Bir Yıl Beklemiş Sıfır Araç Alınır mı?

[mention=514]ft19[/mention] tesekkur ederim daha iyileri sizin olsun.
evet hocam denk geldi o fiyata aldik, yoksa zaten tiguan alma isini rafa kaldirmistim butcemi astigi icin.
bi de benden once kaporasi alinan gri renk - icdis rline dynoaudio 360 areview araci 379bine vermisler.
o araci alan arkadas herhalde yaptigi en iyi is olabilir [emoji846]

Ben geçen sene martta almıştım, 2020 highline tiguan tungsten gri. Memnun kalacağınız aşikar, birazcık yakıt üzebilir golf7 den sonra. Bende daha önce tr de ender sayıda dolu dolu dizel golf7 vardı. Ona göre sadece yakıtı kiyaslarsam, golf uzun süre ortalamam 6,2 iken, tiguanda bu rakam 7,2 lt. Bu da normal sayılır, bu ağırlıkta bir araç iken. 2020 tiguan highline lar bayağı dolu sayılır, önceki yıllara göre. Birde şanzıman golfteki gibi değil, dq381 7 ileri yağlı kavrama. Çok memnunum açıkçası.
Keşke makyajsiz rline denk geleymis, alan arkadaş kelepir fiyata almış, sizinkide güzel ve kelepir fiyat. Her şey nasip kısmet. Hayatta hiçbir şey tesadüf değil...

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@CanKay84

@Alii

@krym

02.02.2021 tarihinde 2020 model araç aldım. Yani ilk tescil tarihi 02.02.2021.

muayene geçerlilik tarihi 27.11.2023

Yani aracın üretim tarihi 27.11.2020 ve o yıldan itibaren 3 yıl. 

@ahmet306 Doğuş otonun kendisi kusuru bilinen bir aracı, sizden yazılı onay almadan satamaz. Eğer araçta bir kusur varsa söylerdi, bence burada dikkat edilecek tek husus boya kontrolü yaptırın, aracın ilk tescilinin sizin üzerine olmasına dikkat edin. (Doğuş değil ama diğer vw bayileri hedef tutturmak için aracı kendi üstüne alıp, sıfır olarak Bayide tutuyor. Bu durumda aracın garantisi, muayene tarihi vs.. Erken doluyor.) 

Bir de fiyat avantajı var bence, şu anda en boş ekran, Park sensörü dahi olmayan qashqai 1.3 otomatik aracın sıfır 270bin tl. (4 hafta önce 250bindi) memlekette yine döviz riski var, ben olsam fazla uzatmam. 
@ahmet306 Hayırlı olsun.

Daha öncesinde de belirttiğim gibi fazla uzatmadan almanız iyi olmuş. Bugün yeni fiyat listeleri düşmeye başladı, Ateca bile 380bin lira istiyor... 

@ahmet306 Hayırlı olsun.

Daha öncesinde de belirttiğim gibi fazla uzatmadan almanız iyi olmuş. Bugün yeni fiyat listeleri düşmeye başladı, Ateca bile 380bin lira istiyor... 
tesekkur ederim haklisiniz.

kismet iste bazi seyler, denk gelse bende 3008 allure aliyordum sizinle ayni donem. Turkiyede alinmis alinmis oluyor, simdi benzer fiyat ve odeme sartlari hayal sizin aractan alabilmek.

Tiguanin yuzu eski ama yine de donanim olarak biraz daha iyi oldu. ozellikle elektrikli bagaj kapagi ve afs ledler favorim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
tesekkur ederim haklisiniz.

kismet iste bazi seyler, denk gelse bende 3008 allure aliyordum sizinle ayni donem. Turkiyede alinmis alinmis oluyor, simdi benzer fiyat ve odeme sartlari hayal sizin aractan alabilmek.

Tiguanin yuzu eski ama yine de donanim olarak biraz daha iyi oldu. ozellikle elektrikli bagaj kapagi ve afs ledler favorim.
Tiguan highline eskimez hocam... Ben halen makyajsız kasasını da çok beğeniyorum. 

1-2 foto görseydik keşke?  :)

@ahmet306 hayırlı olsun hocam güle güle binin tekerinize taş değmesin güzel karar verilmiş  :masallah:

@tiesay hocam araci alirken dogru duzgun foto cekmeyi fln unutmusum. Karsilastirma konusu acinca ona foto eklerim diyordum.

Bunlar var elimde simdilik (not fotodaki kisi st)

Bu arada makyajli Elegance jantlari Highline jantlarin getir goturunu yapsin😄

02A522B3-C86C-47D8-A5CB-0342A94B4977.jpeg

FBCBE66A-37E4-4F9E-97AA-FE70B2647709.jpeg

E04A73E5-E0BF-4003-8E8B-0409921AB877.jpeg

Ne zaman geleyim tahsilata

@ahmet306 hayırlı olsun.
Kazasız belasız keyifle sürmek nasip olsun inş.

Muayene tarihi ile ilgili yanlış bilgiler yazılmış. Aracın, Tr'ye giriş tarihi dikkate alınır. Alıcı kişiye tescillendiği tarih değil. 

Ben aracımı 25 Mart 2016da aldım. 3 sene sonra şubat 2019da muayene vakti geldi. 1 ay erken. Sanırım benim araba 1 ay bekledi türkiyede. 

Benim aracım 12/12/2017 üretim 20 aralıkta türkiyeye gelmiş ben 16/07/2021 de aldım üretim tarihi +3 yıl muayene şok oldum 10 günde geçmiş son anda farkettim. bekleyen aracın tek dezavantajı bu, bakım için doğuş satınalma tarihini baz alıyor bilginize...

Fabrika üretim tarihine göre muayene tarihi belirlenir. Ülkeye girdiği tarih değil

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
evet maalesef öyle, geçtiğimiz sayfalarda bir haber paylaşılmış, elemanın biri mahkemeye verip muayene tarihin trafik çıkış tarihi olarak kabul ettirmiş fakat uyanık devletimiz bu kararı emsal kabul etmiyor yani herkesin gidip tek tek dava açması lazım tarih değişikliği için. tabi kimse bununla uğraşmaz gider bir yıl erken muayene sokarız devletin asıl amacı güvenlik değil para olunca..

https://tr.motor1.com/news/358466/mahkemeden-emsal-muayene-karari/

Geri
Üst Alt