27 Mart 2021 Golf 8 Liste Fiyatları

@Salih Sayın  hocam 230 a almak çok mantıklı özellikle golf 7 comfortline satıp bu araca geçenler büyük kar eder.   

ama 500 bin tl bantlarına tabikide satışı kolay olmayacak bir model..

@tuncer_2632 hocam ben takip ediyorum   %50 de olanlara büyük talep var

talep olan 1.0 manuel yok satıyor.  Ve 250 den aşağı olmaz 15 gün sonra. O şekilde yükselerek fiyatları gider.
Sizde golf 8 aldınız sanırım. Hatta aldınız sarı sitede satılıklar arasında yerini aldı sanırım  :lol:  yorumlarınızdan sonra öve öve bitiremediğiniz impression(ütü masası paket) sizdede var sanırım. :lol:  

Bir arkadaşım kurnazlık edip aldı şuan sarı sitede bir haftadır. Aracı 226 bine alıp 246 bine aracı 196 bine alıp 230 bine satmaya çalışanlarla dolu sarı site ancak 246 bin tl ye süzdürürseniz ne arabalar var ona sıra gelmediği için satamıyor. 

Alan alır da ben alsatcıdan almam çünkü alsam kendimi keriz gibi hissederim gider bayiden 226 bine sıraya girer beklerim gelirse ekime kadar gelmezse tabanvay  :lol:  

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben de golf 8 impression aldım . Bence 230 bandında hala daha iyi bir araç kesinlikle yok . 460 bine satılan r line ile aynı multimedya ve aynı hayalet ekrana sahip . Daha ne olsun donanım hariç yarı fiyatına aynı arabaya sahip olma şansı var . Vag grubunun sonradan retrofit şansı da düşünülünce 20 30  bin harcamayla efsane bir araç yapılabilir . 

Orada yazan fiyattan düşük olacağı kesinde yine de değer mi değmez mi iki ay sonra keşke alsaymışız denir mi bu ülke de denir.
Sadece fiyatlı odaklı bakıyorum.Kıyas kaldırmaz diye düşünüyorum.
a5f0a8887d9bb554b4cca73fe3191ec6.jpg

Ben de golf 8 impression aldım . Bence 230 bandında hala daha iyi bir araç kesinlikle yok . 460 bine satılan r line ile aynı multimedya ve aynı hayalet ekrana sahip . Daha ne olsun donanım hariç yarı fiyatına aynı arabaya sahip olma şansı var . Vag grubunun sonradan retrofit şansı da düşünülünce 20 30  bin harcamayla efsane bir araç yapılabilir . 
retrofit yapılır evet hocam sonradan DSG takıp bir de cam tavan açarsanız tadından yenmez impression Golf. Sanayide 15 bine hallolur bence ne diyorsunuz Golf ustadlari?

@Blasko77 hocam biz sanırım aynı ülkede yaşamıyoruz. sahibinden de 235-236 bin tl ye 5 tane var bunları pazarlıkla çok rahat 230 a alırsınız. Bakın size 5 tane bulduk. Alın birini  :)   Ama ya sizde aldınız övüyorsunuz yada sırada bekliyor :lol:

230 bine seat leon şanstı ama ötv dilimini geçtiği için artık atomatik cam tavanla arasında fiyat farkı azaldı haliyle ötv zamlı fiyattan satışların azalacağını talebin düşeceğini zannediyorum.. Alanlar şanslı satmaya kalkarlarsa iyi fiyattan satarlar. Golfü de 196 dan alanlar şanslı ancak 230 dan alanların pek şanslı olduğunu sanmıyorum. Bu araç ötv diliminde olduğu için çok talep var insanlar %50 lik dilimi geçerse iyi fiyata satabileceklerini sanıyorlar satarlarda. Ancak bu sefer impression paketle life paket arasında çok fiyat farkı pek olmaz bu sefer life yönelir herkes manuel ütü masası paketlerin satışı durabilir. Ama 196 binden alanlar her türlü karda  ;)

[mention=19510]mufayu[/mention] Şu arabaya şu parayı verecek olan varsa . Ne diyelim hayırlı olsun. E tsi yakıt olarak bir şeyde sunmuyor ki.
yani hiç bilmiyorum motoru.ama bahsettiğim gibi araçların bu para etmesi önemli değil kazanamadıktan sonra

@tuncer_2632  tamam hocam. Gerçekten  biz aynı dünyada değiliz.

bayide olmayan 0 km golfte 5000 tl pazarlıkla alabilirmisin bir dene :)

bak bu mesajda burda kalsın 15 gün sonra fiyatlara bak beni hatırla..

@Blasko77Sarı sitede var diyorum 5 tane hala git bayide 5 bin tl pazarlık yap diyorsun. Git sarı siteden al işte..

Mesaj burada kalsın impression baketçiler bakar artık. Benim için golf 8 zaten bitmiş bir araba onu bırak bide gidip impression(ütü masası) paket mi alcağım.

