var birazcik

Param cikarsada pasta cila

Seramik falan ugrasamam hem pahali birde korumakda dert zaten
Demirtozu-kil-polisaj ile hallolur., tabii işin ehline teslim etmek lazım. Seramik fazla lüks gerek yok, wax yapılsa yeterli, çift kat soft99 fusso wax atıldı mı uzun süre korur.. wax ucuz bişey zaten., 1 tenekesi 200-250 tl. 

1 teneke wax 5-6 yıl yeter..

geçen sene hissettiğim duygular canlandı. yaşadığım yerde ücretli ücretsiz hiç park yeri olmazdı. mahalleyi yarım saat gezdikten sonra şanslıysam biryer bulurdum. genelde 5-6 dakikalık yürüme mesafesine ancak parkederdim. çok sıkıcı bir durum. üstelik araba yılda 3-4 defa çizilirdi. bazıları göçük şeklinde olurdu. 7 yıldan sonra şimdi kapalı otoparkı olan bir yere taşındım. benim için eve ait otopark en büyük özellik.

20210526_085137.jpg

Bizim de park sorunumuz yok. Tek sorun dolu vs olursa üzeri kapalı  değil. Yoksa her dairenin yeri sabit

1 Numara yazan benim araç, 2 Numara yazan 5 gün önce aldığımız komşunun 7,5 golfü

Ekli dosyayı görüntüle 47515

Bizim de park sorunumuz yok. Tek sorun dolu vs olursa üzeri kapalı  değil. Yoksa her dairenin yeri sabit

1 Numara yazan benim araç, 2 Numara yazan 5 gün önce aldığımız komşunun 7,5 golfü
Benim de hemen hemen bu şekilde hocam . Dolu haberleri çıkınca yakındaki migrosun kapalı otoparkına çekiyorum  

Yazın da güneşte çok kalıyor binince hamam gibi oluyor içerisi 

Kullanmadığım zamanlarda  migrosun kapalı otoparkina sabah bırakıp ikindi vakti almayı düşünüyorum artık 🙂

Kartal ispark aylık 130 TL. Sadece araba üzerinde pis su borusu var mı yok mu  ona bakıyorum ve 2 li ceplere koymaya özen gösteriyorum. Yanımdaki araçla aramda minimum 1 metre de boşluk bırakıyorum. Hee arada tekli park alanları da denk geliyor o zaman da aracını hiç çıkarasım gelmiyor  :)

F0577D88-C583-4F56-96CC-585E64FF26DC.png

@Kartal Bizde malesef yakında MİGROS veya tarzı ulusal market yok.
Bize yakın 50-100m mesafede Groserie ve Şok var onlarında kapalıyı bırakın açık parkı bile yok millet aracını yola bırakıyor.

@Terms 

Bu arabayı buraya vinçle mi bıraktınız abi  :D :D nasıl girdi o arabaya oraya sıfıra sıfır birde :D

20210526_133146.jpg

Kartal ispark aylık 130 TL. Sadece araba üzerinde pis su borusu var mı yok mu  ona bakıyorum ve 2 li ceplere koymaya özen gösteriyorum. Yanımdaki araçla aramda minimum 1 metre de boşluk bırakıyorum. Hee arada tekli park alanları da denk geliyor o zaman da aracını hiç çıkarasım gelmiyor [emoji4]
/monthly_2021_05/F0577D88-C583-4F56-96CC-585E64FF26DC.thumb.png.b5a70b61d3ebe25def16adcd209b58ba.png
120 tl super fiyat

@HONEY 130 hocam 😂 80 TL ile başladım 2020 de 110 TL oldu 2021 de 130 yaptılar. Kafam rahat çok şükür  B)

Geri
Üst Alt