2020 Passat 1.5 Business aliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Can1889 

@smhk 

evet süprizde cikabilir,  opsiyonel donanimda yazmiyor, standart donanimi mi degistirdiler acaba

@Can1889 

@smhk 

evet süprizde cikabilir,  opsiyonel donanimda yazmiyor, standart donanimi mi degistirdiler acaba
Umarım öyle olur hocam gerçekten keyifli ama bizim Elegance için aldığımız teklifte "IQ Light" olarak belirtiliyordu. Burada sadece LED matrix ön farlar yazılmış gerçekten merak ettim. Aracı teslim aldığınızda bize yazarsanız seviniriz :)  Kazasız belasız sürmeniz dileğiyle...

@smhk tesekkürler, bende merak ediyorum, gerci fardan anlamamda, fotografini yüklerim :)

Hayirli olsun,

Ben baz paket impression almistim. Pek sevmemistim ama sizinki bayaga güzel görünüyor.

Iyi gunlerde kullanin inşallah

SM-G980F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tabiki hocam, suan golf 8 yerine en iyi alternatif oldugunu düsünüyorum, ilgilenen arkadaslar daha ucuzada bulabilir, mk8 style vardi showroomda, 370 bin liraydi, yaninda benimki duruyordu, ayni fiyat, saka gibi, inanin bana "saka gibi".

Hemen hayalet ekran tatktirmayi planliyorum, fotograflar es zamanli yükliyecegim birkac planladigim retrofitle

Tek korkum pazartesi euronun ucmasi nedeniyle iptal ederler mi satisi
Hocam hayırlısı olsun, kazasız belasız kullanın inşallah..

Bu arada Euro uçsun hocam hiç farketmez bence retrofit le de hiç uğraşmadan aşağıdaki Passat elegance ı alıp geçerim. Hatta benim aracı 290 gibi bir rakama satacağımı bilsem niyetlenirdim ve hala gözüm gidiyor ama frenliyorum kendimi :)

Not: 300 diyordum yavaş yavaş düşücem bu gidişle :) bu arada satılık ilanı filan yok herşey hala düşüncede :)

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-passat-1.5-elegance-0-km-magazamizda-teslime-hazir-plus-navigasyon-878081155/detay

Moderatör tarafında düzenlendi:
@KaiZeN Tesekkür ederim, camtavansiz elegance 2.elde fiyati öldürür, satici 390 bine vermez, en iyi ihtimalle ilandaki fiyati verir, bin lira bile indirmez

Eski tip klima var, tahminime göre gecen yaz aldi, en az 400 bin lira vermistir.

Ben bu arabayi 1 yil kullanir satarim, o yüzden 2.eli önemli.

Passat düsünüyorsaniz hic düsünmeden alin, Passat'in firsat oldugu,  suan en az 50 bin lira kelepir oldugu golf 8 fiyatlarindan belli. Golf 8 fiyatlari düsmez ama passatlar ve tiguanlar 2021'den itibaren 30-50 bin daha pahali

@krym Faizsiz ya da düşük faizli bir kredi kampanyası yok muydu?

Hayırlı olsun hocam. Kazasız belasız kullanın. Çok mantıklı bir tercih olmuş.

Öte yandan kısa ve belki de orta vadede piyasalara belirsizlik ortamı hakim olacağı üzere isabetli bir yatırım yapmışsınız.

@krym Hayırlı olsun Hocam Allah kazasız belasız iyi günlerde kullanmayı nasip etsin inşallah.

Hayırlı olsun kazasız belasız iyi günlerde kullanın 

Gerçekten şaka gibi...Dolar çıkar hop düşsün diye faiz artışı olur sonrada faizi neden arttirildi diye gorevden almalar falan.Ya bizim insanimiz tuketim toplumu olmak zorunda mi?Her zaman parasinin değer kaybi korkusu yaşamak zorundami?300 bin parasini kenara koyup rahat rahat uyku uyuyup yarinlarinin hayalini kuramamaz mi?Anladim kuramaz çünkü henr an herşeye zam gelebilir bugün almak istediğini yarin alamazsin... Hayırlı olsun diyorum... Çünkü yarin arabanizi daha pahalıya alabilirdiniz...

@fanajal  Sabah sabah cildirdim, mayis hazirana kadar araba alma niyetim yoktu, döviz düsüyordu bende dövizi persembe gün iyi fiyattan sattim, amerikan tahvilleri artik bizim icin risk olusturmuyordu bu faiz oraniyla, en gec eylül ama bence temmuz gibi faiz indirimleri baslayacakti...

Simdi Döviz ucar-faiz yükseltsen durmaz gene ucar, buna bagli enflasyon firlar....

Niye 3-4 ay sabredilmiyor?

Cünkü biz hepimiz safiz, zannediyoruzki bunlarin amaci dövizi-enflasyonu düsürmek!!!

Bunlarin amaci:

Lirayi pul edip ülkeyi Araplara satmak!!

Vatandasligi zaten bedavaya kafasina göre veriyorlar

Arap oylarida garanti...

@krym Hocam kendimi bildim bileli parami faize yatirmam yatirmadim.Ha bunun kesinlikle dinle falan alâkasi yok yanlış anlasilmasin.Bana aksiyon alma imkani sunmadığı icin vs.sebeplerden dolayi.4 aydir gramdan tersteyim dolar desen tatsiz tutsuz.Ekonomide olup bitenleri şaşırarak izliyordum...Kahvedeki amca borsadan bahsediyordu...İyice ayağa düştü patlacaklar yakinda diyordum...Sanirim sabrimin ve emegimin karsiligini alacagim:)Zaten su anda dolarin olmasi gereken rakam bu degil uzerinde gereksiz bir baski var.Uretmiyorsun faizle işi çözmeye kalkiyorsun bu seferde kimse yatirim yapmaz enflasyon artar vs.Yasayip göreceğiz işte... Borsada çöker...Bu döngü böyle gider malesef...Elin Arabida Yahudiside gelir senin malini vs.daha ucuza kapar...Sende hâlâ onlarin kültürünü onların yaşam tarzını yaşarsın...

Altın ne olur beyler altın ptesi ? %10-15 artış yapacak diyorlar. Ptesi sabahtan altın mı alsak?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt