2020 Passat 1.5 Business aliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@IBS6134 hic sormayin, euro-dolar nereye gider bilmiyorum, persembe günü dolar bozdum, ülkeye güvendim, bu merkez dövizi indirir, enflasyonu düsürür, sonra eylül gibide faiz inidirmine baslar dedim...

Hesapliyamadigim birisi vardi, o beni ters köse yapti

Sanirim 2023'de secim falan olmayacak, hic secim olmayacak gibi hareket ediyor, insallah yanilirim

@krym Hayırlı olsun hocam Allah ağız tadıyla kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Güzelim ülkemizde ne desek boş her sabah farklı bir sürprize uyanıyoruz. Bence siz de süreci daha fazla uzatmayarak güzel bir renkle birlikte mantıklı bir tercih yapmışsınız. 

@krym Hocam şimdiden hayırlı olsun. Sabah 8:00 de uyanıp gözümü açtığımda ilk gördüğüm haber "MB başkanı görevden alındı" olunca ilk iş aklıma döviz, sonra da dünkü BIST kapanışı geldi aklıma.

Pazartesi piyasalar ne olur bilmem ama kısa vadede açıkta kalmamak adına araç almak en mantıklısı. Aldığınız araç ta zaten kupon olduğundan, pişmanlık duysanız dahi müşterisi hazır. (pişman da olmazsınız o da ayrı) 

@tiesay Tesekkür ederim hocam

Sabah saat 11 gibi kargocu kapiyi caldi-beni uyandirdi, paketi aldiktan sonra telefona öylesine baktim, haberleri görünce inanmazsiniz sinirden titredim, bir cay icip taksiye atladim, dogus oto esenyurt hinca hinc doluydu, daha önceden tanidigim satis temsilcisine bana hazir stoktan zarar etmiyecegim araba ayarla lütfen dedim, opak beyazla-okyanus mavisi secengini sundu.

Saat 12 gibi arabanin kaporasini verdim

Bekar oldugum icin passata ihtiyacim yoktu ama öncelik artik bu cildirmis ülkede parami korumakti

Hayirlisi artik, ekmek almaya gider gibi araba aldim geldim

Insallah bir ÖTV-Fiyat farki süprizi olmaz

Hayırlı olsun, şu piyasa fiyatlarında gerçekten doğru bir tercih olmuş.

Keyifle uzun yıllar binileceğine eminim

@krym Hayırlı olsun kazasız belasız kullanın, bu devirde alınmış malın kötüsü olmaz seneye 50 bin tl prim yapar arabanız. Benim hocam bi olay anlatmıştı Ankarada beltek kurslarını bilenler bilir hocam bilgisayar destekli tasarım kursu verirken iki japon arkadaşta geliyormuş bizim hoca merak etmiş siz taaaa kalkıp japonyadan neden geldiniz buraya diye. Onlarda bizim japonyada hayat o kadar sıkıcıki hergün aynı şeylerle uyraşıyoruz bunaldık ve bir araştırma yaptık başka bir ülkeye taşınmak istedik, baktık ki Türkiye de gündemin sürekli değiştiğini akşam yatıp sabah kalktıklarında ülkedeki herkesin bir anda hayatlarının değiştiğini gördük biraz macera ve adrenalin aradık demişler. Sonrada lafın sonuna eklemişler burada birgün çok güzel ertesi gün darbe oluyor, bir gün kalkıyoruz herşeye zam gelmiş bir gün akşam oluyor ekonomik kriz oluyor deyip çok heyecanlı ve değişik bir ülkleniz var demişler. 

Sözün özü iyi yapmışsınız ülkede enflasyon yerinde durmuyor seneye kar edersiniz zaten.

hayırlı olsun kazasız belasız kullanın çok güzel araç,bu geçen paylaştığım paketti değil mi?kısmetse bu haftaiçi alıyorum.Çok yakın zamanda ben de doları8 ve üstü bekliyorum açıkcası.Elimi çabuk tutmam gerekiyor.

Hayırlı olsun şimdiden renk farkı biraz fazla geldi bana ancak tercih tabikide sizin golf 8 yerine çok mantıklı bir seçim olmuş passatla segment atlamış oldunuz

ayrıca bomboş golf almak şuan gerçekten mantıksız
 passat golfe göre daha çok daha prim yapan bir araba 
Ülkede herşey dakik değişebiliyor 🙂

passatla ilgili deneyimlerinizi bekliyoruz 

Not: aracı teslim aldıktan sonra expere sokmayı unutmayın.

@krym Para transferi ve tescil işlemleri için  mecbur pazartesiye kaldı sanırım.. 

Merak etmeyin dün topluca kararnameler geçti, İstanbul yasası iptali, MB başkanı görev değişikliği vs.. Ötv ile ilgili birşey olsa kesin dün gece çıkardı. 

Hem geçmiş olsun, hem hayırlı olsun :)

@agacmalzeme Güzelmis, onlar maaslari lirayla alsaydilar o zaman görürlerdi heycani aksiyonu :)

Bu ülke icin umudumu kaybediyorum, tek sorun bu

@mufayu burada paylasildi hocam, sanrim siz paylastiniz (aklima girdiniz) bende listeye aldim, bir nevi vesile oldunuz, tesekkür ederim

Suan tartismasiz en mantikli VAG grubu arabasi, ama bulursaniz geri görüs-katlanir ayna gibi extralar olmasada olur, sonradan daha uyguna taktirilir, imkanim olsa bu extralari olmayan passati alirdim

Hayırlı olsun @krym ama bakalım aracı Pazartesi alabilecek misiniz? Sonuçta burası Türkiye :)  Döviz kurlarını bahane edip vermeyebilirler tahmin ettiğiniz gibi. Umarım başınıza gelmez ama hazırlıklı olmakta fayda var  

Almanya bizi kıskandığı için mesela, şahsım yarın “Tüm Alman araçları için seferberlik ilan ediyorum, araçlarınızı en yakın birliğe teslim edeceksiniz” dese kim ne yapabilir? 

Memlekette son 72 saatte olan akıl almaz fakat alışılmış olaylardan sadece 1 tanesi bahsettiğiniz konu. Çok iyi oluyor, az bile :)   

Hayırlı olsun, babamda 1.5 TSI Elegance var. Golf'e göre gerçekten daha konforlu, iç mekan ve bagaj hacmiyle aileye daha uygun bir araç. Deposu çok büyük fullerken 500'ü görünce biraz psikoloji bozuyor dikkat edin :)  

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt