6,5" Composition Media APP Connect

Android Auto uygulamasını dışarıdan kurduğumuz takdirde VW bayilerinden aktivasyon kodu alıp kısıtlı da olsa çalıştırabiliyoruz o zaman destekleyen sistemleri doğru mudur?

Merhaba herkese bugun dogus oto cankayadan fatih özcan bey ile konuştum ısrarla aracımda app connect sekmesinin olmadığını söylememe rağmen benim aracımda aktivasyon islemin yapılacağını söyledi kendisi dogus merkez ile de irtibat halinde fiyat olarak 1200 tl dedi bana siz de kendi aracinizi sorgulatabilirsiniz fatih bey aracılığıyla umarim bu is olumlu sonuçlanacak 

Merhaba herkese bugun dogus oto cankayadan fatih özcan bey ile konuştum ısrarla aracımda app connect sekmesinin olmadığını söylememe rağmen benim aracımda aktivasyon islemin yapılacağını söyledi kendisi dogus merkez ile de irtibat halinde fiyat olarak 1200 tl dedi bana siz de kendi aracinizi sorgulatabilirsiniz fatih bey aracılığıyla umarim bu is olumlu sonuçlanacak 
İnşallah dediğiniz gibidir hocam. Umudumuzu kaybetmek istemiyoruz :)

Evet arkadaşlar extra donanım sahibi çoğu arkadaştan anlaşılacağı üzere opsiyon talebi olan araçlara bir güzellik yapıp aktif hale getirmişler gibi duruyor bu iş.
Hocam tamam bi 10k değil bizimki ama bizde eklektik opsiyonları

Basic Bi Xenon ,Cam tavan ,Sürüş Konfor , 6.5" Media. Bizde de nerden baksanız bi 6k sı vardır opsiyonların  :D  Tmm car play olmasın bari mirrorlink çalışsın.

SAYGILARLA

Hocam sunu biri denesin de bilelim :)

Sormakla olmuyor bilmiyorlar. Ben menusunde olan cihazim icin verdim siparisi dun. Daha once arkadas verdi siparisi hatta bana bekle dedi benimki olursa senin siparisi oyle gec dedi. Onda denedik calisti ve ben oyle siparis verdim.

19A lardan bir babayigit lazim su ise girisecek ve boylece uygulamali sonucunu göreceğiz A usta olmaz demis B ulkesinde yapamamislar C yetkilisi kesinlikle olur vb. Bu laflara bakmadan sorumuzun cevabini bir fill gormus oluruz.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sormakla olmuyor bilmiyorlar. Ben menusunde olan cihazim icin verdim siparisi dun. Daha once arkadas verdi siparisi hatta bana bekle dedi benimki olursa senin siparisi oyle gec dedi. Onda denedik calisti ve ben oyle siparis verdim.

19A lardan bir babayigit lazim su ise girisecek ve boylece uygulamali sonucunu göreceğiz A usta olmaz demis B ulkesinde yapamamislar C yetkilisi kesinlikle olur vb. Bu laflara bakmadan sorumuzun cevabini bir fill gormus oluruz.

ben alayım, gelir de çalışmazsa paramı iade edeceklerini taahhüt ederlerse tabi

Değişik olan bizim araçlarda yarısında var yarısında yok ne olduğu belli degil. Skoda araçlarda var bide üzerine acık geliyor. Acık olmasa bile VW yarısı para alınıyor. İki markada doğuş otonun bence bu farklılıklar fabrikalardan kaynaklanıyor.

Ben de su anda fiyatini düşünüyorum eger fiyatı aklima yatirabilirsem siparis etmeyi düşünüyorum yakin zamanda

Evet arkadaşlar, konuyu baştan sona okudum. Araç eylül üretimi ve ekimde teslim aldım. Bende 19A grubuna dahil olmuş durumdayım. Appconnect yok maalesef.

9837e6e309696db611c0928b30dc7a80.jpg

ddf2b9896cebf2222bdaa23d2c661c0b.jpg

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet arkadaşlar, konuyu baştan sona okudum. Araç eylül üretimi ve ekimde teslim aldım. Bende 19A grubuna dahil olmuş durumdayım. Appconnect yok maalesef.

9837e6e309696db611c0928b30dc7a80.jpg

ddf2b9896cebf2222bdaa23d2c661c0b.jpg

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Donanım kodu 523 ve mirrorlink versiyonu da yok sistem bilgilerinde şimdi dikkatimi çekti.

20160211_215547.jpg

Benim araçta mirrorlink versiyon bilgileri de görünüyor.

Hocalarım eğer böyle bir durum varsa bana gelecek haberi bekleyeyim. Son güncelleme gelince bence hepimize eklenir o güncellemenin içinde.

evet belki de app connect hazılığı olmayan cihaza yazılım talep edilip yüklendiğinde geliyor, bilmiyoruz bunu...

şimdi gelen bilgiyi iletiyorum:  google ve apple ile anlaşma olmayacakmış...

dolayısıyla apple kullanıcıları için zaten bir şans yok, android kullanıcıları ise şansına 24a gelirse kullanacaklar, gelmezse ya da yoksa @ansolak hocamın dediği gibi ancak deneyerek öğrenebileceğiz...

dolayısıyla apple kullanıcıları için zaten bir şans yok, android kullanıcıları ise şansına 24a gelirse kullanacaklar, gelmezse ya da yoksa @ansolak hocamın dediği gibi ancak deneyerek öğrenebileceğiz...
bu bilgi nereden geldi hocam Türkiye için söz konusu değil mi bu bilgi

Magic Hocam bri yanlışlık olması lazım.Aşağıdaki linkte Apple Car play 2016 model vw neredeyse hepsini destekliyor.Android autoda aynı şekilde destekleniyor.Mirrorlinkte vw için uygundur diyor.Aksini belirten bir ibare yok.

http://www.apple.com/tr/ios/carplay/available-models/

Geri
Üst Alt