6,5" Composition Media APP Connect

Bu arada apple car play için gereken usb çıkışının parça kodu 5Q0035726ESent from my iPad using Tapatalk
Ben hala niye iOS icin usb çıkısı değişiyor anlamış değilim. Madem böyle bir uygulama var. Ona göre niye usb koymuyorsun çok garip ya.

Bilmiyorum ne farkı var ama mesala su an şarj amaçlı telefonu taktığımız zaman usb den sıkıntı yokuz gayet guzel şarj oluyor.

Teknik detaylar maalesef sıfır bende [emoji848]

@mcanerol

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ben bunu bir araştırayım ama bildiğim kadarıyla ana ayrım torpido gözünde usb girişi olup olmaması gibi gözüküyor

iPhone using Tapatalk

Bu arada ben de 5.8 var [emoji17]

iPhone using Tapatalk

App connect olanların torpido gözünde USB girişi mi var ?@erkanz

Ben hala niye iOS icin usb çıkısı değişiyor anlamış değilim. Madem böyle bir uygulama var. Ona göre niye usb koymuyorsun çok garip ya. Bilmiyorum ne farkı var ama mesala su an şarj amaçlı telefonu taktığımız zaman usb den sıkıntı yokuz gayet guzel şarj oluyor.
Hocam tecrubeye dayanarak sunu soyleyebilirim. Usb baglanti ile goruntu ve ses aktarimi yapilamaz. Bunun icin universal hdmi connector kullanilmasi gereklidir. Usb cikisinin yerine hdmi girisi yapilmasi gerekli oldugundan olabilir.

Selamlar saygılar , 

Aranıza yeni katıldım. Benim aracımda eylül siparişi kasım üretimi ve aralık son hafta teslim olmakla birlikte Highline dsg pasifik mavi geri+geri görüş kamera+ergo koltuk özellikli. Eğer resmi doğru paylaşmış isem bendeki cihaz 24A denilen sürümden. Sizlere bir sorum olacak. Bazı arkadaşlarda ''Appconnect: entegre ama aktiflestirme istiyor.'' gibi bir sistem bilgisi görünüyor sanırım bende sistem bilgisinde böyle bir veri yok ama menüsü var. Acaba bu sistem bilgisine nereden ulaşılıyor?? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum.

appconnect.JPG

Hoşgeldiniz, son fotoda etkinlestirme istiyor hocam, diğer arkadaslarda da o ibare çıkmıştı...

Hoşgeldiniz, son fotoda etkinlestirme istiyor hocam, diğer arkadaslarda da o ibare çıkmıştı...
Hoşbulduk. Anladığım kadarıyla son fotoğrafta yazan bilgi paylaşılmış diğer üyelerce, sistem bilgisi menüsünde değil demek. Teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
torpidoda USB girişi 24a olanlarda var, 19a olanlarda yok mu? böyleyse enteresan...
Şuan yıkıldım bir resim alabilirmiyiz müsait olunca.Ben şimdiye kadar hiç bir resimde görmedim USB girişi torpidoda.

SAYGILARLA

Şuan yıkıldım bir resim alabilirmiyiz müsait olunca.Ben şimdiye kadar hiç bir resimde görmedim USB girişi torpidoda.SAYGILARLA
Torpidoda usb yok aracımda.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@silvershadow Murat hocam.

Umut bey ile gorusebildinizmi? Size donus sagladimi?

Ender hocama standart firma prosedürü seklinde bir aciklama yapmislar.

Lakin bu isin teknik bir aciklamasi var mi?

Rastgele mi koyuyorlar cihazlari yoksa?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Değerli Hocam,

Bugün Umut Bey'den net bir yanıt alamadığı bilgisini aldım .

"Stoktaki Golfler hariç tüm araçlarda App connect bulunmaktadır .

49. Hafta üretimi gözüken ( @ansolak  hocamın sahip olduğu) araca karşın 3. Hafta üretim olan stoktan araçta bulunmadığı tespit edilmiştir."

Diyerek mevcut durum tespit edilmiştir 

Şimdilik bu duruma resmi bir açıklama gelmedi. Bakalım sonuç ne olacak. @magic

@Caner

@HaK

@neokaos

Bu cihaz mesela kazalı bir golfden sökülse başka 5” lik olan bir araca takılabilir mi?

Sent from my D6503 using Tapatalk

Geri
Üst Alt