Yilda Bir Kez Denk Geliyor :)

HONEY

Uzman Üye

İsim
BÜLENT
Otopark sorunu olmayan arkadaşlar beni anlayamaz

Güneş tutulmasi bile yilda 2 veya 5 kez olur ben evimin önüne yilda bir kez denk geliyor park edebiliyorum

Otoparki olan arkadaslar çok sanslilar

Aksam gec gelirsem bazen 20 dakika tur atip yer buluyorum bulamazsam 21. Dakika da ücretli otoparka bırakıyorum

IMG_6994.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
/monthly_2021_05/EC8FF222-766D-4C5C-A7FB-96CDA833E9A0.thumb.jpeg.d092fea54b7c0b7aca412c89c7ec99c0.jpeg

[mention=11839]HONEY[/mention] abi bende kapalı yer çok sıkışık diye açık yere çekiyorum
Adaletsiz dünya

Karakoy katli otopark mi orasi

Hani altinda karakoy güllüoglu koskeroglu olan bina

• Beğen
Tepkiler: SCC
Dediğin gibi üstad! Sanki günün talihlisi gibi havaya giriyor insan.Fakat  çizik sıyrık gibi zararlarla karşılaşınca da nereye park edildiğinin kıymeti kalmıyor.

Güneş tutulmasi bile yilda 2 veya 5 kez olur ben evimin önüne yilda bir kez denk geliyor park edebiliyorum

Aksam gec gelirsem bazen 20 dakika tur atip yer buluyorum bulamazsam 21. Dakika da ücretli otoparka bırakıyorum

Ekli dosyayı görüntüle 47491
Hem şok reklamı, 

Hem de muhtar adayı reklamı olmuş.

Bizi ilgilendiren kısım Golf yerini bulmuş.. 

Artık bir camdan bakış kadar yakınsın aracına @HONEY Bülent Hocam..

Ekli dosyayı görüntüle 47491
Çok iyi anlıyorum abi 

İyi bir yer bulunca çoğu zaman arabayı çıkartmak istemiyordum, yatıyordu öyle. :)

Bazen dönüşte park yeri aramak için yaptığım yol ve geçirdiğim zaman ana yolculuktan uzun sürüyordu. Şimdi otoparktan eve 10dk yürüyorum ama en azından park yeri aramıyorum, otoparka girip en kuytu köşe sakin yeri aramamı saymazsak. :D

Hem şok reklamı, 
Hem de muhtar adayı reklamı olmuş.
Bizi ilgilendiren kısım Golf yerini bulmuş.. 
Artık bir camdan bakış kadar yakınsın aracına [mention=11839]HONEY[/mention] Bülent Hocam..

Haha ince görmüşsün ustad helall

Muhtarlar bi sırtımıza yapıştırmadi afislerini

Ama hayatta hep birseyler eksik maalesef camdan bakarsam goremem bizim ev arka tarafa bakiyor

Geri
Üst Alt