Golf 8 ile merhaba

Valla hocam bende teklif istedim adam size teklif verecek bir fiyat elimde yok dedi. Bence kurum ile alakalı maslak tarafına geçince dogusa ugrayacagım bakalım onlar ne dicek... 
Merhaba hocam, uğradıktan sonra yazabilir misiniz lütfen ne söylediklerini? Ben de nereye arasam sorsam ne fiyat veriyorlar ne de gelecek zamanı söylüyorlar. Hiçbir şey belli değilmiş.

Tamam fiyat belli değil anladıkta bari araç tahmini ne zaman gelir onu söyleyin diyorum ama yok..

İbrahim hocam selamlar ;

Dün Seat Leon modellerine zam yapmış, Golf daha gelmeden düşündüğüm modellerin fiyatları ;

YENİ LEON 1.0 eTSI 110 HP DSG Style Plus 231.000'den 289.000 TL'ye

YENİ LEON 1.5 TSI ACT 130 HP FR 231.500'den 289.000 TL'YE yükseltilmiş, (Lansman fiyatına göre 58.000 TL zam yapmışlar)

Naçizane tavsiyem sizde Golf 8 düşünüyorsanız ve imkanınız var ise belirttiğiniz gibi açıklanan fiyatlardan alınamayacağı (kurdan ötürü) aşikar görünüyor. 

Bu yüzden sarısayfada yer alan ilanlara bakıp almayı düşünen arkadaşlarımızın piyasa yükselmeden değerlendirmeyi düşünmelerini öneririm. 

Ama son olarak da tabiki öngörüm yanlış çıkabilir kimsenin de vebaline girmek istemem. 

Saygılarımla 

Valla hocam bende teklif istedim adam size teklif verecek bir fiyat elimde yok dedi. Bence kurum ile alakalı maslak tarafına geçince dogusa ugrayacagım bakalım onlar ne dicek... 
İbrahim hocam selamlar ;

Dün Seat Leon modellerine zam yapmış, Golf daha gelmeden düşündüğüm modellerin fiyatları ;

YENİ LEON 1.5 TSI ACT 130 HP FR 231.500'den 289.000 TL'YE yükseltilmiş, (Lansman fiyatına göre 58.000 TL zam yapmışlar)

Naçizane tavsiyem sizde Golf 8 düşünüyorsanız ve imkanınız var ise belirttiğiniz gibi açıklanan fiyatlardan alınamayacağı (kurdan ötürü) aşikar görünüyor. 

Bu yüzden sarısayfada yer alan ilanlara bakıp almayı düşünen arkadaşlarımızın piyasa yükselmeden değerlendirmeyi düşünmelerini öneririm. 

Ama son olarak da tabiki öngörüm yanlış çıkabilir kimsenin de vebaline girmek istemem. 

Saygılarımla 

İbrahim hocam selamlar ;

Saygılarımla 
Hocam sahibinden üzerindeki satıcıların bu şekilde bir fiyatlama yaptıgı zamanda Allah düşürmesin diyelim yinede buyuk konusmamak lazım ama yok onlardan almam... Bekleyeceğim böyle gideğini düşünmüyorum.Benim sinir oldugum konu euro 10 lira iken ki fiyatla  8.30 arasındaki fiyatta cok büyük  indirim olmadı.Ne zamanki euro arttı hemen alt paket araçları % 80 ötv ye yani 50 küsür bin zam yaw bu akıl alır değil... Hayatımda bu kadar rezil bir yönetim daha görmedim.Devletle ortak çalışıyor bayiler başka açıklaması yok... 

Geri
Üst Alt