Yoldaki araç durumu

Bir kaç gündür foruma bakamıyordum. Aracını teslim alan, teslim tarihi kesinleşen herkese hayırlı olsun.

Geçen gün bir yakınıma sipariş vermek için Doğuşa uğradık. Benim de aracımı almış olduğum ST fabrika tatilinin ısrarla  Ağustos ayında olduğunu söylüyor. Onlara gelen mailde bu şekilde belirtiliyormuş.

Bir türlü Temmuz da olduğuna inandıramadım. Elimde tarihi kanıtlayabileceğim bir belge olmayınca öylece kaldı.

Siparişler Ağustos' un sonunda açılıyor, o zaman geçeriz siparişi dedi en son.  Kendi kotasıyla alakalı bir durum mu acaba düşündüm sonra.

eyo_men dedi:
R'sıza da maşallah :) Adana'ya yolum düştü fakat zamansızlıktan dolayı hiç haber veremedim yoksa muhakkak fani gözle görmek isterdim sizi ve R'sızınızı :)

@eyo_men  Maşallah donanım çok güzel,son düzlüğe girmişsiniz...Az kalmış... :'(
Reca ederim Eymen Hocam...

benimkisi R'sız..

Umut Hocamınki pek ala R'lı &:

grattis dedi:
Sabah st ile görüştüm. Sistemden baktı gemimiz Neptune Thalassa. 04-08-2015 tarihinde Koper' den hareket edecek. Bu arada yukardaki teorim doğru çıktı :)
Ben gemi ismini öğrenemedim ancak ST 04.08.2015'de gümrükde olacak dedi. Acaba size yanlışlıkla gümrük tarihini gemi kalkış tarihi olarak söylemiş olabilirler mi? Zaten Thalassa bu sabahtan beri koperde araç yükleme alanında. Tahminimce bu akşam yada yarın kalkar. 5 gün boyunca limanda beklemez heralde diye düşünüyorum.

Bu arada ne yazık ki zamdan etkileneceğiz. Lovemark da devam edecek dedi. Euro uçmadı, bu  zam neyin nesi anlamadım.

Benim aracımda kısmetse dediklerine göre ağustos ilk haftası geliyor. Gemi ismi NEPTUNE KEFALONIA bu gemide gelecek :) Sabırsızlanıyorum arkadaş beklemek ne zor işmiş :)

Bu arada Ağustos teslimi alacaklar için sanırım %1.5 faiz olcak arkadaşlar bilginiz olsun  :-

Evet %1.5 CUK zam var ama ağustosun kacinda olacak belli değil sanırım.

CMasteR dedi:
Benim aracımda kısmetse dediklerine göre ağustos ilk haftası geliyor. Gemi ismi NEPTUNE KEFALONIA bu gemide gelecek :) Sabırsızlanıyorum arkadaş beklemek ne zor işmiş :)

Bu arada Ağustos teslimi alacaklar için sanırım %1.5 faiz olcak arkadaşlar bilginiz olsun  :-
NEPTUNE KEFALONIA şuan Pire limanında. Cumartesi yada pazar günü efesanda olur diye düşünüyorum = ) hayırlı olsun aracınız.

yturap dedi:

NEPTUNE KEFALONIA şuan Pire limanında. Cumartesi yada pazar günü efesanda olur diye düşünüyorum = ) hayırlı olsun aracınız.
teşekkür ederim :) sanırım ağustos zammı diye bzede yansıtacaklar %99 :(

Bu zam kesin dımı :( ben Eylül'de alicam kesin kaçtı yani :(

yturap dedi:
Sabah st ile görüştüm. Sistemden baktı gemimiz Neptune Thalassa. 04-08-2015 tarihinde Koper' den hareket edecek. Bu arada yukardaki teorim doğru çıktı :)
Ben gemi ismini öğrenemedim ancak ST 04.08.2015'de gümrükde olacak dedi. Acaba size yanlışlıkla gümrük tarihini gemi kalkış tarihi olarak söylemiş olabilirler mi? Zaten Thalassa bu sabahtan beri koperde araç yükleme alanında. Tahminimce bu akşam yada yarın kalkar. 5 gün boyunca limanda beklemez heralde diye düşünüyorum.

Bu arada ne yazık ki zamdan etkileneceğiz. Lovemark da devam edecek dedi. Euro uçmadı, bu  zam neyin nesi anlamadım.
Değerli Hocam;

aramıza hoş geldiniz. s=friendship

CMasteR dedi:

Değerli Hocam;

Ne zammıymış bu anlamadım...

Deli durul misali bir zam furyası Haziarndan bu yana..

Pes dememek elde değil..

Aramıza hoş geldiniz

silvershadow dedi:

Değerli Hocam;

aramıza hoş geldiniz. s=friendship
Teşekkür ederim, hoşbulduk  :)

Valla indirim artacak diye beklerken zam çıktı karşımıza.. Golf aşkımız var diye, doğuş bunu kötüye kullanıyor resmen  :) Hayırlısı bakalım..

Zam kesin dostlar bugün bayideydim yazısı gelmişti. Ben faturayı kestirmek zorunda kaldım onun için araç tıra yüklenmeyi bekliyormuş. İnşallah sağ salim gelir.

@yturap hocam bizim gemi hala bekliyor. Nedeeeeeen [emoji1] nerde bu devlet [emoji4]

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt