Golf 8 ile merhaba

@Tsigolf merhaba, alman araçlarındaki kaliteye katılıyorum fakat pejo halkındaki düşünceleriniz artık geçmişte kaldı, evet gerçekten eski pejolar vw grubu araçlar ile yarışamazdı fakat psa büyük birleşmeden sonra çok değişti, gerek tasarım gerekse kalite olarak çok yol katettiler. 508 ile passatı karşılaştırmışsınız ama her iki araç muadil olarak eş değer bile değiller 508 ile karşılaştırılacak araç arteondur. Bilmiyorum 508 kullandınız mı fakat size şunu söyleyim imkanınız olsa birdaha golfe passata binmezsiniz. 225 bg 1.6  eat8 şanzımanlı 508 şu sıralar düşük kmli 450 sıfırı 500 üstü gidiyor. Çok açık ve net 400 istenen r line 1.5 golfü ikiye katlar üçe böler. Ben sıradan bir vatandaş olarak daha iyi yol tutuşa sahip arabaya binmedim. Testlerde de arteondan vs daha iyi olduğu görülüyor. Her an bozulacak diye korka korka dsg araca bineceğime alır eat yi keyfime bakar servislerde iyi niyet dilenir olduk ve bu benim aşırı canımı sıkıyor, parayla rezillik bu.
testleri kimin yaptigina ve nasil yapildigina daha dohrusu nasil yaptirildigina bakmak lazim aerotnun kaliyesine yklasamaz dahi sizin fikrinizede saygim var iste cesitli araclarin satilmasi bu farkli goruslerden biladerimde 3008 var bir bucuk yillik arac istanbuldayssniz bir musait gun size kullandirmak isterim eskide kaldi dediginiz pejonun sesini duymanizi isterim

testleri kimin yaptigina ve nasil yapildigina daha dohrusu nasil yaptirildigina bakmak lazim aerotnun kaliyesine yklasamaz dahi sizin fikrinizede saygim var iste cesitli araclarin satilmasi bu farkli goruslerden biladerimde 3008 var bir bucuk yillik arac istanbuldayssniz bir musait gun size kullandirmak isterim eskide kaldi dediginiz pejonun sesini duymanizi isterim
Bende test edebilir miyim

Ama yanlaya yanlaya

@Tsigolf 1.5 yıl güzel bir süre kardeşinizin fikirleri bize yol gösterir memnun kalmadığı şeyler ne acaba? 

@Tsigolf 1.5 yıl güzel bir süre kardeşinizin fikirleri bize yol gösterir memnun kalmadığı şeyler ne acaba? 

Bende test edebilir miyim

Ama yanlaya yanlaya
olur hocam yanlayabilirsen buyur bakirkoy meydan saat konusuruz test edebilirsin saka binyana en fqzla sikayeti aracin  bu kisa denebilicek bir sure bence 1.5 sene cunki arac asfaltta gidiyor istanbulda eskisi kadar bozuk yolda yok yapti km ile kiyaslarsak arac 13  binde oda 4 uzun yolu var icinde trim sesi tavandan bagaj kapagindan torpido tarafindan yani bunlar ne barizleri asiri ruzgar almasi ruzgwr sesi aynalardan mesela yandan gelen ruzgalwrda aracin anlik savrulma egilimi gostermesi yani inanin memnun degiliz 

birde sunu belirtmek isterim tabiki amac burada tartismak degil sohbet bazli bi konusma olmasi fikir alisverisi fakat ben dikkat ettiydeniz aracin tipi donanimi gorselligi hakkinda hakkini yemedim yeni 308 icin konusuyorum gervekten dolu guzel oldukca şık hatta gokften kat kat tasarimli bi arac ama o gozle gorunen kaliteli duran araclr o derece degil iste  soyle ornek vereyim eski samsung tlfnlarin belki suan kullanmadogim icin bilmiyom suan yeni modellerinde bile belki devam ediyodur yanları nikelaj gibi dururdu bilirsiniz harika bir parlaklik gorsellik katardi alirdiniz uc ay sonra o nikelaj alsam plastik baslardi soyulmaya iste ozaman anliyosunyz kalitenin farkini buda na benzer sey

olur hocam yanlayabilirsen buyur bakirkoy meydan saat konusuruz test edebilirsin saka binyana en fqzla sikayeti aracin  bu kisa denebilicek bir sure bence 1.5 sene cunki arac asfaltta gidiyor istanbulda eskisi kadar bozuk yolda yok yapti km ile kiyaslarsak arac 13  binde oda 4 uzun yolu var icinde trim sesi tavandan bagaj kapagindan torpido tarafindan yani bunlar ne barizleri asiri ruzgar almasi ruzgwr sesi aynalardan mesela yandan gelen ruzgalwrda aracin anlik savrulma egilimi gostermesi yani inanin memnun degiliz 