Bu gelen son gemi arkadşlar teyitli bilgidir. Bir dahaki gemi 3 ay sonra.

ancak doğuş oto sitesine girdiğinizde manuel doğuş otonun farklı lokasyonlarında opsiyonlu gözlüyor. Liste fiyatları 280 bin bandında bir şekilde yol yordam ile 240 250 bandına düşürüler. Takip edin opsiyon koyan vazgeçerse araya girersiniz almak isteyen var ise aramızda
@Alpyaman  üst vergi dilimine gireceği için ben aklımın ucundan dahi geçirmemiştim. Bu fiyatlara nasıl düşecek , bu denli bir indirim söz konusu olabilecekse bir görüşeyim. 

Cruise Control , Işık ve Görüş paketi , App Connect'li olan Impression paketleri bir sordurayım o halde :)

@ahmet306 cam tavandan başka donanım yok mu ? Ben 196 ya bir kendime bir de babama 2 adet aldim . Keşke golf 7.5 midline plus alsaydım 230 a :)  ya da hasatı çıkmış araçlara 270 verseydim cam tavanı var diye . Kim ne derse desin yeni yenidir. Ben eski kasa araca binmeyi sevmiyorum . Suan 7 kasa iyi gibi dursa da 2 sene sonra kimse yüzüne bakmayacak . Aynı golf 6 da oldugu gibi eskiyecek .

@ahmet306 cam tavandan başka donanım yok mu ? Ben 196 ya bir kendime bir de babama 2 adet aldim . Keşke golf 7.5 midline plus alsaydım 230 a :)  ya da hasatı çıkmış araçlara 270 verseydim cam tavanı var diye . Kim ne derse desin yeni yenidir. Ben eski kasa araca binmeyi sevmiyorum . Suan 7 kasa iyi gibi dursa da 2 sene sonra kimse yüzüne bakmayacak . Aynı golf 6 da oldugu gibi eskiyecek .
196ya manuel sıfır Golf alınır mantıklı(o da manuel kullanıcısına), fakat sadece 300 tane getirilen arac karşılaştırma konusu olamaz. 240-250 bine sıfır manuel boşline araç almam/aldırmam/kapıma koymam, o fiyata comf/highline 7,5 DSG alır binerim. illa sıfır istiyorsam gider civic, 308, corolla, 2008 v.s. alırım.

dijital devrim dediğiniz araçları gidip incelemesek inanacağız. farı basmatik açıp, klimayı parmaklayınca dijital devrim olmuyor, gören Tesla'dan bahsediyorsunuz sanar.

@Blasko77 Kendim çalışıp kazanarak son 5 yılda 3 araba değiştirdim ben. Bunların 2 si golf 7 ve 7.5 tu sen kafanı yorma. o anahtarsız çalıştırmaymış hayalet ekranmış senin için devrim olabilir ama benim için değil. Bence sen 5 sende 1 tane almışsın kişi kendinden mi biliyorsun işi. Her neyse daha da yazmam. Ayrıca @ahmet306hocamızın yazdığı yazıyı ben yazmışım gibi bana cevaplıyorsun. Tanımadığınız insanlara karşı konuşma tarzınızı da değiştirin bence golf 8 gelişti diyorsun ne güzel biraz da kendini geliştir.

@Blasko77  bu nasıl bir üsluptur anlamak zor konua gelecek olursak, kimin neden yarası olsun golf 8 e karşı, herkes beğenmek zorunda değil ki bu mk8 açısından beğenmeyen sayısi diğer golfler kasalarına kıyasla cok fazla. Mk7 ilk çıktığı zaman kimi gorsem cok az bir kisim haric inanilmaz bulmustu mk7 yi hele u ledli highline araclar resmen mk6 dan sonra cok karizmatik gelmisti insanların bir çoğuna, mk8 icin ise tanidigim bir cok golf 7 sahibi olumlu yorum yapmiyor tasarim anlaminda, ilk defa keşan mercan otoda gordum ve vallahi bu araba eski dedim resmen icimden. Arac yeni durmuyor bence bayagi eski arkasi resmen tiguan hatlari senelerdir trafikte. Ama bunlar benim kendj gorusumdur siz bayılırsınız gider alırsıniz size kalmis. Kimseye bos yapmayin deme hakkiniz yok bence burada herkes gorus beyan eder. Su an ayni seyi a3 icin demiyorum mesela ben eski kasasinin ici bana cok basit geliyordu ancak yeni kasasi efsane olmus. Sizde yeni a3u begenmeyebilirsiniz herkesin gorusune saygi cercevesinde yaklasmak lazim. Size yeni aldiginiz mk8 ile mutluluklar almayan arkadaslara da mk7, 7.5 ve nice arabalarla mutluluk demek duser. 

Bosuna tartismaya gerek yok, 230 bin lira mk8 icin cok iyi bir fiyat degil ama kötüde degil, 230 bine otomatik C HB alinabilir, seveni golf alir

Esas mevzu Pejo 308 Golf'ü piayasadan silecek, 300 bin üstü golf almak isteyenler 308'i beklesin, sonra cok üzülürler

Geri
Üst Alt