6,5" Composition Media APP Connect

valla çok emin konuştu kendinden. bilgisi falan da iyidi kadının. 21 mi emin misiniz dedim. evet 21.hafta dedi. sonra benimkini kontrol etti sizinki 23 müş sizde olması lazım dedi.

en azından mirrorlink vardır herhalde dedi.

dedim o da yok :)

appconnect tamamen yazılımsal mı dedim? evet dedi.

bu arada şimdi tekrar aradı. bayiden ücretli şekilde bu özellik aracınızda açılacak dedi.
Yani hocam resmi olarak 19A cihazlara App Connect ve muadili yazılımlar eklenebiliyor.Doğru mu anladım :)

SAYGILARLA

@maniaxhocam bu uretım haftasını nereden ve nasıl sorgulayabılıyoruz bılgınız varsa paylasırsanız sevınırım tesekkurler

@maniaxhocam bu uretım haftasını nereden ve nasıl sorgulayabılıyoruz bılgınız varsa paylasırsanız sevınırım tesekkurler
hocam bilmiyorum da doğuş merkez sorgulayıp söyledi. ben sorgulayabilir miyim dedim, ben yardımcı olayım dedi. bi mail atın bence dönüş sağlayacaklardır.

@RockandRage

hocam ben öyle anladım da, teorik olarak konuşuyor kadın. 19A, 24A dedim. o denli teknik konularda bilgim yok dedi :)

hocam bilmiyorum da doğuş merkez sorgulayıp söyledi. ben sorgulayabilir miyim dedim, ben yardımcı olayım dedi. bi mail atın bence dönüş sağlayacaklardır.

@RockandRage

hocam ben öyle anladım da, teorik olarak konuşuyor kadın. 19A, 24A dedim. o denli teknik konularda bilgim yok dedi :)
Anladım hocam ozaman tek çare kaldı 19A kodlu cihaz sahibi bir arkadaş bunu açtırmadan net olarak çözemeyeceğiz.Bakayım iddaa dan falan bir para çıkarsa açtırayım bari :)

SAYGILARLA

Yaklaşık olarak 30 dk dır AVEK içinde en az 5 kişiyle görüştüm o ona o ona aktarıp duruyor. En son görüştüğüm arkadaş telefon numarası verdi ve parça takılarak uygulandığını bu numaradan maliyetini öğrenebileceğimizi söyledi. Bir sorun  10 larca değişik yorum var. Nasıl çıkıcaz işin içinden anlayabilmiş değilim.

Yaklaşık olarak 30 dk dır AVEK içinde en az 5 kişiyle görüştüm o ona o ona aktarıp duruyor. En son görüştüğüm arkadaş telefon numarası verdi ve parça takılarak uygulandığını bu numaradan maliyetini öğrenebileceğimizi söyledi. Bir sorun  10 larca değişik yorum var. Nasıl çıkıcaz işin içinden anlayabilmiş değilim.
ya tamam parça takılarak çözülsün de ona neden ücret alıyorlar?

AVEK'te Bülent bey, parça aksesuar sorumlusu. Der ki cihazınıza parça takılıp aktif edilebilmekte fiyat işçilik dahil 1150 TL civarı demektedir. Bende onun yalancısıyım.

AVEK'te Bülent bey, parça aksesuar sorumlusu. Der ki cihazınıza parça takılıp aktif edilebilmekte fiyat işçilik dahil 1150 TL civarı demektedir. Bende onun yalancısıyım.
herşey dahil 1150 sanırım di mi hocam? aktivasyon vs?

bi yandan da apple desteği olmayacağı için gerekliliğini sorguluyorum.

çok fiyat öyle bakarsak

herşey dahil 1150 sanırım di mi hocam? aktivasyon vs?

bi yandan da apple desteği olmayacağı için gerekliliğini sorguluyorum.

çok fiyat öyle bakarsak

Gerçekten işin içinden çıkılamıyor bu yetkili birimlerin bilgisizliğinden dolayı. araç satış sonrasında mükemmel deyin nolur demesini biliyorlar ama inanın hepsi kör cahil gibi geliyor bana. bu uygulama olaylarını falan geçtim de adamlar aracın temel özelliklerinden dahi bihaber durumda gerçekten. bundan sonra araç alacak arkadaşlar mükemmel demesin anket uygulamasına madem böyle olacaksa.

Milyonlarca TL değerinde araç sat, aracın orijinal birimleri hakkında soru sor 50 kişi cevap veremesin. Gerçekten "MÜKEMMEL"

herşey dahil 1150 sanırım di mi hocam? aktivasyon vs?bi yandan da apple desteği olmayacağı için gerekliliğini sorguluyorum.

çok fiyat öyle bakarsak
Apple.destegi icin gerekli cihazin masrafi 200 lirayi gecmeyebilir birdaha sorun derim. En fazla 1350- 1500 bandi arasi olur. Zaten acik.gelen cihazlarda bile iscilikle 1100 -1300 arasi maloluyor.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

valla çok emin konuştu kendinden. bilgisi falan da iyidi kadının. 21 mi emin misiniz dedim. evet 21.hafta dedi. sonra benimkini kontrol etti sizinki 23 müş sizde olması lazım dedi.

en azından mirrorlink vardır herhalde dedi.

dedim o da yok :)

appconnect tamamen yazılımsal mı dedim? evet dedi.

bu arada şimdi tekrar aradı. bayiden ücretli şekilde bu özellik aracınızda açılacak dedi.
Ben dava aşamasına gelmiştim artık. Sonucu sabırsızlıkla bekliyoruz. 

Yalnız bir gerçek var ki, o da golftutkusu olarak bilgiyle sadece bilgiyle bu işi öyle ya da böyle kotardığımızdır... binlerce lira verseler buradaki araştırma-geliştirme ve çözüm üretme çabalarını ortaya çıkaramazlar...

Geri
Üst Alt