Bu arkadaş araç testleri konusunda hayli teknik ve bilgili. Halit Bolkan ile (auto show dergisinde 100k km testleri yapan araba duayeni) birlikte çalışan, profesyonel bir arkadaş. 120bin km kullanım yaptığı 3008 için vaktiniz varsa hepsini, vaktiniz yoksa da özellikle dk 10:00 dan itibaren seyretmenizi tavsiye ederim. 3008 topluluğu facebook ta 20000bin üyesi olan ve baya bir sosyal topluluk, paylaşımlar üst düzeyde ve aracın detaylarına hakim bir çok kişi var. Uzunca bir süredir de takip ediyorum burayı ve daha hiç trim şikayeti duymadım. Umarım ben de yaşamam. 

@bf417

@HONEY

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar, İsmim Barış 27 yaşında makine mühendisiyim. Manisa'dan hepinize sevgiler.

Daha önce golf7 kullanmış birisi olarak golf8 ile aranıza katıldım. Herkese iyi günler, güzel sürüşler.
Merhabalar Barış Bey hayırlı uğurlu olsun aracınız kazasız belasız güzel günlerde kullanmanız dileklerimle. 

Bende kısmetse Çarşamba günü bilinen 2. üye olarak katılım sağlayacağım :)

Alp Bey bir şeyi merak ediyorum. Ben de aracı almaya niyetlendim baz donanımı fakat tanıdık olmasına rağmen satış temsilcisi aracın ne zaman geleceğinin belli olmadığını söyleyip duruyor. Önce ay sonu demişti şimdi diğer ayın ortası diyor. Hiç belli olmaz diyor.

Sizin satış temsilcisi ise taa Almanya'daki gemiye yüklenecek aracı bile görüyor hatta siparişini alıyor. Ne zaman geleceğini söyleyebiliyor. 3 hafta sonra demiş mesela.

Bu satış temsilcileri aynı ekranı, aynı sistemi kullanmıyor mu? Benimki satmak istemiyor da oyalıyor mu acaba anlamadım ki
Önceki mesajlarımda belirttiğim gibi stok eritmek istiyorlar. Anlaştığımız aracın proformasını tekrar paylaşıyorum. Yükleme limanında gözüküyor.

BEBC90C8-6EBC-47EC-BF0C-53444F7F5E51.jpeg

B6DFD4CD-410D-447D-A064-0F920A6BE226.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Alpyaman Hocam az önce UZAY OTO ya gittim namaz dönüşü hatta isminide vereceğim ismail bey var st ...görüştüm golf 8 i araç yok nisanda zam gelecek fiyat istedim vermedi... Araçta yokmuş  enterasan bir durum var anlamadım gitti yaw... Birde tok satıcı olmuslar kendimi zor tuttum... 

@Alpyaman Hocam az önce UZAY OTO ya gittim namaz dönüşü hatta isminide vereceğim ismail bey var st ...görüştüm golf 8 i araç yok nisanda zam gelecek fiyat istedim vermedi... Araçta yokmuş  enterasan bir durum var anlamadım gitti yaw... Birde tok satıcı olmuslar kendimi zor tuttum... 
ilginç ben belgeleri ile yazıyorum. Bizde 222 bin TL ye alamayacağımızı biliyoruz ancak sizlere yok denmesi ilginç. Yoksa zam geleceğini herkes söylüyor. Gelmemesi mucize olur.

ilginç ben belgeleri ile yazıyorum. Bizde 222 bin TL ye alamayacağımızı biliyoruz ancak sizlere yok denmesi ilginç. Yoksa zam geleceğini herkes söylüyor. Gelmemesi mucize olur.
Valla hocam bende teklif istedim adam size teklif verecek bir fiyat elimde yok dedi. Bence kurum ile alakalı maslak tarafına geçince dogusa ugrayacagım bakalım onlar ne dicek... 

@Alpyaman Teşekkürler Alp Bey cevabınız için. Hayırlı olsun şimdiden gemiye yüklenmiş geliyor ne güzel.

Geri
Üst Alt