Hafızalı Start Stop ve TPMS'im :)

Elinize sağlık hocam. Anahtarsız giriş ve çalıştırma bekliyoruz.  :sofor:

Ayakla açılan bagaj kapağı da istiyoruz  :D

Abi bunların kutlamasını 2 porsiyon kanat ile yapmamız lazım. [mention=11839]HONEY[/mention] dimi abi. 
Kesinle ustad

@Terms hocam bisiklet pompasıyla ve digital ölçü aleti ile eşitlemiştim geçen de foto çekememiştim, bugün çektim bak olmuş mu 😁

C43EC715-653C-4EA9-B61E-FFEB833A672E.jpeg

Pompamda bu 🤣

509230D8-D015-4E64-90E1-0801ABABB75D.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Terms birebir aynen hocam, hatta lastikci basmışti havaları sensör takılırken. Sonra sensorler olcume baslayinca baktim dengesiz. Dedim sensorler yanlış olcuyo heraldr, lastikci guzel bi cihazla basti cunku. Sonra bendeki aletle ölçümtum hakkten dengesiz.

Pompayla yavas yavas basip arada olcerek bakip hepsini tam ayni seviyeye getirdim, sonra turladim bi, hepsini ayni ve cihazla esit olcuyo.

@sdemir34 parca passat için diye biliyorum, Golf'de yeri yok sanirim, ben almadım. Arka bagaj icinde sağ tarafa halının altinda bi yere arabaya dik sekilde, cift tarafli silikon bant ve zip ile monteledim ben. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ogzogz ordaki degerleri ben parametre olusturup atarak hazirladim, 2 farkli lastik ve bir tane de custom lastik tipi girdim, ve her birinde 3 basinc var, standart konfor yüklü seklinde. Değerleri kendim aracin etiketine ve kullanmak istediklerime gore sekillendirdim biraz.

Geri
Üst Alt